12. VCJL - silový trojboj 13.9.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 12. VCJL - silový trojboj 13.9.  Úvodní stránka -> Soutěže -> 12. VCJL - silový trojboj 13.9.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Přijedete na 12. VCJL?
Ano, zazávodit si!
20%
 20%  [ 1 ]
Ano, ale jen na čumendu.
20%
 20%  [ 1 ]
Ne, jel bych, ale nemám čas.
60%
 60%  [ 3 ]
Ne, nezajímá mě to.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
Pekáč


PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 7:29 am    Předmět: 12. VCJL - silový trojboj 13.9. Odpovědět s citátem

Dne 13.9. (sobota) se koná v Dobřanech 12. ročník Velké ceny Jardy Loudy v silovém trojboji.

Je tam i kategorie "příchozí", takže zkusit si to může každý, nebo se jen přijďte podívat, kdo to má blízko...

Více info na http://www.sweb.cz/silovytrojbojDobrany
_________________
Každý závodník se podrobuje všestranné kázni.
Oni to podstupují pro pomíjitelný věnec,
my však pro věnec nepomíjitelný.
(1 Kor 9:24-25)


Naposledy upravil Pekáč dne po září 08, 2008 7:24 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Conan


PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych se tedy s dovolenim prisel podivat, sice jsem s tim vubec napocital, nemam nic natrenovano a jsem z formy, ale zkusim to jako ten prichozi
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela mě láká se taky zůčastnit jako příchozí i když trojboj teď neni moje priorita tak aspoň pokecáme Conane
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

keba napsal:
Docela mě láká se taky zůčastnit jako příchozí i když trojboj teď neni moje priorita tak aspoň pokecáme Conane


Opovaz se!
S tou tvoji 250 mrtvolou zustan doma, ja nechci bejt zase posledni
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
keba napsal:
Docela mě láká se taky zůčastnit jako příchozí i když trojboj teď neni moje priorita tak aspoň pokecáme Conane


Opovaz se!
S tou tvoji 250 mrtvolou zustan doma, ja nechci bejt zase posledni


Řek bych, že tam nebude tak pružná osa abych dal 250 vůbec nevim kolik mam dát základy takže bych šel opatrně bohužel mam v ten den zápas s hokejbalem takže si budu m uset vybrat
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pekáč


PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

UPDATE: Zatím přihlášeno bezmála 20 lidí ve všech kategoriích dohromady...
_________________
Každý závodník se podrobuje všestranné kázni.
Oni to podstupují pro pomíjitelný věnec,
my však pro věnec nepomíjitelný.
(1 Kor 9:24-25)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hot news:



aby se předešlo zbytečným hnidopichům, že Honza Šleis závodil už na MČR mezi juniorama a ted byl v příchozích, tak ke startu jsem ho ukecal já. Kvůli práci ted trénuje minimálně a do budoucna zatím neplánuje žádnou velkou soutěž. Po nahlášených základech jsme nepočítali, že by se mohl nějak výrazneji umístit, avšak ukázal, že je to kus chlapa a že si pořád drží slušnou sílu. Udělal mi velkou radost!

Další kdo mě moc potěšil byl další junior, reprezentant ČR IPF Rosta Kvarda! Rosta se stejně jako Honzik držel dost při zemi a tek jsem jim pokusy nahlašoval já a pak jim to natvrdo oznamoval. Někdy jsem je opravdu výrazně potěšil. Ale myslím, že se nám to povedlo na výbornou OR lehkých 300 Kg na dřepu, OR 200 benč a boj až do posledního pokusu v mrtvém tahu o celkové první místo s legendárním Dušanem Švarcbachem. Myslím že souboj obou borců přivádel všechny přítomné do varu!

Nemělo to chybu, krásná soutěž!!!
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pár prvních fotek od Rosti Kvardy, druhého muže z kategorie ,,registrovaní":


Rosťa a základ na dřepu 275 kg




2 pokus 290 kg



bandy zavázány...



pár posledních úprav...



a šup na 300 kg...



které s lehkostí zvládl!!!



první Rosťův pokus v benchi 190 kg




200 kg úspěšných v 3 pokusu



základ na pozvedu 220 kg



třetí pokus v mrtvém tahu, kde jsme byli nuceni zariskovat a jít z úspěšného druhého pokusu 240 kg na 265 kg, které by při nezvládnutí závěrečného pokusu Dušana Švarcbacha na 275 kilech vynesli Rostu na 1. místo celkově! Bohužel se nezadařilo, Rosťa 265 kg nedotahl a Dušan, značně motivován vítězstvím v kategorii 275 překonal.



foto naší vysmáté bandy:
z leva vítěz ,,registrovaných" Dušan Švarcbach, Rosťa, já, vítěz ,,příchozích" Honzik Šleis, 3 v ,,registrovaných" Tony Coufal, 5. z ,,příchozích" Conan a 3. ze stejné kategorie Keba



ta samá fotka ještě s jedním z organizátorů Petrem Krákorou a s Janičkou



dva mrzáci : já s mistrem světa ve zvedání kamene Pepíkem Hůlou



já a náš drobeček Honzík



Honzik vyzvídá od mistra světa, kterak na mrtvý tah... v pozadí Janička za odborného dohledu pana rozhodčího Šrámka falšuje výsledky, aby vyhrála kategorii žen



Honzík s přítelkyní...



... a když je viděl Tony, tak si to pochování samozřejmě namohl nechat ujít přes čtvrt tuny živé hmoty



tým Domažlic s Jardou Loudou



Janička a sympaťák Jarda



vyhlášení dřepu kategorie ,,příchozí"
z leva: 2. Jan Švagr, 3. Keba, 1. Jan Šleis



vyhlášení pozvedu kategorie ,,příchozí"
Jan Švagr tentokrát 3. Keba 2. a Honzik 1.



,,příchozí" z prava:
1. místo Honza Šleis, 3. místo Vladimír Jeřábek, 4. Stanislav Dubský, 6. Martin Gavel, 7. Michal Lapáček, v pokleku z prava: 2. Jan Švagr, 5. Roman Urban, 8. Jan Verbič



vyhlášení dřepu kategorie ,,registrovaní" z prava:
1. Rosta Kvarda, 2. Dušan Švarcbach, 3. Petr Šmid




vyhlášení benche ,,registrovaných" z prava:
1. Tony Coufal, 2. Pavel Šefl, 3. Rosťa Kvarda



,,registrovaní" z prava:
3. Tony Coufal, 6. Daniel Bachan, 7. Marian Zvrtek, 8. Radek Limon, 9. Patrik Fidler, 11. Petr Krákora, v pokleku z prava: 1. Dušan Švarcbach, 2. Rosťa Kvarda, 4. Petr Šmid, 5. Pavel Šefl, 10. Jan Skala



společná na závěr



fotky dalších soutěžících ,, v akci" snad budou co nejdřív

ještě jednou chci poděkovat organizátorům za super odpoledne, soutěž se povedla na výbornou! Musím vyzdvihnout překvapení v podobě množství cen z kategorie sportovní výživy! Určitě se každému ze zůčastněných bude hodit!
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
by PeITeeR


PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 12:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Joooo Rosta je krocan Nejvic jak se tlemi na tech vyhlasovacich fotkach ,jitrnice Obcas ho jistim ve fitku ,kdyz uz na sebe narazime, kdyz si jede ty svoje treninkovy vahy...Je snad jedinej siroko daleko tady v Tachove co to takhle dava.Jen tak dal Jinak opet skoda ty mrtvoly ,ta uz ho zradila ponekolikaty....nj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pár fotek od Honzika... vítěz ,,příchozích"


druhý pokus na dřepu s 220 kg



na třetí pokus jsem mu aspon, ne zavázal, ale přiložil bandy... 5 otáček... spíš ze zdravotních dúvodů... Honzik si ani bandy nevzal, ale já je mel pro jistotu sebou, kdyby nekdo zapomel... tak jsem mu je na třetí pokus proste nařídil... netrénuje tak aby se nestal nejakej průser



třetí pokus 240 kg



druhý pokus bench 175 kg



třetí pokus 185 kg



základ na pozvedu 210 kg



235 kg druhý...



a třetí 250 kg... opet light weight baby

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych vsechny ty radioaktivni nuklarni zmutovany teenagery zakazal, jak ma potom mit takova fitnesska jako treba ja nejakou sanci na uspech...
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
ja bych vsechny ty radioaktivni nuklarni zmutovany teenagery zakazal, jak ma potom mit takova fitnesska jako treba ja nejakou sanci na uspech...

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 12. VCJL - silový trojboj 13.9.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: