Bolest kolena


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bolest kolena  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Bolest kolena
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou kloubní výživu si mám vybrat?
Animal Flex
53%
 53%  [ 8 ]
Flexit drink
6%
 6%  [ 1 ]
GELA 900 Capsules
0%
 0%  [ 0 ]
Jinou (napiště jakou)
6%
 6%  [ 1 ]
Žádnou
33%
 33%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Mychal-Wytek


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gruhonza: :D u 5x5 se jezdí na 5x5 jen základní cviky (MT, dřepy, BP), zbytek jsou doplňkový po třeba 3 sériích a 10 op.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
5x5 na legpress? Na strojích nechoď pod 10 opakování...
presne tak. Hlavne ty nase grun sporty, tam si nalozit a zkouset nejaky 5tky je fakt o pruser, neco jineho je hamr, kde je fakt ta draha pohybu uplne jinde, tam bych se nebal si nalozit treba na tlaky na kozy pro 6 opakovani :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mychal-Wytek


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hovnivál: ale já ještě 5x5 nejezdím :) tam se to ani tak nejede, ale asi máte na mysli HST, tam to tak bylo napsaný, ale tak dám na vaše rady :) ještě se zkusím zeptat na levnější alternativu Animal Flex, existuje vůbec?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub.M


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Může jít o pouhý překrvený v oblasti čéšky, moc to ted nenamáhej a za týden by to mělo být dobrý. Todle se prostě stává v mladšim věku když těm kolenům dáváš zabrat. A co se týče těch opakování, pod 8 bych nešel, optimální je 10-12, nohy zabíraj spíše při většim počtu opakování.
_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mychal-Wytek


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakub.M - myslíš to i u základních cviků nebo jen na strojových? Já to právě cca 3 týdny nenamáhal a cítím to hodně když na to myslím, třeba je v tom i něco z placebo efektu :)
A co s tou kloubní výživou jinak? :D Animal flex mi přijde dost drahý, ale asi je opravdu kvalitní, když dostal všechny vaše hlasy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Animal Flex je mozna drahej, ale podivej se na slozeni a pak se podivje na slozeni treba GS kondro nebo jak se to jmenuje, ktere stoji defakto to same... Jinak ja jezdim taky vsude vetsinou 10/12 reps, kdybych jezdil imrvere zakladni cviky pro 5/6 opakovani, tak su za 2 mesice mrzak a jak tu psal nohy sou volume partie. Takze bych jak stroje, tak drepy jezdil kolem 10 reps. Kloby ti taky budou vdecny :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub.M


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mychal-Wytek napsal:
myslíš to i u základních cviků nebo jen na strojových?

Těch 10-12 opakování myslím u všech cviků, jak izolovanejch, tak s volnou váhou. Já ted cvičim 8-12, ale mín nejdu, čim mín opakování budeš provádět, tim větší riziko zranění nastává. K tomu jak řikám, nohy lépe reagují na vyšší počet opakování. Jestli tě to pořád bolí, zkus vyhledat sportovního fyzioterapeuta, mě vždy pomohl.
_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no hlavne u tech vah pro 5 opakovani nemuzes proste procitit ty svaly, treba tlaky s jednoruckama, to pak tlacis vsim moznym a pak az mozna kozama... MT to je jina, to je vylozene cvik na to abys to tlacil vsim moznym :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mychal-Wytek


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok fajn :) a jak teda s tou kloubní výživou? Mám do toho jít?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

víc opakování-menší šance zranit se
míň opakování-větší

jsem jedinej komu tu něco uniká?

hovnival napsal:
no hlavne u tech vah pro 5 opakovani nemuzes proste procitit ty svaly, treba tlaky s jednoruckama, to pak tlacis vsim moznym a pak az mozna kozama... MT to je jina, to je vylozene cvik na to abys to tlacil vsim moznym :)

Já nohy procítím u 3-5 opakování tak parádně, že se mi občas chce blít. Asi něco děláš blbě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
víc opakování-menší šance zranit se
míň opakování-větší
.......


to taky není úplně pravda. Kolikrát jsou lepší (bezpečnější) 2-3 kontrolovaný opakování, než 10-15, kde spíš můžeš udělat chybu.

EDIT: teď mě zrovna napadadl Draper. taky jel těžký legpress, a byl v pohodě, potom si dal na napumpování lehkou, objemnější, serii a posral si koleno..
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub.M


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

obecně pokud pojedeš mín opakování, třeba kolem těch 5 a mín, budeš mít větší váhu, čimž bude určitě trpět i technika, a vyšší vahou jednoznačně budeš víc zatěžovat kolena. A já teda nohy taky pořádně procejtim až kolem toho 8mého opakování, jet mín mi přijde blbost z obou důvodů
_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mychal-Wytek


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám, že co člověk, to názor :) opakování teď nebudeme řešit, dojedu HST a pak uvidím dál :) co ale s tou kloubní výživou? :D Má někdo zkušenosti?
edit: ale zase si myslím, že nejsem starý ani dlouho trénující profesionální sportovec, takže by mi imho stačilo něco obsahující kolagen, případně želatinu...ale nevím, tak se ptám :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bolest kolena Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: