B1Fitness - další neoficiální sraz 02.06.2012


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - B1Fitness - další neoficiální sraz 02.06.2012  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> B1Fitness - další neoficiální sraz 02.06.2012
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arnie_one


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 10:26 pm    Předmět: B1Fitness - další neoficiální sraz 02.06.2012 Odpovědět s citátem

Dnes 02. 06. 2012, jsme se snažili dorazit na další narychlo dolmluvený společný trénik.
trénik se konal v B1Fitnesss, které Smile04 nenávadí, ale nesmí se to psát veřejně
Jako vždy jsme vyrazili pozdě a samozřejmě dojeli poslední. Otevřem dveře a tam už na nás osazenstvo čekalo, hezky uvelebeno na kavalci. Nejvetší kavalec měl sám pro sebe Míra Hanák, k němu, ale později.
Na sraz z původních 20 lidi dorazila cca půlka, což jsem celkem dobře tipnul, že tam budeme čtyři
Takže, abych tedy uvedl, kdo tam byl, snad to dobře vyjmenuju. Já, Markét, Míra, Tracen, Bosorka, Daymoon, Smile04, MadBall, Judson, RAT, Aikony,, Izmana nepočítam, pač se na nás vybodnul a nešel nám podat ani hnátu, aby řekl zdar, jak trosky. Jinak sem snad na nikoho nezapoměl.
Něco k fíku, Smile už ho pohanil dost :), takže moje osobni dojmy. Žitko velké prostorné, na první pohled to vypadá, že je plné strojů, jakmile ji člověk celou přejde, zjistí, že na konci, je perfektně udělané místo pro 3 lavičky a velkou část podlahy z gumy a dvěma klena na dřepy, takže za mě paráda. Hodně jednoruček, proste opravdu hezká posilka, kde si každý zacvičí.
Neodpustím si komentář k šatnám. Všimnul jsem si, že do B1F trpaslíci nechodí, tak proč mají sakra miniaturní skřínky, do kterých nejde dát ani bál, když je zima, tak to tam musí být hodně zajímavý.
K tréninku, samozřejmě se hned udělali skupinky lidí. Míra okamžitě šel cvičit s holkami, že přej má potom lepší inspiraci
sice celou dobu jen seděl a nic nedělal, ale budiž. Na rovinu moc jsem si nevšimnul, co ostatní cvičili, takže napíšu co sem tak zahlídnul. Daymoona drtila Tracey, na zádech, Markéta ho buzerovala, vyprsit takže sem začal Daymoona litovat, že tam lezl :) Rat, myslím jela benč, Bosorka břicho to následně asi všichni, Aikony se mýhala vzadu.
Mě samozřejmě jako starého troubu hrnuli, tak sem si dal s Modem a Smilem Benc. Ještě, že nedorazil Drejp, kterej mě tím pěkně nasral. Kdyby tam totiž byl umlátil by ty dva šneky spocenejma tričkama
Ke Smilovi musím říct, že mě překvapil, argoantní borec .....
Ne Smile, vypadal dle meho uplně perfektně, nevím proč tenhle člověk usiluje o to být strongman, když každý vidí, že by byl kultík, jako ze žurnálu. Po Mírovi, měl nejlepší postavu. Pokud můžu prozradit má "pouhých" 100kg a je silnej, jak rozjetá tatra z kopce. Madball se nezda, ale i jemu ten bench šel. Tak abych to nějak uzavřel, zatímco já se rozcvičoval vedle, oni si brblali kolem kila a mleli něco o tom, jako že pomalu. Takže já se zasekl na 140 a šel k nim. Takže jen řeknu, že jsem skončil na 165x6, mam dva svědky od Jehovů , tak to snad bude pravda.
Následně jsem šli na PC a PP, tady se mě Mam a Smile snažili vysvětlit, že jako silou se to nedá, no myslím, že dneska s vysvětlováním u mě neuspěli. Obdivoval jsem techniku obou dvou, jako baletky na ledě :) Smile to má Hodně vypilovaný a na konec si zkusil PC+PP 120, to velký hovado to tam prdlo, jako nic. Já to zkusil též a nic, prostě se to snažím zvedat rukama a to je blbě.
Po ukončení tréninku, nás opustilo pár lidí a tady začíná neskutečná story z pánských sprch
Já sem celou dobu řval na Míru ať flexuje břicho, že neví kde kdo má za rohem foťák a on jako reprezentant musí reprezentovat a ne ukazovat pupek Jo Míro, tak tě zdravím kamaráde :) Než se šlo do sprch, tak si na zrcadle Míra všimnul srdíček na zrcadle, naivně si myslel, že jsou od holek
Samostatná kapitola sprchy. Jestli jsem dobře napočítal sprch tam bylo 7. Nejaký chytrý instalatér ty sprchy zapojil do série, takže nastala panika :) První u sprchy (místní) už to znal, byl na začátku a pustil si vodu. Na konci já, Mira a Smile, jsme se málem po z ledový vody. Vložil se do toho Daymoon a pustil svuj kohoutek, načež jsme my přidali teplou a všichni si opařili zadky. Tím pádem kdokoliv se snažil regulovat vodu, tak ji ostatním rozházel. Výborný sprchy, jak nějaká kryolíza či co. Jednou opařenej podruhý zmraženej a 7 blbů ve sprše kroutí kohoutkem, aby chytnul správnou teplotní vlnu. To je pecka, zatím mnou nezkoušené, takže za to tleskám
Celkově až na malé skřínky a šílené sprchy, prostředí B1F pecka, cena super a skvělě sem si tam zacvičil, já tohle fitku můžu jen doporučit a příště klidně znova.
Venku se udělalo pár fotek a šlo se pěšky, ANO čtete dobře tahle banda se odvážila jít pěšky kiláček na jídlo.
Do Mamuta nás dorazilo už jen 9, na jídlo jsme čekali asi hoďku, tuhle prodlevu vyplnila Bosorka, svou kuchyní a rozdala nám domácí proteinové tyčky, které byly super.
Zábava zde rozhodně nevázla Markét nalejvala Daymoona a Smile si taky dopřával ze soukromé pípy :) Jídlo bylo dobré cena zajímavá. Co se tam dělo, se moc publikovat nedá, uváznutá rýže a Mírovo vysvětlování co dělá s bramborou. Jídlo já si dal 500g Mamutí mls, holky kuře, SMile a Judson taky něco na 500g, Mireček se rval hovězinou a měl u toho blbý reči, Markét panenku a Daymmon, asi nejaký jídlo :) Prostě zábava rozhodně nevázla a myslím, že Míra ji pěkně oživoval. Po kouknutí na hodinky bylo tuším cca 17:00 večer.

Zvláštní poděkování patří mojí Markétce, kdyby nefotila ona, žádné fotky by nebyly. Měla asi nejrozházenější trénink, cvičila a odbíhala fotit.

Samozřejmě se musím zmínit o Daymoonovi, ten tuhle akci celou převzal a dotáhnul do zdárného konce, takže i tobě díky.


Abych tohle zvladnuli napsat museli jsem se posilit


Tracey a zada

Daymoon kopiruje Tracey :)

Smile neco dela, ale bench to neni :)

Mira zveda činku

já jen ležím, aby vypadalo že neco zvednu (150)

Aikony me s timhle vyrazila dech

Mireček na to kašle :)

Tracey a Daymoon, jako synchronizovane plavání :)

a stale

Tracey stale jede, Daymoon uz se flaka

Ups, Mira prece jin jede MT

je to lehky :)

a uz na to dlabu ...

Ted vsichni 3 premyslime, co sme to vlastne chteli delat :)

Mam 160, kluci jdou pryč, aby se jim neco nestalo :)

MadBall 100x100

Opet Duopack, Day a Tracey

opet je videt Day na to uz dlabe

Aikony

Mira a jeho klasicky postoj :)

a tak ne, sel se pritahovat

Rat

Aikony premysli :)

Bosorka a vypady

Bosorka

pokus o PC- nulova technika (90kg)

PP opet nahovno bez techniky

Smile vysvetluje a rika si takovej trouba to snad neni mozny

ukazkovy PC (slo mu to jak po malse) 90kg

ukazkovy PP, fakt prohnutej jak luk a vse m uto letelo nahoru

Aikony to jela s nama :)

Madball a jeho super lokty dopredu, coz bych se zlomil

Ne takhle se to nejede, oba smerem ke me :)

Smile, uz se tomu radsi zasmal

poza ala žabák

Smile a Arnie

Smile a Arnie II.

Smile a Arnie III.

Ted mu zas ja vysvetluju, jak se jedou kliky, NEEE aspon to tak, ale vypada :)

Mira uz zase sedi :)

Tracey a rozpazky

RAT

Daymoone, vyprsit !! *A20*

vzdau Dy trenuje prseni :)

a opet

a znova :)

Bosorka a výškové práce

Tracey ukázkově

Day se valí po podlaze, ne neprotahuje se *A20*

RAT ma hotovo

Mireček vyhrožuje, že mě sní půl steaku

Vyhrožuju Mírovi, že mu sním celej, SMile z nas ma srandu

Madball nechape, jak muze byt nekdo tak tupej na PC/PP, jako já :)

společná fotka I.

společná fotka II.

Kdo je kdo. Dva nepopsani, Tracey je ta hezčí a Míru,m stejne vsichni znaj

Jídlo :)


Naposledy upravil Arnie_one dne ne červen 03, 2012 2:19 pm, celkově upraveno 6 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 10:48 pm    Předmět: sraz Odpovědět s citátem

Fotky pěkný, ale co ty řeči o mě Arnie? To už si všichni fakt budou myslet, že jsu z jedličkova ústavu a měl sem vycházky dneska :-), počkej příště.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoWeight


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepší a nejvtipnější report jakej jsem kdy četl!! Super
_________________
"The mind is everything, if you don´t believe you can do something, then you can´t."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 12:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Parádny riport Arnie, Smile je dobré monštrum, Daymoona by som nespoznal (kedy ideš na cf games, há?:)).
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 5:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Geniálně sepsáno Arnie úplně mě to vrátilo zpět

Měl bych trochu přibrat
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 5:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo je ten první z leva na společné fotce I, v bílém tričku ? připomíná mi Jehličku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tracey


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:
Kdo je ten první z leva na společné fotce I, v bílém tričku ? připomíná mi Jehličku.


Daymoon
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avanti


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po přečtení a shlédnutí fotek mě to mrzí ještě víc, že jsem nemohla dorazit.
: (
_________________
"Hubené holky vypadají dobře v šatech, fitness holky vypadají dobře svlečené."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... perfektní spartakiáda děcka !, ... upřímně závidím :)

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tracey


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 6:48 am    Předmět: Re: sraz Odpovědět s citátem

mirus napsal:
Fotky pěkný, ale co ty řeči o mě Arnie? To už si všichni fakt budou myslet, že jsu z jedličkova ústavu a měl sem vycházky dneska :-), počkej příště.


to už si stejně všichni myslí z dřívějších videologů, Ty už prostě jiný nebudeš
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Daymoone prosim te, co to delas na tech fotkach, kde ses za Tracey, ktera cvici na protismernejch kladkach?
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

moc hezký.. brněnská parta :)
příště zkusím, aby mi to také třeba vyšlo, rád bych vás poznal
_________________
there is no point in being alive if you cannot do the deadlift¨

I am the Viking!

http://www.facebook.com/pages/Fitness-models-galleries/125473037559547
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Parádní akce jak tak koukám, škoda že jsem už pustil koleje a měli jsme u nás kácení májky. U jedné fotky jsem se přehlídl a četl

Opet Duopack, Daycey a Tracey
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem asi poosmý četl "vyprstit", začal jsem si říkat, že je něco špatně... a taky bylo. Ale na mojí straně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss: ty voe to jsem si řikal já, a pak jsem si to u jednoho příspěvku přečetl pořádně.

Ale nechtěl jsem to psát, abych nebyl za úchyla.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - B1Fitness - další neoficiální sraz 02.06.2012 Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: