Bobr - jaká úprava


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bobr - jaká úprava  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Bobr - jaká úprava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou úpravu preferujete u partnerky
Vyholená
60%
 60%  [ 263 ]
Proužek (či jen částečně vyholená)
39%
 39%  [ 171 ]
Celkem hlasů : 434

Autor Zpráva
PetkaB


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 9:56 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

xander_c_a_g_e napsal:
kolik je synum??


11a13
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 9:58 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
xander_c_a_g_e napsal:
kolik je synum??


11a13
A už sypou?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
xander_c_a_g_e


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 10:01 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

jenom oxandrolonek a trosku supracky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 10:03 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

pku napsal:
PetkaB napsal:
xander_c_a_g_e napsal:
kolik je synum??


11a13
A už sypou?


Zatím myslím,že ne..hrozně se bojí injekcí:-))A orály nechci,to je humus na játra:-)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xander_c_a_g_e


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 10:06 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

jsou to chlapi, musej to prekonat.. ne??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 10:06 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
pku napsal:
PetkaB napsal:
xander_c_a_g_e napsal:
kolik je synum??


11a13
A už sypou?


Zatím myslím,že ne..hrozně se bojí injekcí:-))A orály nechci,to je humus na játra:-)))
Ono je asi zbitečné to řešit za nedlouho to všichni zjistíme že???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PetkaB


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 10:11 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

pku napsal:
PetkaB napsal:
pku napsal:
PetkaB napsal:
xander_c_a_g_e napsal:
kolik je synum??


11a13
A už sypou?


Zatím myslím,že ne..hrozně se bojí injekcí:-))A orály nechci,to je humus na játra:-)))
Ono je asi zbitečné to řešit za nedlouho to všichni zjistíme že???


PSSST!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 10:12 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
pku napsal:
PetkaB napsal:
pku napsal:
PetkaB napsal:
xander_c_a_g_e napsal:
kolik je synum??


11a13
A už sypou?


Zatím myslím,že ne..hrozně se bojí injekcí:-))A orály nechci,to je humus na játra:-)))
Ono je asi zbitečné to řešit za nedlouho to všichni zjistíme že???


PSSST!
Tady někdo něco říkal???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
xander_c_a_g_e


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 10:12 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

nekteri jiz asi zjistili.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 10:47 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
xander_c_a_g_e napsal:
dokonce 2x denne, muzes se sprchovat spolu ne?? ... mne to muzes naucit...



Hochu..to bych nezvládla..už jsem odvykla umývat své syny,už mě do koupelny nechtějí


Tak tohle byla, Petko, hláška měsíce !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Velmen


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2003 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimave jak se to od vyholeni dostalo az Petrinym synum ale k veci no Achtwan me uplne vodrovnal a samozrejme jsem si to hned vsechno predstavil a je mi spatne a to jsem mel tak dobry veprovy! Holky prosim holte se kluci to maj radi[vetsina]
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bucci


PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2003 6:45 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:

Savo nebude asi to pravé ořechové...ale společná sprcha a holení-to není špatná předehra,ne?Vyzkoušej a uvidíš....



chlapi by se měli holit od krku nahoru
a ženský od krku dolu

(teda tam, kde něco roste....)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PetkaB


PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2003 7:32 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

chlapi by se měli holit od krku nahoru
a ženský od krku dolu

(teda tam, kde něco roste....)[/quote]



..no,to záleží na tom,jestli ti stačí,aby se tě partnerka "dotýkala" od krku nahoru....Pak souhlasím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2003 7:40 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:


..no,to záleží na tom,jestli ti stačí,aby se tě partnerka "dotýkala" od krku nahoru....Pak souhlasím


Moje partnerka preferuje to, co zařídila příroda (na mě), já už jí párkrát holil, a je to fakt pohoda, jak si psala - dobrá předehra, a mam to rád, když je úplně oholená
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Marcela


PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2003 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velmen napsal:
Zajimave jak se to od vyholeni dostalo az Petrinym synum ale k veci no Achtwan me uplne vodrovnal a samozrejme jsem si to hned vsechno predstavil a je mi spatne a to jsem mel tak dobry veprovy! Holky prosim holte se kluci to maj radi[vetsina]



Velmíku , ale my se holíme a s hygienou jsme na tom vzorně . To jen Achtwan měl asi smůlu .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bobr - jaká úprava Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: