Benchpress Open air Aréna cup v Novém Boru 10.září 2005


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Benchpress Open air Aréna cup v Novém Boru 10.září 2005  Úvodní stránka -> Soutěže -> Benchpress Open air Aréna cup v Novém Boru 10.září 2005
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kolik lidí překoná světový rekord v mrtvém tahu drženém malíčky?
1) Nikdo
5%
 5%  [ 1 ]
2) Jeden
0%
 0%  [ 0 ]
3) Více
17%
 17%  [ 3 ]
4) Více, včetně DrLifta.
76%
 76%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
DrLift


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 11:27 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Lifter750 napsal:
Cola v rumu je samozřejmě Diet Coke..
A ja proc mam vosi pas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 11:27 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Jinak, by jsis mohl udělat vejlítek a přijet si zabenčovat DrLifte, máš to kousek a stejně asi napíšeš něco o nejslabší disciplíně a tak..ale je to jen zábava a je to zase na náměstí..což máš rád..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Miguelito napsal:
DrLift napsal:
Miguelito napsal:
JOJO, JELITA JSOU HAFO LEPSI NEZ TVAROH:-)


ale jen pokud jsou na taliri a ne ne zadech


TO JAKOZE SERVIROVANE NA NEJAKYCH ZADECH? TAK TO DELAJI V JAPONSKYCH RESTAURACICH:-)


Jelito=Modrina.

On tvaroh taky nemusi byt vzdy pochutina (napr. tvaroh za rafkem)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 11:29 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Spíš včelouní* pas.


*...včeloun - samec od čmeláčice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 11:33 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Lifter750 napsal:
Jinak, by jsis mohl udělat vejlítek a přijet si zabenčovat DrLifte, máš to kousek a stejně asi napíšeš něco o nejslabší disciplíně a tak..ale je to jen zábava a je to zase na náměstí..což máš rád..


To jako, ze bych tam ze sebe udelal totalniho blbce?

Fakt to nehrozi. Snazim se pripravit na 1.ligu a chodim ted trenovat 4x tydne (3xbenche, 1xuzke benche, 3x drepy, 1xmrtvola, 1xmrtvola z boxu). Mam toho tak akorat. Chtel bych na lize soupnout znova 300kg (bez dresu) a na to musim makat. Je zajimavy, ze na takovych 285kg nemusim moc trenovat, ale zvednout vic mne stoji neskutecnou drinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 11:35 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Lifter750 napsal:
Spíš včelouní* pas.


*...včeloun - samec od čmeláčice.


Vceloun? To slysim po prve. U nas se rika cmelak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 11:36 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

300 kg. O jaké disciplíně mluvíš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 11:38 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Lifter750 napsal:
300 kg. O jaké disciplíně mluvíš?


O ty jediny, v ktery se mi to povedlo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 11:42 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Aha. Trojboj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 11:55 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Lifter750 napsal:
Aha. Trojboj.


Chtel bych si dat osobak v trojboji a pritom nehodlam dat osobak v zadne discipline. Chci aby se mi slusne povedly vsechny discipliny. Urcite sam vis, ze vsechno najednou se zpravidla nepovede.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 12:05 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Taky bych chtěl na 2.lize dát aspoň 770-790, ale čert ví..dřep je mizérie a pozved jednou jde jednou nejde..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 1:48 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Lifter750 napsal:
Taky bych chtěl na 2.lize dát aspoň 770-790, ale čert ví..dřep je mizérie a pozved jednou jde jednou nejde..


Je se spokojim s nizsim cislem. 770kg by bylo naprosto idealni, ale vzhledem k tomu, ze nejsem idealista a vim, ze vyrovnat osobaky ve vsech disciplinach v jednom zavode mi nehrozi spokojim se i s 740-750kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 2:27 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Kolik máš osobák v trojboji a v jednotlivých disciplínách na soutěžích?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DrLift


PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na soutezi jsem dal jen 737,5kg. Osobaky na soutezi mam 260kg (270kg mi 2:1 nedali ), 187,5kg, 310kg (tech 260 a 310 mam jeste z -100kg).

Kurva, dneska jdu k doktorovi. Uz mne 3 dny boli tam co je slinivka a mam pocit, ze mi tam neco praskne. Doufam, ze to bude nejaka blbost a neudela mi to caru pres rozpocet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lifter750


PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 8:20 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

Takže, kdyby to vyšlo, tak ti padne 770. A maxima jsou, když jsi byl do 100? Tak to jsi se asi obalil nesvalovinou, jestli jsi se teda nenabral na kulturistických svalech. Ať ti to u doktora vyjde, tyhle věci jsou vždy nepříjemný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Benchpress Open air Aréna cup v Novém Boru 10.září 2005 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: