BAN venca.v - něco jako petice


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - BAN venca.v - něco jako petice  Úvodní stránka -> Ostatní -> BAN venca.v - něco jako petice
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Má dostat venca.v BAN na IP, nick a celej život?
ANO
78%
 78%  [ 36 ]
ANO
21%
 21%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 46

Autor Zpráva
kouba the man


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 4:17 pm    Předmět: BAN venca.v - něco jako petice Odpovědět s citátem

chci pro něj ban, kdo další, nechť se přidá. pro klid fóra. dokonce už na něj nereaguju, ale furt furt furt mele samé povýšenecké a drzé sračky.
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Libi se mi jak prvni tak druha moznost.
_________________
Měsíček:To se lehko řekne, jenže nemohu si dovolit žádný "přášky" a pixly .. jediné co mi může pomocí je 3 kilová činka (benchpress).

http://www.youtube.com/watch?v=jmURrAbZKQ8
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba, uz jsem ti chtel vynadat co zase vymejslis za pi**viny ale pak jsem videl ty hlasovaci moznosti a uplne me to rozsekalo

(jinak nevidim duvod proc vencu banovat)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

protože vždycky když něco napíše se ztrhne flame na X stran, nehledě na to že si nenechá poradit a je sprostej, namyšlenej ačkoli nemá nejmenší důvod. a furt se do mě sere, to mi samozřejmě vadí taky. jestli tomu můžu pomoct, klidně zarepuju básničku co vymyslel m4l
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cetl jsem toho asi 70% co se tu kolem venci delo a nepripada mne, ze by mel dostat ban, ale treba mne neco duleziteho uniklo, nevim.....co vim je, ze ma ponekud mylne domnenky o svem bench pressu a treninku obecne, coz je fakt, ale za to se ban nedava a pokud se nekdy chova arogantne, tak vy mu taky obcas davat peknou sadu, tak se zrejme jen brani (cimz se ho ovsem v zadnem pripade nezastavam!).
Fakt je ten, ze kdyby nebyl tak tvrdohlavy a byl trochu rozumny, nechal by si poradit od lidi, co tu o tom vedi podstatne vice nez on.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak podle toho popisu s vyjma poslední věty, by tu bylo víc, co by dle tvých kritéry zasloužili ban.

Já si myslim koubo, že nesneseš konkurenci a vencovi.v vidíš talentovanýho, nadějnýho benchaře. :-)) to je celý.

edit: jinak ta druhá možnost mi přijde rozumnější než ta první
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hefaistos napsal:
tak podle toho popisu s vyjma poslední věty, by tu bylo víc, co by dle tvých kritéry zasloužili ban.

Já si myslim koubo, že nesneseš konkurenci a vencovi.v vidíš talentovanýho, nadějnýho benchaře. :-)) to je celý.


to nemyslíš doufám vážně:-) je mi úplně šumák, kolik kdo zvedá... věřím mu ten výkon, ale ještě ani jednou nepředvedl regulerní benč, který by se dal uznat. a když mu dojdou slova, ohrazuje se mostem, nohama na špičkách a čepicí na hlavě, jakožto fake benč. když si ho nevšímám, pokaždý když něco píše si mě bere do huby, to mi vadí. protože je schovanej za monitorem.
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si nemuzu pomoct ale mne ten clovek uplne neskutecne vytaci a sere a sere nevim cim by to mohlo byt ? tim ze machruje vsude jak je silnej?tim ze ani jeden cvik nedokaze delat poradne? tim ze vypada jak pavouk?tim jak kurvi techniku je celej rozbitej?? tim ze si dokonce mysli ze mu nekdo ty jeho vykony zavidi? -- ok uz vim proc mne tak toci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca.v


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba the man napsal:
protože vždycky když něco napíše se ztrhne flame na X stran, nehledě na to že si nenechá poradit a je sprostej, namyšlenej ačkoli nemá nejmenší důvod. a furt se do mě sere, to mi samozřejmě vadí taky. jestli tomu můžu pomoct, klidně zarepuju básničku co vymyslel m4l


Ja jsem sprostej? Precti si prizpevky po sobe a pak neco rikej, a ze po mojim prizpevku napisete x stran o nicem je vase vec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

venca.v napsal:
kouba the man napsal:
protože vždycky když něco napíše se ztrhne flame na X stran, nehledě na to že si nenechá poradit a je sprostej, namyšlenej ačkoli nemá nejmenší důvod. a furt se do mě sere, to mi samozřejmě vadí taky. jestli tomu můžu pomoct, klidně zarepuju básničku co vymyslel m4l


Ja jsem sprostej? Precti si prizpevky po sobe a pak neco rikej, a ze po mojim prizpevku napisete x stran o nicem je vase vec.


pudem si sednout na pivo? a budeš mi trvdit do očí pořád nějakou lež?
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba: ano, proto tam byl ten smajlík

m4l: Já nevim, mě jě nějakej véna ukradanej, nejdřív sem ho měl za troubu co si tu přišel honit ego, podal důkaz že kilo na bench - oK, věřim mu, ale trouba je u mě dál, pač tu kouly na krku moc nepoužívá. ale tim to hasne, nějak sem ho tu ani nepostřeh v nějaký diskusi kromě toho je logu, takže mi možná něco uniká, ale jinak myslim, že když ho necháte psát jeho kydy do deníčku, nebudete to číst nebo na to reagovat,, tak on bude štastnej (možná neštastnej, podle toho o co mu de), vy budete mít klid a všichni budou spokojený :-))
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

btw. koubo, zarepuj básničku z autorský dílny m4l
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

venco venco venco

pico pico pico yeaaaaaah

mutha fuckin' bastard
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a teď to zkusím nahrat
_________________
INDEPENDENT MAN
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba the man napsal:
protože vždycky když něco napíše se ztrhne flame na X stran, nehledě na to že si nenechá poradit a je sprostej, namyšlenej ačkoli nemá nejmenší důvod. a furt se do mě sere, to mi samozřejmě vadí taky. jestli tomu můžu pomoct, klidně zarepuju básničku co vymyslel m4l

Já ze začátku myslel, že mluvíš o sobě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - BAN venca.v - něco jako petice Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: