bolesti třísel po dřepování



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - bolesti třísel po dřepování  Úvodní stránka -> Začátečníci -> bolesti třísel po dřepování
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peky23


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 9:49 pm    Předmět: bolesti třísel po dřepování Odpovědět s citátem

Zdravím zkušené kulturisty,
po roce necvičení jsem opět začal chodit do posilovny a potkal mě nepříjemný problém. Vždy když zařadím do tréninku nohy, konkrétně dřepy, ať už čelní, nebo normální s velkou činkou, odcvičím nějaké zahřívací série bez závaží a pak si přidám 5 kg, udělám cca deset opakování a po pauze už se na další nezmůžu. Chytne mě nepříjemná bolest v tříslech a vnitřku stehen, která mě pak provází zhruba 2-3 dny. Nikdy jsem nezvedal žádné extra váhy při dřepech, spíše jsem dbal na techniku, maximálně 50 kg, ale nikdy mně takto v tříslech nebolelo. Nohy mě bolely, ale tahle bolest mi přijde až hodně nepříjemná. Je možné, že mi o roční pauze svaly takto ochably? Nemáte někdo zkušenosti s podobnými bolestmi v tříslech? Jedná se o oblast třísel a vnitřní strany stehen. Budu rád za každou radu. Případně i jestli se obrátit rovnou na nějakého doktora. Vím, že například při přetrénování se dá bolest rozchodit, ale tohle je až paralyzující.

Děkuji moc za odpovědi a rady. [/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saizen


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na tu stejnou vec sem se chtel zeptat i ja dnes, taky sem necvicil s extra vahou (kolem 75 kg, na me teda limit na tuto dobu), a musel sem se cvicenim nohou prestat, kvuli te bolesti trisel. momentalne mam mesicni pauzu, vi nekdo co s tim?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vole zajdi lekari, jedna se o tvoje zdravi a ptas se lidi, co te ani neznaji, na netu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peky23


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doktorka mi řekla, že to je přetrénování, ale nezdá se mi to. Jinak děkuji za zprávu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muze byt.
nekdy proste moc trenujes a neyhnes se bolesti. nebo skus i jineho lekare, treba sportoveho :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peky23


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík, je pravda, že sportovní by mohl něco vědět. Dám tomu zase šanci jeden trénink a kdyžtak k němu zajdu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nech si udeat sono, to ti zrejme mnohe osvetli. Muze to byt zanet, mohou to byt tihove vacky, muze to byt triselna kyla. Bez sona a poradneho vysetreni toho moc nezjistis. Muzes zkusit zobat Diclofenac a riskovat, ze si pokazis zaludek, nebo pouzit lokalne ruzne voltareny a podobne kremy. Tak jako tak bych neresil dusledek jako spise pricinu a tim klidne to pretezovani muze byt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy unesla strasite takovejma hruzama:) Za poslední měsíc jsem měl v ordinaci 2 podobne případy. V drtivé většině případů jde o neschopnost udržet tzv. centrovanou kycel při pohybu do flexe ( to je drep), krásné si při tom dělám přetlak do vnitrku kyčle a třísla. A samozřejme mám pak jinou svalovou aktivitu v té oblasti.
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
peky23


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji vám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Vy unesla strasite takovejma hruzama:) Za poslední měsíc jsem měl v ordinaci 2 podobne případy. V drtivé většině případů jde o neschopnost udržet tzv. centrovanou kycel při pohybu do flexe ( to je drep), krásné si při tom dělám přetlak do vnitrku kyčle a třísla. A samozřejme mám pak jinou svalovou aktivitu v té oblasti.
a jde vubec v dnesni dobe cvicit spravne technicky ?
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - bolesti třísel po dřepování
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: