Balbiho log - powerlifting RAW


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Balbiho log - powerlifting RAW  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Balbiho log - powerlifting RAW
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
balbi


PříspěvekZaslal: po září 11, 2017 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11.9.2017

10min kolo

Mrtvý tah
10x60kg
5x100kg
3x140kg
3x160kg
1x180kg
3x1x200kg
10x140kg

-no belt

Dřepy
8x60kg
5x100kg
3x120kg stopky
1x140kg stopka - belt on
1x150kg stopka - belt on
5x100kg stopky - no belt

Zakopávání
4 série

Plank
já+15kg max
já+25kg max
já+50kg max + já+25kg max
-vždy max vteřin co šlo vydržet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12.9.2017

BW : 72,4kg

11 dní do závodů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
WannaYourMother


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Váha v pohodě ;) jaké budou základy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WannaYourMother


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Váha v pohodě ;) jaké budou základy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, necelé tři kg rezerva, tak aspoň odpadnou nervy s nějakým stahováním :)) Jdu pouze mrtvolu, tak základ pujdu tak 205-207,5kg najistotu, druhej nejspíš 215-217,5kg a třetí uvidím dle pocitu a dle ostatních.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Preco nejdes drep/tlak?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná se tam uvidíme, v tu sobotu tam přijedu nejspíš podpořit kluky z oddílu, pokud seženu někoho do auta.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřep bych si klidně dal, ale kvůli benchi bych v trojboji dost ztrácel, tak si dám jen mrtvoly. Po Novém roce pak rozjedu komplexní přípravu a dám si i nějakej trojboj.

Dave, tak když tam budeš, tak se klidně stav na pokec :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13.9.2017

7min kolo

Mrtvý tah z deficitu
10x60kg
5x100kg
5x140kg
3x3x170kg
-no belt

Dřepy
10x20kg
5x60kg
5x100kg
5x120kg
5x140kg - belt on
10x120kg -no belt

Zakopávání
4 série

Už trochu zvolňuji, za 10 dní závody, stihnu už maximálně dva tréninky kvůli práci, tak už jen vše zlehka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 5:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořádně zvolni, správná regenerace, jídlo a namotivovanost na soutěži u mě dělá vždycky 10 kg nahoře na každé disciplíně poslední mrtvoly 7-10 dní před závodama, a to třeba 5x2 dynamika s 50-60% maxima. Myslím to vážně :)
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

váhovku máš teda kulturistickou a mrtvoly klasiku bych taky klidně deset dní před závodama vypustil... tam je toho hromada co regenerovat, ale vyzkoušíš, uvidíš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Musím promyslet, jak to ještě udělám, mám možnost dát trénink sobota-pondělí-středa, tak asi pujdu v sobotu dát poslední tahy kolem 120kg na protažení, v pondělí už jen něco zlehka a pak už středu vynechám.

Za váhu jsem docela rád, radši budu mít nějaké to kilo rezervu, ať nemusím řešit žádné stahování a zbytečně odvodňovat apod. Už teď se těším víc na další sezónu, protože jsem pořád stahoval a nevěděl, jaké to bude na té váze, kterou potřebuju, teď jsem s váhou tam kde potřebuju a bude se soustředit na to sílit na této váze a ne, abych tahal s o 5kg větší hmotností, když ve výsledku budu muset být schopen zvedat s mnohem nížší bw. Ještě pak odjedu v listopadu MČR v mrtvole a rozjedu zase nejspíš klasiku 5x5 na základních cvicích, to mi fungovalo vždy nejlépe, tak nebudu vymýšlet složitosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: po září 18, 2017 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.9.2017

Tak dneska jsem dal poslední lehkej trénink, jen tak jsem projel celé tělo, trochu prokrvit svaly, žádné váhy. V pátek jedu na 15h na vážení, s čímž si myslím, že by neměl být žádný problém, teď se mi pohybuje ránní váha kolem 72kg, takže mám ještě 3 kila rezervu. Závodit pak budu následující den v sobotu, tak se pokusím zabojovat a udělat co nejlepší výsledek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mam po vážení, navážil jsem 71.65kg, už jsem to trochu dokrmil a ještě něco pojím :-)
Zítra kolem pul 9 jdu na to, zakladat budu na 205kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
balbi


PříspěvekZaslal: so září 23, 2017 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mistroství světa GPC 2017

Tak jsem se zúčastnil Mistroství světa federace GPC 2017. Vážení proběhlo den předem, kolem 16h jsem navážil 71.65kg, což je nejnižší váha za hodně dlouhou dobu a i nejnižší váha, s kterou jsem zatím závodil, ale nikterak jsem se tím nestresoval, bylo dostatek času do druhého dne dokrmit a nabrat energii. V den závodu se začínalo kolem půl 9 ranní, naše skupina přišla na řadu lehce po 13h odpolední, což bylo tak akorát, člověk se po ránu dostatečně probral a ještě byl čas něco sníst a připravit se. Při rozcvičování jsem šel takovou klasickou pyramidu: 8x70kg, 5x100kg, 3x140kg, 2x170kg, 1x170kg, 1x190kg. První pokus jsem měl nahlášeno 205kg, šel poměrně dobře, tak jsem šel klasicky druhý pokus na 215kg, ten byl opět jako vždy už těžší, ale pořád šel. Chtěl jsem zapsat i třetí pokus a podle propočtu by mi mělo stačit 217,5kg, ale bohužel, opět jako v předešlích soutěžích mi třetí pokus nevyšel, nevím, čím to je, jsem si vědom toho, že mi dost kleska BW a při momentální formě na tréninkových 230kg prostě nemám, ale ať dám na třetí pokus cokoliv (ve Volyňi 225kg, v Hradci 222,5kg a tady 217,5kg) tak už to prostě nejde.

Pokusím se teď ještě trochu poladit výkon při současné BW, abych byl schopen dát s přehledem aspoň těch 220-225kg, jsou ještě necelé 2 měsíce do MČR v mrtvém tahu ve Varnsdorfu v listopadu, tak tam zkusím ještě zabojovat a to bude nejspíš letošní poslední soutěž.

Celkově jsem z toho spíše zklamený, chtěl jsem dát co nejvíce a 215kg mě prostě neuspokojuje, i když alespoň oficiálně zapsáno 3xBW na soutěži! :)

Nakonec tedy 215kg při 71.65kg a 2. místo v kategorii do 75kg



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Balbiho log - powerlifting RAW Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: