"best prasaci den"


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - "best prasaci den"  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> "best prasaci den"
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

den ked sa prezeriem do prasknutia:
si davam 1x za mesiac
19%
 19%  [ 14 ]
si davam 1x za 2 mesiace
11%
 11%  [ 8 ]
si davam ked mam chut
49%
 49%  [ 35 ]
kazdy den
19%
 19%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 71

Autor Zpráva
keba


PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Azmodan napsal:
Med jsou včelí zvratky. Oni nějak sežerou ten nektar, natrávěj a pak vyblejou. A to vy žerete...fůůůj To bych nedal.


Mateří kašička jsou zvratky včel, med ne.Doufám, že je v tom rozdíl
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Azmodan


PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NUMM3R™ napsal:
Azmodan napsal:

Jo ja vim, třeba ty vejce to je taky shit - když vidím tu slepici jak je to blbý zvíře, jen čumí a stupině kvoká a potom vysere vejce. Třeba mlíko z krávy - když se nad tím zamyslím je to taky hnus, chlastat nějakej její výměšek, ale kráva je takový hodný přátelský zvíře, celkem i pěkný když není celá od hoven . No ale ten hmyz, to je humus. Mám k tomu prostě odpor maximální.


Počkej ty máš odpor k vejcim a k mléku? A maso sté krávy a slepice sežereš?


Ne to ne, vejce jím normálně. Mlíko nepiju-mám z něj akorát bedřichy, ale odpor k němu nemám. Jen mi to někdy přijde takový nechutný, když se nad tím zamyslím (viz výše). Maso žeru jakýkoli, klidně i krysu bych snědl
_________________
Šťasten ve svém šílenství hlupák objal Ďábla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShadowZuz


PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Azmodan napsal:
NUMM3R™ napsal:
Azmodan napsal:

Jo ja vim, třeba ty vejce to je taky shit - když vidím tu slepici jak je to blbý zvíře, jen čumí a stupině kvoká a potom vysere vejce. Třeba mlíko z krávy - když se nad tím zamyslím je to taky hnus, chlastat nějakej její výměšek, ale kráva je takový hodný přátelský zvíře, celkem i pěkný když není celá od hoven . No ale ten hmyz, to je humus. Mám k tomu prostě odpor maximální.


Počkej ty máš odpor k vejcim a k mléku? A maso sté krávy a slepice sežereš?


Ne to ne, vejce jím normálně. Mlíko nepiju-mám z něj akorát bedřichy, ale odpor k němu nemám. Jen mi to někdy přijde takový nechutný, když se nad tím zamyslím (viz výše). Maso žeru jakýkoli, klidně i krysu bych snědl


K tomu medu....no, jestli chcete přesně zjistit jak to je a jak jej včely vyrábí, je lepší se zeptat nějého včelaře
I když....já taky dělám do včel ---- ale to je spíš slovní obrat
Maso z krysy???to je humus...teda, jako že bych jej nejedla a ani mě to neláká...Klokana ani kočku nebo psa taky nééé ani koníka...

Jenže člověk je všežravec...a jak už bylo dokázáno v různých dokumentech...občas se nezastaví před ničím....
_________________
Zuz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Josef


PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U nas na Mendelce jsme zkouseli potkany a neni to spatny maso, kdyz vis na cem byli odkrmeny, klokan velice chutny, ale blbe se shani, stejne tak kun, ale ten je o neco levnejsi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serj


PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Josef napsal:
U nas na Mendelce jsme zkouseli potkany a neni to spatny maso, kdyz vis na cem byli odkrmeny, klokan velice chutny, ale blbe se shani, stejne tak kun, ale ten je o neco levnejsi.
s klokanem souhlasim, třeba v Praze u Karlova mostu je (myslím, že tam teda jěště je) restaurace FENIX a tam dělaj výborný krvavý steaky.. mmm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Iron.Pumping napsal:
BUFU napsal:
Azmodan napsal:
Fuj med

Ted sem byl lehce nachlazenej a sežral sem dvě skleničky medu, jedna byla slunečnicovej med a druhá bezovej med

sice to sem nepatri..ale budiz:) kdyz si kupujes med,koukni se od kud je..vetsinou je na sklenicce napsano ,ze pochazi mimo zemi EU..pokud chces opravdu med a ne nejakou sra.ku kdo vi odkud,tak si najdi na vesnici nejakeho dedu vcelare...mnohem lepsi jak prvni varianta

To co se v Tescu prodává jako "med" nemá s medem moc společnýho, pokud máš nějaké známé na vesnici, tak si zjisti kde je tam nějaký včelař a kup si od něj pár kilo :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Lundgren


PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Serj napsal:
Josef napsal:
U nas na Mendelce jsme zkouseli potkany a neni to spatny maso, kdyz vis na cem byli odkrmeny, klokan velice chutny, ale blbe se shani, stejne tak kun, ale ten je o neco levnejsi.
s klokanem souhlasim, třeba v Praze u Karlova mostu je (myslím, že tam teda jěště je) restaurace FENIX a tam dělaj výborný krvavý steaky.. mmm

Klokaní maso se dá výtečně připravit, pokud se sežene kvalitní. Má rovněž supr hodnoty na 100g 21g bílkovin 0,1g tuku.
Podobně je na tom pštrosí maso , které se u nás vzhledem k pštrosím farmám dá sehnat lépe. Má na 100g 26g bílkovin a 2g tuku.
Opravdu doporučuju ochutnat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShadowZuz


PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_Lundgren napsal:
Serj napsal:
Josef napsal:
U nas na Mendelce jsme zkouseli potkany a neni to spatny maso, kdyz vis na cem byli odkrmeny, klokan velice chutny, ale blbe se shani, stejne tak kun, ale ten je o neco levnejsi.
s klokanem souhlasim, třeba v Praze u Karlova mostu je (myslím, že tam teda jěště je) restaurace FENIX a tam dělaj výborný krvavý steaky.. mmm

Klokaní maso se dá výtečně připravit, pokud se sežene kvalitní. Má rovněž supr hodnoty na 100g 21g bílkovin 0,1g tuku.
Podobně je na tom pštrosí maso , které se u nás vzhledem k pštrosím farmám dá sehnat lépe. Má na 100g 26g bílkovin a 2g tuku.
Opravdu doporučuju ochutnat.


Docela by mě zajímalo kolik stojí třeba půl kilo klokaního masa..
Teda, ne, že bych jej letěla hned kupovat...jsen jsem zvědavá..
Jinak pštrosi...Hmm, ti jsou už fakt všude..
_________________
Zuz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
_Lundgren


PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ShadowZuz: Opravdu už se nepamatuju, za kolik jsem to tenkrát sehnal, ale bylo to na úrovni lepšího hovězího. Teď jsem vygooglil například tohle http://www.vsemel.cz/cenik_klokani_maso.htm
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serj


PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_Lundgren napsal:
ShadowZuz: Opravdu už se nepamatuju, za kolik jsem to tenkrát sehnal, ale bylo to na úrovni lepšího hovězího. Teď jsem vygooglil například tohle http://www.vsemel.cz/cenik_klokani_maso.htm
to si neměl dávat!!
v pondělí tam musim zajít
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShadowZuz


PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_Lundgren napsal:
ShadowZuz: Opravdu už se nepamatuju, za kolik jsem to tenkrát sehnal, ale bylo to na úrovni lepšího hovězího. Teď jsem vygooglil například tohle http://www.vsemel.cz/cenik_klokani_maso.htm

Dík za info
_________________
Zuz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
_Lundgren


PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obvykle se takhle nepřejídám, ale před chvílí jsem splácal takovou menší svačinku: hodně velkou celozrnnou bagetu, půl plata na tvrdo uvařených vajec a litr kefíru.
B a S raději nepočítám, ale uvidíme, co to se mnou provede do 15 minut.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsadim vsechno co mam, ze tu nikdy nikdo nemel takovy prasecak, jako ja minuly tyden od patku od 14:00 do soboty cca 20:00h, to byly řádově desitky tisic kalorii
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Vsadim vsechno co mam, ze tu nikdy nikdo nemel takovy prasecak, jako ja minuly tyden od patku od 14:00 do soboty cca 20:00h, to byly řádově desitky tisic kalorii

povídej, přeháněj :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Draper napsal:
Vsadim vsechno co mam, ze tu nikdy nikdo nemel takovy prasecak, jako ja minuly tyden od patku od 14:00 do soboty cca 20:00h, to byly řádově desitky tisic kalorii

povídej, přeháněj :-D


ja si tyhle veci bezne pomatuji, ale toho bylo opravdu tolik a nemelo to absolutne zadny rad, tak to vazne nevim, ale co muzu rict, tak to nebylo nic, co jim bezne (maso, ryze atd...) ale same "nezdrave" tucne a sladke veci v mega mnozstvi
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - "best prasaci den" Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: