8Shade - ektomorf - trénink


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 8Shade - ektomorf - trénink  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> 8Shade - ektomorf - trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sby


PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2015 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď to myslím doopravdy vážně, pokud chceš výsledky doopravdy si myslíš, že to doženeš suplementací? Pokud nejsi schopen zvládnout stravu, kde seženeš disciplínu na to, až ti suplementace nebude stačit? Někde si se odkazoval na Filipa... ač má vystupování jakékoli, tak rozhodně k suplementaci přistupuje jak píšeš, ale s tím rozdílem, že ji staví na fungujícím jídelníčku. Navíc 3 týdny nejsou zase tak vypovídající pro nějaké stanoviska.

Nemyslím to zle, jen mi přijde zajímavé říct, že na jídlo není čas. Já dal na rady svého kamaráda, a ten mi řek, že pokud nezlvádnu stravu kvalitně, tak budiž, ale dorvi tělu co potřebuje když není čas ptát se kdo je kdo. Zhubnout je daleko snažší než nabrat. Takže radši přibrat a udržet aktivní hmotu, než zhubnout... Období časové krize se převalí a člověk pak zvládne i kvalitu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2015 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sby napsal:
Teď to myslím doopravdy vážně, pokud chceš výsledky doopravdy si myslíš, že to doženeš suplementací? Pokud nejsi schopen zvládnout stravu, kde seženeš disciplínu na to, až ti suplementace nebude stačit? Někde si se odkazoval na Filipa... ač má vystupování jakékoli, tak rozhodně k suplementaci přistupuje jak píšeš, ale s tím rozdílem, že ji staví na fungujícím jídelníčku. Navíc 3 týdny nejsou zase tak vypovídající pro nějaké stanoviska.

Nemyslím to zle, jen mi přijde zajímavé říct, že na jídlo není čas. Já dal na rady svého kamaráda, a ten mi řek, že pokud nezlvádnu stravu kvalitně, tak budiž, ale dorvi tělu co potřebuje když není čas ptát se kdo je kdo. Zhubnout je daleko snažší než nabrat. Takže radši přibrat a udržet aktivní hmotu, než zhubnout... Období časové krize se převalí a člověk pak zvládne i kvalitu.

Já neřikam, že mam nějakej tragickej jídelníček. Naopak, od doby, co žiju s mladou jim stabilně určitym systémem, nad kterým nemusím přemýšlet. Tak mi to vyhovuje. Vaří mi ona, posilování jí baví, takže vaří i hodně zdravá jídla (maso je základ). Mam od ní pravidelně druhý oběd a večeři, na první oběd chodím do restaurace. Kdybych měl ještě dále vylepšovat jídelníček, tak to samozřejmě jde, ale musel bych tomu věnovat další čas (ať už její nebo svůj). Aktuálně nechci nijak moc nabírat a doplňky mi prostě zlepšují silové přírůstky při držení +- aktuální váhy. Nic složitějšího bych na tom nehledal.

3 týdny je málo, to souhlasím, teď to vyzkouším na přítelkyni, jestli to na ní bude fungovat podobně. Spíš jsem tím příspěvkem naznačoval to, že pokud někdo nezkoušel brát toho víc najednou, tak ať to zkusí (to jsem byl přesně já, protože jsem dával na velmi častou radu doplňky jsou jen 10%). Aktuálně s tím mám prostě dobrou zkušenost a někomu by to mohlo pomoci.

Aktuální váha: 81.6 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2015 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechce mlada jeste varit par jidel navic? ja toho moc nesnim
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2015 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Nechce mlada jeste varit par jidel navic? ja toho moc nesnim

je pravda, že takhle se ta strava dodržuje snáz. Obzvlášť pro ektomorfy. Jen už jí to vaření trochu leze krkem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S teplotou už to minulý týden vypadalo lépe, v pátek mi ale začalo škrabat v krku na služebce v Německu, kde jsem trochu promrznul. Raději jsem tedy trénink vynechal. Do neděle se to zlepšilo a dneska jsem byl cvičit, ale necítil jsem se fyzicky ještě úplně fit, po tréninku 37 teplota. Dneska už jsem to nešmrdlal, takže jsem se do toho opřel naplno (tj nejedu, co se mi zachce, ale má to nějakou strukturu), síla na benči je už skoro jako před nemocí, což mi dělá radost. Jídelníček neměním, váha jde nahoru, břicho dolů, takže jsem spokojenej.

V práci je teď hodně stresu a každej den desítky a cca 6,5h spánku. Tak nějak ze zkušenosti to dopadá tak, že můj odchod většinou nezáleží na tom, v kolik ráno přijdu, protože je vždycky odpoledne něco urgentního, co řeším až do večera. Musím tedy zapracovat na chození do práce déle (vstávám v 5:30, v práci jsem v 6:45) a zařadit tak aspoň 8h spánku a snížit přesčasy.

Aktuální váha: 82,7 kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě od úterý trápilo pár dní nachlazení, takže jsem šel pro jistotu až v pátek, kdy se trénink povedl. Dnes v pondělí to sice nebylo moc ono, polévalo mě zvláštní teplo (změřeno hodinu po tréninku 37 teplota jako minulé pondělí), ale benč šel alespoň dobře, takže aspoň u něj jsem už silově na vahách před nemocí. Většinu dne teplotu už nemám, naopak to konečně padá na 36,1-36,5. Rád bych to rozjel už 4x týdně, jen se tělo pořád lehce brání. Absolutní klid mi předtím nepomáhal, takže asi takto pojedu dál, dokud se to časem nezlepší. Některé tréninky je to naprosto ok, některé méně.

Spánek jsem vylepšil, chodím do práce déle, takže tam těch 7,5h dávám.

Aktuální váha: 83,3 kg (PR)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera mně nebylo dobře, ale naučil jsem se poslouchat své tělo a když se necítim dobře, tak prostě na trénink nejdu (dřív jsem hloupě vždycky šel a nemoc se mi akorát rozjela). Dneska už to bylo ok, tak jsem si dal benč. Silově zase lepší, s doplňky to prostě jde výrazně lépe. Energie, soustředění, prostě všechno. Jídelníček mám už od cca 80 kg stejný a díky doplňkům mně váha jde nahoru téměř bez námahy :) Nakoupil jsem další doplňky, tak jsem zvědav, jak to zabere s nimi (poprvé vyzkouším HMB a beta-alanin). I kdyby to byly vyhozené peníze, tak mi to nevadí, osobní zkušenost je pro mě k nezaplacení.

Aktuální váha: 83,9 kg (PR)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se zase po měsíci hlásím. Od včera jsem zase o rok starší a třicítka se nenávratně blíží :/ Zkouším teď brát HMB + beta alanin, do toho standardní předtréninkáč a potréninkáč, ale již nejedu kreatin a kofein, protože jeden z nich mi nedělal dobře (tlak na prsou, problémy s dýcháním). Na to, že nejsem na kreatinu, tak ta váha zase povyskočila. Poprvé v životě budu mít před létem jako ektomorf kam schazovat. Chtěl bych ještě tak do dubna jet objemovku a pak začít duben, květen, červen s první plánovanou dietou, kde to srazim zpět na cca 80 kg. Vidim to na upravení stravy směrem k paleo, to mi na shazování břicha fungovalo dobře.

Nemohl jsem vždycky chodit tak často, jak bych chtěl, takže jsem bohužel vynechal dost tréninků zad a nohou, ale na nohy síla zůstala (na záda ale moc ne, tam to budu muset dohnat). Chtěl jsem si hlavně i přes svátky udržet sílu na benči, protože jsem konečně našel systém, u kterého se zatím týden co týden po menších krůčkách konstantně zlepšuji. Většina lidí tady na fóru by mi to zkritizovala, ale po letech jsem si přišel na to, že někdy je lepší neposlouchat rozumbrady a udělat si to po svém.

Jinak jsem dneska byl na alergologii a zjistili mi alergii na roztoče a na psa. Já si řikal, že mně koupení nového polštáře docela pomohlo na imunitu a tady se to alespoň vysvětluje. Co mně také pomohlo je snažit se nešahat si na obličej (u kompu je na to lehké zapomínat) a pokažde, když odněkud přijdu, tak si umýt ruce (hlavně v práci, tam se to nemocema jen hemží). Dřív jsem se na to nijak nesoustředil. Kupodivu mi pomáhá mít i lehce zaplé topení přes noc. Rýmu prakticky nemám a to jsem na to trpěl celý život. Aneb spousta samozřejmostí, které jsem ale nevědomě často porušoval.

PS Doporučuju seriál Black Sails, je to špička :)

Aktuální váha: 84,8 kg (PR)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska jsem si splnil cíl, na kterej jsem se marně snažil dostat už hrozně let. Konečně jsem jako chcípáckej ektomorf (začínající na 55 kg na cca 180cm v nějakých 22 letech) navážil mých vysněných 85 kg :) Sám bych se sem ještě dlouho nedopracoval, takže pro ostatní ektomorfy: pořiďte si ženskou, co dobře a ráda vaří :) Pak to nabírání jde docela samo, protože jídelníček je naprosto pravidelný. Jo a rozjeďte doplňky ve velkém, to mi žene váhu nahoru při naprosto stejném jídelníčku již od cca 80 kg. Samozřejmě kvalita hmoty už není nijak zázračná, ale je to pro mě určitá meta.

Aktuální váha: 85kg (PR)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ted ruku na srdce - 85kg je porad kurevsky malo, ze?
taky jsem to mel jako metu, ale tedka jak to tak vidim tak spokojenej budu az nekde u 110kg
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak, ja som mal métu 80kg, potom 85kg, potom 90kg a momentálne ma dosť láka 95kg

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
a ted ruku na srdce - 85kg je porad kurevsky malo, ze?
taky jsem to mel jako metu, ale tedka jak to tak vidim tak spokojenej budu az nekde u 110kg

Přesně tak! :D Když jsem vážil 75, řikal jsem si, jak při 80ti budu už spokojenej. Mno ale bohužel si připadam posledních 10 kg pořád stejnej, takže pokud to půjde, tak jedu až na 90 :D Ale nic pro to měnit nechci, takže když to pořád poroste, tak to poroste, když ne, tak ne. Ono i tenhle objem je úsilím vlastně jen udržovačka (neřešim kalorie, neřešim množství, prostě jedu určitej počet jídel denně a jde to nahoru).

PS čím jsem těžší, tím víc se bojim shybů a kliků na bradlech :D (hlavně když je třeba delší dobu necvičim) To jsou dva cviky, kde ta vlastní váha jde proti mně. Jinde to pomáhá dobře :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě zasáhlo něco, co se šíří po Plzni jako mor. Minulý čtvrtek v 6 hodin bylo už po tréninku a cítil jsem se naprosto v pohodě. O dvě hodiny později mě extrémně začal pálit krk tak, že jsem pak skoro nemohl ani spát. Trvalo to tak 3 dny, pak se to přesunulo do rýmy (kamarád má úplně stejný průběh týden po mně). Ta už se mně teď po týdnu trochu zlepšila, tak jsem zkusil jít takový lehký trénink (co se intenzity týče).

Na benči jsem se původně chtěl jen rozcvičit a nijak ho moc nepřehánět, ale když jsem viděl, jak mně přišla první série lehká, tak jsem si řekl, že si zkusim maxko. 75 padla jako nic, 80ka mě překvapila, protože jsem cítil, že půjde víc a měl jsem si dát 82, což by padlo taky. Bohužel jsem měl moc velké ego, tak jsem tam dal moc a v půlce jsem se s tím tak na 5 vteřin zasekl a musela přijít dopomoc.
Pak jsem si ještě zkoušel jen tak bicepsový zdvih a zase se docela zadařilo (nedokonalá technika mně vůbec nevadí, naopak si člověk zvykne na těžší váhu v ruce a cítil jsem to z toho výborně). Jel jsem toho více, ale nestojí to za zapsání. Jinak ale na to, že to byl trénink po nemoci (možná ještě při, to uvidíme, co z toho vyleze), tak to dopadlo skvěle.

Váha jde pořád nahoru, za chvíli budu doufam 90ti kilovej ektomorf :D (vizuálně ale budu vypadat tak na 75)

Bench press
☞ 5x70 kg - s rezervou
☞ 1x75 kg - lehké
☞ 1x80 kg PR - s rezervou
☞ 1x84 kg FAIL
☞ 12x60 kg PR

Bicepsové zdvihy JČ
☞ 5x17,5 kg PR
- středně cheating

Aktuální váha: 85,5 kg (PR)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ukaž aktualku - zajímá mě, jak vypadá ektomorf 180/85, kterej benchuje 80kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Ukaž aktualku - zajímá mě, jak vypadá ektomorf 180/85, kterej benchuje 80kg.

Jednou to uvidíš, ale až po dietě, počítej tak konec června to tu bude na porovnávačku, pokud vše půjde podle plánu (což většinou nejde. každopádně nechci, abyste mně překazili plán jít až na 90 :D a pak to sesekat na +-80).
Benč mam naprd už kvůli 103 cm přes prsa :) (100 jsem přesáhnul cca při 80 kg) a obvod zápěstí už odmala 16 cm :D v nejužším místě (tady věřim, že i spousta holek má víc). Do toho debilní úpony bicepsu (4cm mezera mezi hrbolkem a předloktím - to ale neřikam, že je problém zrovna u benče). Prostě, co se geneticky dalo podělat, to jsem dostal :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 8Shade - ektomorf - trénink Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: