8Shade - ektomorf - trénink


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 8Shade - ektomorf - trénink  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> 8Shade - ektomorf - trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
8Shade


PříspěvekZaslal: st červen 15, 2016 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se zase ozývám po x měsících.

Od 7.3. jedu dietu opravdu poctivě (příprava krabiček každý večer), bohužel jsem měl ale i menší problémy (3 týdny out kvůli angíně - antibiotika), takže do angíny to šlo krásně (síla se držela, svaly taky), pak vzhledem k nedostatku jídla atd šla jak síla, tak svaly dolů. Před angínou jsem dokonce v dietě nabral 0,7cm na rukou, což bylo trénikem, kdy jsem cvičil split - ruce v samostatný den (gigantické série na biceps ze 4 cviků, to samé pro triceps a pak ještě dojet biceps těžkými jednoručkami + trx a triceps na bradlech). Bohužel to při angíně opadlo. Tento trénink rukou určitě v nějakém kvalitnějším objemu znovu zařadím.

Po angíně jsem se zpátky vrátil na počáteční dietní jídelníček, abych něco málo čistě nabral zpět a po dvou týdnech jsem zařadil kardio po tréninku 20 minut chůze do kopce, abych pokračoval v hubnutí. Přešel jsem také z frekvence sval 1x týdně na 2x týdně (upper/lower). Síla se už pomalu vrací. Tuku je asi ještě dost na shazování (co se % tuku týče), ale vizuálně se mně už moc níž chodit nechce.

V dietě jsem si vyzkoušel, jak množství cukru působí na úroveň síly a zlepšování. Vyhovuje mě daleko více, když mám cukrů cca 150g a pod tuto hranici nejít, ale spíš tam dát kardio, než snížit cukry. Stejně mě udivuje, kolik těch 5-6kg váhy dělá v síle rozdíl hlavně u tlakových cviků (prostě že i tuk v síle dost pomáhá).

Příští týden odjedu na 14ti denní dovolenou na Slovensko, kde se mně ta "forma" pravděpodobně zhorší (velký výdej, příjem nebude adekvátní, bez posilky).

Jinak jsem si včera dal mrtvolku na počet opakování, vylezlo z toho 15x110kg v dietě. Ale bylo to brutální udýchat.

Aktuální váha: 79,5 Kg (od posledního zápisu -5,4kg), pas šel z cca 94 na 86cm (-8 cm) v uvolněném stavu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2016 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V pátek jsem byl na koncertu Lucie, takže nějakej alkohol proběhl. Jídlo také nebylo přes víkend ideální, což se podepsalo na váze. I tak jsem se dneska rozhodl zkusit maxko na MT. Sedlo to kupodivu až překvapivě dobře (na to, že jsem ještě částečně v dietě).

Mrtvý tah
☞ 1x142 kg PR
☞ 1x144 kg PR
- pásek, trhačky

Aktuální váha: 77,6 Kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st červen 22, 2016 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V pondělí jsem byl na ochutnávce vína a po x letech jsem se opravdu brutálně zlil :) I přesto jsem byl na dnešním tréninku silnější. Na bowlingu s fitnesákama jsem vyhrál Regel od Extrifitu, tak jsem ho dneska zkusil (dal jsem ho těsně před tréninkem). Musim říct, že takhle brutální pumpu jsem už dlouho necítil, a to jsem se to pumpovat ani moc nesnažil. Předloktí totálně přefouknutý, prostě supr. Takže můžu doporučit.

Aktuální váha: 79 Kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedávno jsem se přestěhoval do vlastního a po chvíli jsem zjistil, že ve sklepě máme posilovnu. Sice asi 23 let stará, cvičit se tam něco málo dalo, ale nedalo mi to a pustil jsem se do renovace vybavení.

Tady je výsledek mého snažení (před/po):


Vybavení:
- multibenchpress lavice (horní, spodní kladka, předkopy, zákopy, odstranitelná scottova lavice, trny na kotouče, stojan + odděleně stojící polohovatelná lavice, včetně horních a spodních jistících trnů na dřep, bench, využívám i na přítahy v předklonu na nakládání)
- stojan na kotouče - asi 200-250 kg v kotoučích (starší 25mm, nové 30mm, od 10 kg výš včetně úchopů)
- 2x nakládací jednoručky (jedny ERGO, druhé rovné), pak nějaké menší pevné (co tam bylo předtím)
- EZ osa 30mm (mírně prohnutá)
- velká osa 30mm/2000, (pak ještě starší osa 25mm kratší, co tam již byla)
- power tower (hrazda, bradla, na spodní břicho, kliky)
- pak ještě další věci jako odporové gumy, gumové podložky pod činky, různé adaptéry na kladku, medicimbal, tekuté magnézium, kolečko, další bradla, pružiny, nějaké staré stroje na břicho, snožování, švihadlo, box na step up (používám jako stolek), zrcadlo (asi pořídím nějaké větší)

Staré vybavení se mi válí ve sklepní kóji, plánuju to rozřezat (hlavně tu kladku, asi ji tam někdo svařil, takže abych ji dostal ven, tak musím, je už i rozebraná co to šlo) a železo asi daruju otci. Ten bench bych i daroval, ale moc dobře se na něm necvičilo (s delší tyčí se při nakládání převažuje, má nepolohovatelnou výšku držáků).

Na zdech se ještě nachází nějaká stará učebnice cviků, kde spousta z nich už se v posilovnách dnes nevidí (někde mám vyfocené všechny strany, kdyby to někdo chtěl vidět), tady jen malá ukázka jak to vypadá (tyto cviky jsou zrovna běžné, na ostatních papírech jsou docela netradiční):


Po hodně letech jsem si splnil sen a musím říct, že cvičení doma má oproti tradiční posilovně spoustu výhod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 8Shade - ektomorf - trénink Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: