Alavis


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alavis  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Alavis
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samouk


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 5:45 pm    Předmět: Alavis Odpovědět s citátem

Zdravím,

omlouvám se pokud to tu již je zde někde napsáno, ale chci se zeptat - jedná se o kloubní výživu. Je mi jasné, že již název napovídá "kloubní výživa", ale je možnost že to může nějak s vazy?
Nebo máte nějak osvědčené rady k protahování či léčbu? krom nože u ortopeda.

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 8:19 pm    Předmět: Re: Alavis Odpovědět s citátem

samouk napsal:
Zdravím,

omlouvám se pokud to tu již je zde někde napsáno, ale chci se zeptat - jedná se o kloubní výživu. Je mi jasné, že již název napovídá "kloubní výživa", ale je možnost že to může nějak s vazy?
Nebo máte nějak osvědčené rady k protahování či léčbu? krom nože u ortopeda.

Díky

Ehm, je tu jedno téma ke kloubní výživě, druhé k Alavisu Blend pro koně.

Jestli chceš nějakou radu ohledně vazů, napiš co ti je. Takhle je to kapku, no, zmatené a neinformativní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samouk


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 10:34 pm    Předmět: Re: Alavis Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
samouk napsal:
Zdravím,

omlouvám se pokud to tu již je zde někde napsáno, ale chci se zeptat - jedná se o kloubní výživu. Je mi jasné, že již název napovídá "kloubní výživa", ale je možnost že to může nějak s vazy?
Nebo máte nějak osvědčené rady k protahování či léčbu? krom nože u ortopeda.

Díky

Ehm, je tu jedno téma ke kloubní výživě, druhé k Alavisu Blend pro koně.

Jestli chceš nějakou radu ohledně vazů, napiš co ti je. Takhle je to kapku, no, zmatené a neinformativní.


Ptám se ohledně přítelkyně, má povolené vazy v koleni - jí řekl ortoped - dal ji nějaké uboze drahé léky, které nepomáhají a má to pořád stejné, tak mne napadl Alavis. Ale pokud máš něco osvědčenějšího, budeme rádi.

Jinak není vůbec tlustá, že to je touhle příčinou, má to od malička a bylo řečeno, že se uvidí jak se koleno a vazy vyvinou...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 5:59 am    Předmět: Re: Alavis Odpovědět s citátem

samouk napsal:
Mablung napsal:
samouk napsal:
Zdravím,

omlouvám se pokud to tu již je zde někde napsáno, ale chci se zeptat - jedná se o kloubní výživu. Je mi jasné, že již název napovídá "kloubní výživa", ale je možnost že to může nějak s vazy?
Nebo máte nějak osvědčené rady k protahování či léčbu? krom nože u ortopeda.

Díky

Ehm, je tu jedno téma ke kloubní výživě, druhé k Alavisu Blend pro koně.

Jestli chceš nějakou radu ohledně vazů, napiš co ti je. Takhle je to kapku, no, zmatené a neinformativní.


Ptám se ohledně přítelkyně, má povolené vazy v koleni - jí řekl ortoped - dal ji nějaké uboze drahé léky, které nepomáhají a má to pořád stejné, tak mne napadl Alavis. Ale pokud máš něco osvědčenějšího, budeme rádi.

Jinak není vůbec tlustá, že to je touhle příčinou, má to od malička a bylo řečeno, že se uvidí jak se koleno a vazy vyvinou...

Brát kloubní výživu preventivně je podle mě dobrý nápad pro každého, ale jsem si na 99,999999 % jistý, že na uvolněné vazy to nepomůže.
Kamarád má vyhazovací kolena a dostal na výběr - buď kudla a nebo fyzioterapie. Na fyzioterapii mu doporučili cviky, které mu zpevnily koleno (v žádoucím směru konkrétně na jeho situace) a to už mu nevypadává. Vazy má pořád volné a musí si dávat pozor, ale protože mu koleno nesou svaly, je situace výrazně lepší než dříve.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samouk


PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 10:21 am    Předmět: Re: Alavis Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
samouk napsal:
Mablung napsal:
samouk napsal:
Zdravím,

omlouvám se pokud to tu již je zde někde napsáno, ale chci se zeptat - jedná se o kloubní výživu. Je mi jasné, že již název napovídá "kloubní výživa", ale je možnost že to může nějak s vazy?
Nebo máte nějak osvědčené rady k protahování či léčbu? krom nože u ortopeda.

Díky

Ehm, je tu jedno téma ke kloubní výživě, druhé k Alavisu Blend pro koně.

Jestli chceš nějakou radu ohledně vazů, napiš co ti je. Takhle je to kapku, no, zmatené a neinformativní.


Ptám se ohledně přítelkyně, má povolené vazy v koleni - jí řekl ortoped - dal ji nějaké uboze drahé léky, které nepomáhají a má to pořád stejné, tak mne napadl Alavis. Ale pokud máš něco osvědčenějšího, budeme rádi.

Jinak není vůbec tlustá, že to je touhle příčinou, má to od malička a bylo řečeno, že se uvidí jak se koleno a vazy vyvinou...

Brát kloubní výživu preventivně je podle mě dobrý nápad pro každého, ale jsem si na 99,999999 % jistý, že na uvolněné vazy to nepomůže.
Kamarád má vyhazovací kolena a dostal na výběr - buď kudla a nebo fyzioterapie. Na fyzioterapii mu doporučili cviky, které mu zpevnily koleno (v žádoucím směru konkrétně na jeho situace) a to už mu nevypadává. Vazy má pořád volné a musí si dávat pozor, ale protože mu koleno nesou svaly, je situace výrazně lepší než dříve.


No právě tohle přítelkyně nedostala na výběr, s tím fyzioterapeutem.
Dostala nějaké prášky, které nepomáhaly a prý pokud to nepomůže, tak kudla.
Uvidíme co jí řekne na kontrole...

Ale díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 1:11 pm    Předmět: Re: Alavis Odpovědět s citátem

samouk napsal:

No právě tohle přítelkyně nedostala na výběr, s tím fyzioterapeutem.
Dostala nějaké prášky, které nepomáhaly a prý pokud to nepomůže, tak kudla.
Uvidíme co jí řekne na kontrole...

Ale díky

Ať změní doktora. Jako v celé populaci, i mezi nimi je hodně lemplů.
Nejsem odborník, ale nikdy jsem neslyšel o prášcích na volné vazy. Ale na tohle se zeptej někoho, kdo tomu skutečně rozumí. Odkus jsi?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 1:15 pm    Předmět: Re: Alavis Odpovědět s citátem

samouk napsal:
No právě tohle přítelkyně nedostala na výběr, s tím fyzioterapeutem.
Dostala nějaké prášky, které nepomáhaly a prý pokud to nepomůže, tak kudla.
Uvidíme co jí řekne na kontrole...

Ale díky


Ortoped = operatér = operativní léčba,
fyzioterapeut = terapeut = konzervativní léčba.

K ortopedovi už chodí a jeho názor zná. Teď ať si zajde za magistrem fyzioterapie a vyslechne si jeho názor. Každá z těchto dvou profesí upřednostňuje jiný typ léčby.

Alavis nedoporučuju. Ale to je jen můj osobní názor.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/


Naposledy upravil Makuška dne čt květen 12, 2016 1:16 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samouk


PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 1:15 pm    Předmět: Re: Alavis Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
samouk napsal:

No právě tohle přítelkyně nedostala na výběr, s tím fyzioterapeutem.
Dostala nějaké prášky, které nepomáhaly a prý pokud to nepomůže, tak kudla.
Uvidíme co jí řekne na kontrole...

Ale díky

Ať změní doktora. Jako v celé populaci, i mezi nimi je hodně lemplů.
Nejsem odborník, ale nikdy jsem neslyšel o prášcích na volné vazy. Ale na tohle se zeptej někoho, kdo tomu skutečně rozumí. Odkus jsi?


Kousek od Ostravy
- hodně lidí si vychvaluje odborníky z Petřvaldu, tak uvidíme.

Prvně uvidíme, co jí doktor řekne, pak to budeme řešit dále..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bazycek


PříspěvekZaslal: so květen 14, 2016 8:36 am    Předmět: petr Odpovědět s citátem

petrvald mohu jen doporucit 3 roky jsem chodil v karvine k ortopedovi ktery me jen cpal prasky a tahal vodu z kolena nemohl jsem cvicit nohy po zatizeni vzdy voda a bolest kolena, nic nedoporucoval porad jen punkce a prasky ruzne.

pred dvemi tydny jsem byl v petrvaldu u doktora hustaka na konzultaci, hned v prvnich vetach mi rekl jasne ze jsou dva zpusoby zjisteni problemu - magneticka rezonance na kterou budu cekat pul roku nebo artroskopie. Zvolil sem druhou a zatyden sel na zakrok.

Ve ctvrtek operace vysledek imprese pliky a jeji odstraneni a vycisteni kolena. Hned druhy den uz sem zacal s kolenem cvicit doma protahovani ohybani, a dnes uz normalne chodim jen jej neohnu na 100% coz za par dni bude ok.
Po artroskopii mam jen dve tecky koleno po operaci nebolelo ani ted neboli. Chodim uz da se rict normalne.

Vubec bych se artroskopie nebal a radeji bych ty vazy vyresil na stalo nez zkouset zpevneni cviky a koleno bude porad limitovano.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so květen 14, 2016 9:01 am    Předmět: Re: petr Odpovědět s citátem

bazycek napsal:
petrvald mohu jen doporucit 3 roky jsem chodil v karvine k ortopedovi ktery me jen cpal prasky a tahal vodu z kolena nemohl jsem cvicit nohy po zatizeni vzdy voda a bolest kolena, nic nedoporucoval porad jen punkce a prasky ruzne.

pred dvemi tydny jsem byl v petrvaldu u doktora hustaka na konzultaci, hned v prvnich vetach mi rekl jasne ze jsou dva zpusoby zjisteni problemu - magneticka rezonance na kterou budu cekat pul roku nebo artroskopie. Zvolil sem druhou a zatyden sel na zakrok.

Ve ctvrtek operace vysledek imprese pliky a jeji odstraneni a vycisteni kolena. Hned druhy den uz sem zacal s kolenem cvicit doma protahovani ohybani, a dnes uz normalne chodim jen jej neohnu na 100% coz za par dni bude ok.
Po artroskopii mam jen dve tecky koleno po operaci nebolelo ani ted neboli. Chodim uz da se rict normalne.

Vubec bych se artroskopie nebal a radeji bych ty vazy vyresil na stalo nez zkouset zpevneni cviky a koleno bude porad limitovano.

Hm, tak k němu bych nešel. Magnetická rezonance je základ. Čekačka je asi měsíc a půl, ale to vydržet jde. V akutních případech tě mohou vzít okamžitě, ale nevím, co bys musel nahrát, abys byl akutní případ. Podle mě by doktor měl nedříve vidět rezonanci, než se do něčeho pustí. I když o artroskopii mluvíš jako o srandě, pořád je to mechanický zásah do kolene a narkoza také není nic zdravého, zejména pro mozek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bazycek


PříspěvekZaslal: so květen 14, 2016 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v praze je mozna mesic a pul ale tady minimalne pul roku :)

zaklad je zjistit co s tim je a to popripade resit. To se stalo cili ja jsem spokojen. Tak ci tak se do kolena musi dostat :)

problem tam byl u me zjevny cili neni duvod prodluzovat dobu cekani na neco co se zjisti pri artroskopii a rovnou odstrani problem. Tak stejne jako u nahore zmineneho problemu vazy uvolnene jsou a cvicenim se jen posili ale problem ktery tam je to neresi.

nikdo nerekl ze je to sranda a ze narkoza je zdrava ale mas na vyber celkovou ci castecnou.

pokud nekdo trpi problemem jak ja takovou dobu a naskytne se mu reseni temer okamzite tak sem to bral vsemi deseti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 9:33 am    Předmět: Vlastní Alavis Odpovědět s citátem

Ahoj, mám super zkušenosti s originál Alavisem. Teď bych si ho po 3 měsíční pauze chtěl koupit znovu a zkusil jsem si to rozpočítat podle surovin z jedněch známých stránek (nechci jim dělat reklamu, jestli ještě platí Ronnieho přísná pravidla. ) A dostal bych se na menší cenu dle surovin.

Složení je následující:
Obsah účinných látek v 1 kg:

Glukosamin sulfát – 348 g
Chondroitin sulfát – 130 g
MSM – Methylsulfonyl­methan – 435 g
Collyss® - 3,4 g
Cartidyss® - 5 g
Pomocné látky: Jablečný pektin - 79 g

Na pektin prdím, ale jaký vliv podle vás má Collys a Cartidyss, ty bych nesehnal, díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen podotek - ja mam jak triple blend, tak separe MSN a sulfat a pro me osobne je nejvetsi rozdil ve stravitelnosti a chuti. Triple blend je hnuj, ale dobre rozpustny, ty "ciste bile prasky" se jednak temer nerozpousti, druhak chut (a chemicky zapach) je fakt priserna. Mam to porad ve skrini a asi to nezkonzumuji.
Takze jsem ponik, ktery preferuje melasu tripleblend.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MidnightRunner1


PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2017 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ten levnější je méně účiný. Tady ybch se na chuť vykašlal, většinou s tím do vody pošlu rozpustný céčko a jde to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bazycek


PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 10:24 am    Předmět: alavs Odpovědět s citátem

nevim jak vy chlapy ale to davkovani nejde dodrzet ...

pisou ze na jednu odmerku alavisku prijdou dve lopaty ovse...
sezral sem lopatu a pul a vic nejde proste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joint Complex Fair Power ® | Survival
Unikátní směs 11 látek pro výraznou podporu kloubního aparátu. Nejsilnější složení na současném trhu.
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Alavis Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: