5 kg za měsíc


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 5 kg za měsíc  Úvodní stránka -> Trénink -> 5 kg za měsíc
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kolik kg za měsíc je optimální nabrat, nechci-li být tučňák?
0-1
17%
 17%  [ 13 ]
1-2
35%
 35%  [ 27 ]
2-3
25%
 25%  [ 19 ]
3-4
6%
 6%  [ 5 ]
4-5
1%
 1%  [ 1 ]
5-6
5%
 5%  [ 4 ]
6-7
9%
 9%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 76

Autor Zpráva
SCHWACA


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

určitě bych se nesmál, já tak nejsem žádnej arnold, ale přes prsa mám zhruba 120, před dietou na jaře jsem měl asi 122, ale byl jsem dost zalitej, na fotce v galerii jsem nějak už po diete takze jsem tam trochu pohublej, ale jde to

spokojenej se sebou nebudu asi nikdy, já když začínal tak jsem měl na svoji výšku 175 cm asi 60 kg možná ještě míň

195cm -- to by se mi chtělo tahat ty činky do takový vejšky


Naposledy upravil SCHWACA dne ne listopad 07, 2004 10:52 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Small John napsal:
zacatecn1k napsal:
Small John napsal:
Zdar Hacku,
no já jedu čistě bílkovinou dietu bez tuku a suplementace (trochu kreatinu) a objemový trénink=> přírustek váhy= téměř čistá svalovina.
A jsem rád když přibudu maximálně 2kg za měsíc, a to musím hodně žrát a trénovat...HODNĚ.
Měj se Diablo

pokud vychazis z toho ze kdyz jis pouze bilkoviny tak ze nemuzes nabrat tuky, tak to je bohuzel chybna uvaha...


Já netvrdím,že při tom nenaberu tuky. Ve všem jsou tuky. To souhlas, ale je jích rozhodně mnohem míň. A když člověk pravidelně cvičí, tak se ani nemají moc šance uchytit. Zatím tuk ztrácím.

hele tuk se nepribira jen z tuku co sezeres, ten se pribira v energetickym nadbytku a je uplne jedno z ceho, jestli z tuku/sachru/bilkovin...
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Small John


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, já neříkám, že jsem génius a bšechno vím,ale vidím na sobě že mi roste to co chci. A tím nemyslím tuk. To je celý a jednoduše řečeno.Snad ježně rozpoznám tuk a sval.
_________________
Můj domov, můj hrad...[url]http://www.sweb.cz/jan.oplustil/[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no jasny, ja sem vloni nabiral z 75 na 95 - taky sem videl jak mi vsude rostou svaly a nakonec sem mel 26% tuku ale to je jedno, dieta to resi
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cims to meril???

zacatecn1k napsal:
no jasny, ja sem vloni nabiral z 75 na 95 - taky sem videl jak mi vsude rostou svaly a nakonec sem mel 26% tuku ale to je jedno, dieta to resi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takovou tou vahou v lekarne
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aha tak tomu neprikladam valnej vyznam
taky bych se moh nejak nechat premerit ale sem linej...pracovne to odhaduju na 15 procent tuku

hele mas foto z toho objemu z doby kdyz sis to nameril???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Andrew napsal:
aha tak tomu neprikladam valnej vyznam
taky bych se moh nejak nechat premerit ale sem linej...pracovne to odhaduju na 15 procent tuku

hele mas foto z toho objemu z doby kdyz sis to nameril???

nemam, ale na jare ho muzu poridit znova
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miguelito


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta vaha v lekarne je prasarna, kdysi jsem si v diete 14 dnu pred zavodama takhle nechal zmerit tuk a moc mi neslo ke kostkovanemu brichu 16% tuku...
_________________
...ano,začal jsem fotit,začal jsem studovat,mluvit tady slušně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak ta je přesná jak švýcary

já se nechávám občas měřit u nás v posilce, takovej ten přístro, kterej držíš před sebou, zadaš zákl. udaje a ono te to pak projede, moc velkej význam tomu nepřikládám, ale orientačně se možná podle toho trochu jít dá.

Před dietou jsem měl 95 kg při 19.1 % tuku a po 9 týdenní dietě 82 kg při 11.9 % tuku, myslel jsem že budu mít ještě o nějaké procetno tuku méně, ale přistroj to změřil takhle, zajímalo by mne kolik mám teď po 2 měsících objemu zase již s pořádnou stravou a kreatinem, při mých současných 87 kg, ale neodvažuji se změřit abych nebyl nasr....j, že jsem přibral jen tuk, ale snad to bude většina svalu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle tech poctu by to vypadalo, ze si shodil za 9tejdnu 4kg svalu
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miguelito


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Coz neni nerealne. V kazdem pripade ty ctyri kila nabrat zpatky nebude velky problem diky svalove pameti.
_________________
...ano,začal jsem fotit,začal jsem studovat,mluvit tady slušně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stan


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za ni,za tu svalovou pamet..uz se docela tesim,az ji probudim k zivotu.
Stejne to je sranda,clovek spadne,zije nezrizenym zpusobem zivota,telo vypada,jako by cinku nikdy nevidelo a staci pak 2-3mesice kvalitni stravy a cviceni a zase se da na to divat..
Tohle mam fakt odzkousene mnohokrat a vzdy to zafungovalo,no uvidime az mi bude 40+,to uz si takove vystrelky asi nebudu moct dovolit..
_________________
" Lékaři předepisují léky, o nichž toho málo vědí , proti nemocím, o nichž vědí ještě míň, lidem, o kterých nevědí vůbec nic. "
Voltaire
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hack


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Small John napsal:
Zdar Hacku,
no já jedu čistě bílkovinou dietu bez tuku a suplementace (trochu kreatinu) a objemový trénink=> přírustek váhy= téměř čistá svalovina.
A jsem rád když přibudu maximálně 2kg za měsíc, a to musím hodně žrát a trénovat...HODNĚ.
Měj se Diablo

Nazdar Big Johne!
No mylim, že ty kila potřebuju rozhodně víc než ty (ikdyby to měl být tuk...). Ani nevim jak, ale naštěstí jsem se zdravě nasral a rázem to jde nekontrolovaně nahoru. Svádim takovej boj s genetikou... Vysadil jsem kreatin a drží se to (zatim cca. týden) a už mám zase 0.5 kg nahoře..Ať je to jak je to, jsem rád, že po 5 měsících to zase leze nahoru...
Ty se taky měj Sonic
_________________
STOP AND SMELL THE AMMONIA!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2004 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Schwaca napsal:
já se nechávám občas měřit u nás v posilce, takovej ten přístro, kterej držíš před sebou, zadaš zákl. udaje a ono te to pak projede, moc velkej význam tomu nepřikládám, ale orientačně se možná podle toho trochu jít dá.

tohle to pracuje na stejném principu jako ta v lékárně, ale je o něco horší-měří ti tuk z ruky přes hrudník zpátky do ruky. Ta v lékárně ti měří z ruky přes tělo do nohou-zabere střed těla,kterej je nejdůležitější v měření tukové tkáně. Obecně jsou tyhle odporové měřiče dobrý akorát na zjištění pokroků od minula,nikoli na zjištění přesnejch údajů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 5 kg za měsíc Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: