Aktuální formy VIII.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aktuální formy VIII.  Úvodní stránka -> Fotografie -> Aktuální formy VIII.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Saphenus


PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 12:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neskutocny pokrok John! to sa len tak nevidi aby niekto schudol vahu celeho cloveka. mas moj obdiv!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem sem fůru měsíců nepřispěl, ale tohle mi nedalo. Super práce Johne! Vítězství nejenom nad tělem :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so září 09, 2017 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Saphenus, Moocha...díky pánové.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po září 11, 2017 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, tady mám ještě fotky zezadu.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po září 11, 2017 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johne, máš můj velký obdiv.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laco123


PříspěvekZaslal: po září 11, 2017 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Johne, máš můj velký obdiv.


Môj tiež.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi a Laco, děkuju vám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá práce, Johne.

Těma 18 kg svalů, co jsou údajně fuč, bych si moc nelámal hlavu, podle fotek jich tam zůstalo dost - navíc vzhledem ke tvý startovní pozici bych si nebyl moc jistej přesností toho měření v začátku.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasný, na druhou stranu je to celou dobu měřeno stejným měřičem, takže mi to přeci jen slouží k určité orientaci. Každopádně díky za uznání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2017 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den. V kontextu k mým předchozím příspěvkům, bych rád oznámil, že již mám termín operace abdominoplastiky a to na 29. ledna. Vysbíral jsem 18 tisíc od známých či přátel. Z celkové částky 65 tisíc mi chybí poslední desetina, tudíž našel-li by se někdo další, kdo by rád pomohl, stále by to mělo smysl. Prozatím bych rád poděkoval několika zdejším uživatelům. Jmenovitě jde o Turakama, E-Witch, Kebu, Daymoona a Mildarese. Tudíž díky Vám, moc jste mě potěšili a rozhodně nemalou měrou dopomohli k uskutečnění celé věci. Díky míří i k lidem, kteří pomoci nemohli, ale upřímně mě podpořili alespoň slovně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2017 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chyba 1/10 zo 65 000 to je 6500 to mi nehovor do pi.. ze to za 2 mesiace z vyplaty neodložíš toto uz je fakt sockarčenie a žobranie podla mna... vydržal si doteraz a za tie 2 ked nemaš 4 mesiace tych 6500 korun odložíš...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2017 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
chyba 1/10 zo 65 000 to je 6500 to mi nehovor do pi.. ze to za 2 mesiace z vyplaty neodložíš toto uz je fakt sockarčenie a žobranie podla mna... vydržal si doteraz a za tie 2 ked nemaš 4 mesiace tych 6500 korun odložíš...


Ne, nemám takovou výplatu, abych tolik odložil, alespoň ne pravidelně. Už tak budu k rodině tyto Vánoce extrémně skoupý, zrovna v moment, kdy ona pro mě vydává nejvíc. Za druhé, netvrdím, že to bez poslední desetiny nezvládnu, ale nemohu to vyřešit tak, jak nastiňuješ. Za třetí, z vlastních peněz +hlavně půjčkou musím dotovat jinou operaci, u níž jsem se rozhodl peníze nesbírat. Tudíž tak. Vydržel doteraz? Vždyť jsem jasně psal, že bez pomoci lidí mimo rodinu, bych těch vybraných 18 tisíc neměl a nic by se neudálo. Muselo se to sejít z různých stran, aby jedna přesvědčila další. Nevím, proč se pohoršuješ? Nepsal jsem to stylem, nepomůžete-li, operace nebude, nýbrž, mám daný termín,kdyby se někdo chtěl ještě podílet, moc bych to ocenil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 12:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy : Ty jsi trpěl/trpíš nějakým onemocněním, že jsi dosáhl na takovou váhu, po jejímž zredukování "musíš" na plastickou operaci? Pokud ne, a jenom jsi se lidově řečeno do takového extrému vyžral, tak mi toto žebrání (tento pojem to vystihuje dokonale, myslím) o peníze na fakticky zbytečnou operaci přijde opravdu ubohé. Obzvlášť v kontextu dnešní doby, kdy se těm opravdu potřebým kolikrát nedostává.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 12:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To mi připomíná tenkrát tady na fóru debatu, kdy se zde řešila možnost pomoci majitelce psa, co skoro neviděl, s jeho operací, a vedle řady hezkých příspěvků i opravdové pomoci se našlo pár bojovníků za svou pravdu, kteří to popisovali stejně přehnanými slovy, jako tu píše KryštofK nebo Kubbas. Vždyť je to strašně jednoduchý, v tomhle i nespočtu dalších podobných případů, kdy nejde o život, ale jen prostě o dobrou věc, která někoho potěší. Chci pomoct, pomůžu, nechci pomoct, nepomůžu, ale psát Jardovi že žebrá, když to on napsal fakt hezky a nenásilně a do významu slova "žebrání" to má několik mil daleko, mi prostě přijde úplně zbytečný. A smutný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Johncreasy


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Johncreasy : Ty jsi trpěl/trpíš nějakým onemocněním, že jsi dosáhl na takovou váhu, po jejímž zredukování "musíš" na plastickou operaci? Pokud ne, a jenom jsi se lidově řečeno do takového extrému vyžral, tak mi toto žebrání (tento pojem to vystihuje dokonale, myslím) o peníze na fakticky zbytečnou operaci přijde opravdu ubohé. Obzvlášť v kontextu dnešní doby, kdy se těm opravdu potřebým kolikrát nedostává.


Ahoj, nebudu rozebírat svou medikaci, navíc je vcelku pestrá. Osobně jsem navíc přesvědčen, že vyžrat se na 180kg není pro normálního člověka s obvyklým metabolismem možné. Přijde mi smutné, že se takto negativně vyjadřují lidé, kteří pravděpodobně nechtějí přispět nejen mně, ale ani oněm opravdu potřebným, na které se takto jen anonymně odvolají. Navíc neznají pozadí věci. V době, kdy se na skutečně potřebným nedostává, je myslím peníze na mou operaci nevystavují oné nezdravé konkurenci. Z celkové části 65 tisíc, půjde třetina od přátel a známých, tudíž, abys mě peskoval zrovna ty, za oněch 20 tisíc (podotýkám peněz získaných z 90% od blízkých přátel)stylem, že jsem vlastně vybral pokladničku pro chudé...to je myslím si trochu přes čáru. Ale třeba se pletu a ty jsi pravidelným dárcem nemocných a opuštěných. Ani tehdy bys však nebyl v roli oprávněného moralisty, protože od tebe ony peníze nikdo plačtivě nežebral, stejně jako od nikoho konkrétního, jehož bych zbavil svéprávnosti svobodně se rozhodnout, zda mi něco přispět, či nikoliv. Už si rozumíme?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aktuální formy VIII. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: