4 hodinové tělo



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 4 hodinové tělo  Úvodní stránka -> Ostatní -> 4 hodinové tělo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roumec


PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 3:27 pm    Předmět: 4 hodinové tělo Odpovědět s citátem

Ahoj,

četl prosím někdo 4 hodinové tělo od Tima Ferrise? Ptám se, jestli se do toho mám pouštět, nebo je to ztráta času. Díky :) https://knihy.heureka.cz/ctyrhodinove-telo-timothy-ferriss/
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, v popisu obsahu této knihy je mimo jiné tento text:

Jak Tim nabral 15,5 kg svalstva za 28 dnů, a to bez steroidů a při celkem 4 hodinách strávených za tu dobu v posilovně



Takže vyhozené peníze a ztráta času
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uf, koukám na to, četl jsem 4 hodinový pracovní týden a mám z toho smíšené pocity, některé tipy byly fajn, ale in general to co říká není úplně aplikovatelné. Díky :)
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: po leden 01, 2018 11:59 am    Předmět: Re: 4 hodinové tělo Odpovědět s citátem

Roumec napsal:
Ahoj,

četl prosím někdo 4 hodinové tělo od Tima Ferrise? Ptám se, jestli se do toho mám pouštět, nebo je to ztráta času. Díky :) https://knihy.heureka.cz/ctyrhodinove-telo-timothy-ferriss/


jelikož se jedná o filozofií HIT,tak jsi na špatném foru,tady na ronnie se ohledně HIT raději nic neptej .Jeho filozofie se zakláda na Jonesových principech,Ferris vlastně napodobuje Colorado experiment,ale s menším početm cviků,používá dva 30 minutové tréninky týdně,používá kadenci 5/5,základní cviky,vždy jen 1 série do selhání,zabývá se tam svým jídelníčkem,ledovými obklady apod.,celkově dobré čtení,ale trochu přehnané,samozřejmě tolik svalů co píše nezískáš.Jo mimochodem ty 4 hodiny znamenají,že to byl celkový doba tréninku pro jeho proměnu.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: po leden 01, 2018 4:06 pm    Předmět: Re: 4 hodinové tělo Odpovědět s citátem

mentzers boy napsal:
Roumec napsal:
Ahoj,

četl prosím někdo 4 hodinové tělo od Tima Ferrise? Ptám se, jestli se do toho mám pouštět, nebo je to ztráta času. Díky :) https://knihy.heureka.cz/ctyrhodinove-telo-timothy-ferriss/


jelikož se jedná o filozofií HIT,tak jsi na špatném foru,tady na ronnie se ohledně HIT raději nic neptej .Jeho filozofie se zakláda na Jonesových principech,Ferris vlastně napodobuje Colorado experiment,ale s menším početm cviků,používá dva 30 minutové tréninky týdně,používá kadenci 5/5,základní cviky,vždy jen 1 série do selhání,zabývá se tam svým jídelníčkem,ledovými obklady apod.,celkově dobré čtení,ale trochu přehnané ,samozřejmě tolik svalů co píše nezískáš. Jo mimochodem ty 4 hodiny znamenají,že to byl celkový doba tréninku pro jeho proměnu.


Ve skutečnosti získáš jen nepatrné množství svalů (pokud vůbec nějaké) a budeš vypadat pořád stejně. Stejně tak budeš pořád hledat tajemné metody od tajemných guru a ve finále budeš vypadat pořád stejně, čehož nejlepším důkazem je právě Mentzerův chlapec, který už několik let "vědecky" stagnuje, na rozdíl od kluků na fóru, kteří jedou osvědčený silový a objemový tréninky a pomalu a jistě se pořád zlepšují.

Edit - a Colorado experiment s prosypaným Viatorem bych naturálnímu cvičenci vůbec nedával za vzor. Vlastně bych ho nedával za vzor vůbec nikomu.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 4 hodinové tělo
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: