Bellator Fight Master



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bellator Fight Master  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Bellator Fight Master
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Která reality show ze světa bojových sportů je nejzábavnější?
The Ultimate Fighter
66%
 66%  [ 2 ]
Fight Master
0%
 0%  [ 0 ]
Enfusion
33%
 33%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 3

Autor Zpráva
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 9:24 am    Předmět: Bellator Fight Master Odpovědět s citátem

Pod patronací Bellatoru vznikla nová MMA reality show Fight Master. Původně to vypadalo, že půjde o čistý rip-off Ultimate Fightera, ale systém je uplně jiný, protože týmy jsou nakonec čtyři a takovou třešničkou na dortu je, že příslušnost k týmu si vybírají sami bojovnící. Navíc couchi nejsou slavnější zápasnící, ale naopak výborní (né-li přímo nejlepší) trenéři MMA na světě.




Mně osobně se moc líbí tenhle nový systém, při nejmenším přináší zajímavé rozbouření do hodně stojatých vod Ultimate Fightera. No navíc po tom, co za nudu předvedla dvojka v Brazilii!
Atraktivně působí i střihy zápasů úvodního kola. Nejpříjemnější ovšem byl prostor, který všichn bojovníci dostali k vyjádření a zároveň k výměně otázek s budoucími trenéry.

Dle mého to bude slušná pecka!
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medwed


PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 7:42 am    Předmět: Re: Bellator Fight Master Odpovědět s citátem

Za zminku v tomhle tematu imo stoji i MMAster od sousedu z Polska, letos uz jede 2 serie (ktera se mi libi vic nez 1) a ma to uplne jine principy nez TUF ale za shlednuti to stoji... (me se to libi vic)

myslim ze vsechny dosavadni dily jdou najit na mmavideos.pl
_________________
Jen mě těší, že za ten pád letadla nemůžou kettlebely. Doufám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za tip hele. Dokoukal jsem to cely a musim rict, ze je to z meho pohledu mnohem zajimavejsi nez americke verze. Sice jsem tomuhle moc jazykove nerozumel, narozdil od anglicky mluvenych reality show, ale zase mi ti lide byli o dost blizsi, jak kdyby to byli kluci od nas z gymu.
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kpt.TM


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 5:08 pm    Předmět: Re: Bellator Fight Master Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bellator Fight Master
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: