Autopotahy MAD


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Autopotahy MAD  Úvodní stránka -> Ostatní -> Autopotahy MAD
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Když jsem se připomněl tím, źe jsem tam přišel osobně a hned se mě ujal manažer prodejny, tak ten můj prodejce byl celej rudej a že se k tomu ještě nedostal a už chtěl odepisovat. Navíc jsem se ptal na věc, kterou mi slíbil zavolat a nic :) ale to je fuk, do 14 dní to bude sfouknutý a servírovat budu jinde a je vyřešeno :) ostatně radost z auta mi to nezkazí, jen že je na čem pracovat i u zavedených firem :))

Nevím, jak je to teď, ale když jsem se kdysi bavil s lidmi co tomu rozumí, tak prodej aut není moc výdělečný. To, co jim vydělává, je servis. Takže, pokud ti prodali auto a přišli o servis, jsi pro ně nejhorší možný zákazník
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jim ale nic o tom, že servisovat budu jinde, nepsal :D donutilo me k tomu jejich chování :)) a taky to, že jsou suvérenně nejdražší. V Chrudimi (nějakejch 15km od Pardubic) je taky Auto In a vsechno tam člověk dostane se slevou, mnohdy to je o třetinu levnější než v auto in Pardubice.... Chtěl jsem bejt patriot a nakoupit a servisovat v pardubicich, ale bohužel, nejsem zas tak blbej
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudy09


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 12:38 pm    Předmět: Kůže nebo koženka? Odpovědět s citátem

Hoj všici, taky si myslím, že je obecně kůže lepší. Teď mi nabízel známej co děla čalouníka, že odebírá nový koženky, co jsou téměř k nerozpoznání od kůže, cena se vším kolem 40k tak nevím jestli to mám dělat, ty koženky jsou tady aimexteckacz/používaj to i jinde, ale líbilo by se mi kombinovat barvy, chtěl bych černý základ a černé bočnice. Co myslíte? Má to cenu, nebo je lepší koupit ty potahy co tam byli na začatku.[/code]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bubak123


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 12:16 pm    Předmět: Kůže nebo koženka? Odpovědět s citátem

Probíráte tady kůže nebo koženku ale nikdo nezmínil alcantaru. Pokud vím s tím pocením je to lepší a i vypadá to docela hezky. Nabízejí to třeba autopotahycz. Nebo na tady cantra.cz mají takové potahy trika docela levně ale nevím jak na tom co se týče kvality. Na fotkách to vypada dost sexy. Máte někdo zkušenost?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Autopotahy MAD Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: