Box +Posilka Ciel Objem Biceps Prsia VyrysovaneBrucho Kridla



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Box +Posilka Ciel Objem Biceps Prsia VyrysovaneBrucho Kridla  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Box +Posilka Ciel Objem Biceps Prsia VyrysovaneBrucho Kridla
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomas123


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 6:54 pm    Předmět: Box +Posilka Ciel Objem Biceps Prsia VyrysovaneBrucho Kridla Odpovědět s citátem

dobry den , zas som sa hecol a povedal si ze zacnem makat chodim na thajsky box a pritom aj cvicim ke dsom sa zamyslel vsimol som si ze som este nevidel objemoveho boxeristu mozno tak tucneho , ked som cvicieval len v posilke nebol problem creatin protein atd objem bol , pri boxe najprv behame pol hodinu a pri behu kazdych par minut ideme na zem a klikujeme tymto sa v podstate chudne tuk a spevnuje svalstvo , ja chcem ale objem mat ale byt pritom riadne vyrysovany , lebo je rozdiel ked ma niekto vychrtlu ruku tak sval je vydno a takisto tehlicky ale pre mna je priorita to ze ja tu ruku mam siroku a takisto chrbat atd ale je vyrysovany viete , preto sa pytam ze ked mam nasledovny plan ci sa box nekryzi z posilkoiu respektive ci je mozne aj pri kondicnom boxe mat objem ,

Pondelok : Box [Beh,Kliky,Brusaky,Drepy,Sparring]
Utorok : Posilka [Prsia Triceps]
Stredu : Box [Beh,Kliky,Brusaky,Drepy,Sparring]
Stvrtok : Posilka [Chrbat Biceps]
Piatok: Box[Beh,Kliky,Brusaky,Drepy,Sparring]
Sobota : Posilka [Ramena Nohy]
Nedela Volno
samozrejme kazdy den robim aj brucho ci je box , alebo posilka

otazka dalsia znie : ked robim v posilke benchpress , napriklad 60kg 8 opakovani idem na objem silu a ten osmy krat ked vytlacam tak skutocne z poslednych sil , pri boxe ked klikujem na druhy den , tak zapajam prsia ale ovela slabsie , a teda nieje dobre ked mate niaky vrchol napriklad tych 60 kg osem krat ze potom robite tu istu partiu hoci aky cvik , z ovela viac opakovaniami a z mensou unavou teda v podstate ja sa s klikou neunavim preto sa pytam ci teda nebude oslabovat objemove prsia z posilky to ze budem volne klikovat a slabo ich zapajat ,
a co sa tykto ostatneho tak je bez problemou udrzat si 80-90kg aj ked chodim na box kde velmi vela spalujem ....ale zevraj len tuk zomna zbudne preto teda ci je mozne mat objem aj pri behani sparingoch a teda zapaji tych istych svalov aj co v posilke ale v kondicom smere cize jeden den to je prsia posilka , objem sila zaataz a nadruhy den kliky cize znova prsia ale vo vytrvalostnom smere, nebude si to vadit ? alebo prsia nebudu slabnut ked im na druhy den tam ovela slabsi impulz ? velmi mi natom zalezi a malo kto mi vie skutocne odpovedat pravdu , zhrniem to : nebude vadit prsiam po ukrutnom benchpressi na druhy den klikovanie ktore je o vytrvalosti ?kde napnem prsia ale ovela slabsie ? .

lebo ako sa povie ked niekto cvici objem napriklad robi osem opakovani s takmer 100 kg bench a potom by zacal robit 80 opakovani z 20 kg , tak by mu svali ubudali lebo by ich tak nevyuzil ,

dakujem za rozumne odpovede
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
preto sa pytam ci teda nebude oslabovat objemove prsia z posilky to ze budem volne klikovat a slabo ich zapajat

Ach jaj....najprv som si myslel, ze ides riesit pretrenovanie, ale ako popzeram, tak ty riesis opak, ci nevadi, ze cvicis kliky "lahko". Nevadi. Ved ini co iba posiluju ziadne kliky v neposilovacie dni nerobia, preco by vadilo, ze ty ich cvicis zlahka? Lepsie, akoby si sa nimi odvaril a pretrenoval.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas123


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
citace:
preto sa pytam ci teda nebude oslabovat objemove prsia z posilky to ze budem volne klikovat a slabo ich zapajat

Ach jaj....najprv som si myslel, ze ides riesit pretrenovanie, ale ako popzeram, tak ty riesis opak, ci nevadi, ze cvicis kliky "lahko". Nevadi. Ved ini co iba posiluju ziadne kliky v neposilovacie dni nerobia, preco by vadilo, ze ty ich cvicis zlahka? Lepsie, akoby si sa nimi odvaril a pretrenoval.


v podstate teraz mi napisal kamarat ze box je kardio a a ze prinom takisto ako chudnem z tuku chudnem aj zo svalov , preto sa pytam je teda ucinne cvicit malo opakovani a velke vahy v posilke ? ak by som teda na boxe zo seba spaloval svalovu hmotu ? respektive bude to mat ucinnost ak budem mat vela bielkovin ? lebo biceps na boxe neprecvicim a to treba...


a celkovo riesim este to ze ci teda nevadi kardio tomu ze cvicim na objem svalov ci ich teda nespalujem , a skutocne naberiem , su boxeristi namakany niektory ale vacsina je tenucka ,:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas123


PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 12:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

teraz mam 85 kg a ide aj oto aby som pri tom boxe neschudol az tak vela , ale skor z toho objemu tuku vytvoril svaly ,,, cize napriklad mam ovysnuty tuk pod bicepsom , a chcem to proste premenit na ten kopcek :) to z boxu nespravim , musim si dat teda pozor aby som sa nestal vychrtly ale prave naopak na boxe stratil tuk a mimo boxu v posilke robil objem , ked budem mat dobry prijem bielkovin a sacharidov a celkovo kalorii , tak ak uz budem pri konci svojej roboty a vyrovnam prijem kalori zo spalovanim kalori na boxe tak akurat budem ziskavat vytrvalost silu , a mimo boxu objem na svaloch mam pravdu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No celkovo mam pocit, ze tieto otazky pises bezprostredne po sparingu, v ktorom si tahal za kratsi koniec......

citace:
celkovo riesim este to ze ci teda nevadi kardio tomu ze cvicim na objem svalov ci ich teda nespalujem
citace:

Vadi, spalujes. Ak teda boxujes naplno, intenzivne, casto. Cim kvalitnejsia strava a lepsia regeneracia, tym lepsie, ale sme len ludia, v zasade mas 3 moznosti a nevymyslaj strvtu prosim ta...:
- box budes mat ako hlavny sport a posilku ako doplnok....aj tak si mozes zlepsit silu a muskulaturu, posiluj vsak rozumne (ziadne zabijacke lifterske rutiny, co by ta odpalili a pod.)
- box a posilku budesmat tak fifty fifty, vysledky pojdu tiez tak fifty fifty
- posilku budes mat ako prioritua box ako doplnok....tak sa da slusne naberat svalova hmota, zaroven drzat si kondicku celkom slusnu, ale na sutazenie v boxe by to nestacilo

Pri vsetkych 3 moznostiach dbaj na stravu a odpocinok a pocuvaj signaly tela. Urci si priority, neda sa vsetko naplno, ale kompromisy su ok. To, ze si zabehas, zaskaces cez svihadlo neznamena, ze hned spalis vsetky svaly. Niekto genetiku ma a aj pri sutazeni v boxe ma super figuru, niekto nie a ked chce seriozne zapasit, musi sa zmierit s tym, ze nebude vyzerat ako Rambo....ale bude boxovat ako Rocky, co je tiez fajn

Tieto veci sa tu na fore rozoberali uz milion krat, tak namiesto dalsieho vypisovania tazko sformulovanych, nesuvislych a casto si odporujucich otazok nepis, ale tak mesiac dva iba citaj, co tu bolo popisane a rozmyslaj. Pozri si treningove logy ludi, co posiluju aj buchaju.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas123


PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
No celkovo mam pocit, ze tieto otazky pises bezprostredne po sparingu, v ktorom si tahal za kratsi koniec......

citace:
celkovo riesim este to ze ci teda nevadi kardio tomu ze cvicim na objem svalov ci ich teda nespalujem
citace:

Vadi, spalujes. Ak teda boxujes naplno, intenzivne, casto. Cim kvalitnejsia strava a lepsia regeneracia, tym lepsie, ale sme len ludia, v zasade mas 3 moznosti a nevymyslaj strvtu prosim ta...:
- box budes mat ako hlavny sport a posilku ako doplnok....aj tak si mozes zlepsit silu a muskulaturu, posiluj vsak rozumne (ziadne zabijacke lifterske rutiny, co by ta odpalili a pod.)
- box a posilku budesmat tak fifty fifty, vysledky pojdu tiez tak fifty fifty
- posilku budes mat ako prioritua box ako doplnok....tak sa da slusne naberat svalova hmota, zaroven drzat si kondicku celkom slusnu, ale na sutazenie v boxe by to nestacilo

Pri vsetkych 3 moznostiach dbaj na stravu a odpocinok a pocuvaj signaly tela. Urci si priority, neda sa vsetko naplno, ale kompromisy su ok. To, ze si zabehas, zaskaces cez svihadlo neznamena, ze hned spalis vsetky svaly. Niekto genetiku ma a aj pri sutazeni v boxe ma super figuru, niekto nie a ked chce seriozne zapasit, musi sa zmierit s tym, ze nebude vyzerat ako Rambo....ale bude boxovat ako Rocky, co je tiez fajn

Tieto veci sa tu na fore rozoberali uz milion krat, tak namiesto dalsieho vypisovania tazko sformulovanych, nesuvislych a casto si odporujucich otazok nepis, ale tak mesiac dva iba citaj, co tu bolo popisane a rozmyslaj. Pozri si treningove logy ludi, co posiluju aj buchaju.


ja mam 16 rokov a teda box beriem ako doplnok cvicil som uz v minulosti , nikdy neplanujem sutazit v boxe , mam to ze 3x v tyzdny box a 3x posilka jeden den volno ak bude teda strava skutocne kvalitna od odbornikov a kvalitne jedlo na cas setko dodrziavat protein atd , je teda mozne byt korba biceps , prsia objem , mass chapete ma ramena riadne ,v podstate hrce svalov nieco ako maju kulturisti , cize jednym slovom objem , a to ze su oni rysnuty , to by mohol box doplnit ze by sa mi svaly stale zvacsovali posilkou a boxom by som odstranoval tuk .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas123


PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pocul som o jednej veci mozete mi potvrdit prosim ci je to pravda alebo uplny nezmysel alebo ci to dokonca velmi prospieva a je to dobre ?

ked som cital rozne fora dostala sa mi informacia ze ked niekto cvici v posilke objem bench napriklad tych 8 alebo 10 opakovani z velkou vahou, a unavi sa a na druhy den klikuje kde takisto ten sval napina , ale ovela slabsie , tak mu dava najavo to ze ho nevyuziva na 100% a v den po tom treningu boxu sa ten sval teda zmensuje .... alebo druha vec nad ktorou pochybujem , ze robenie klikou a robenie benchu kde bench je skutocne do poslednych sil a kliky sa neznicim , ze ci tie kliky nevytvaraju druhu vrstu svalovej hmoty a zdegeneruvava sa povodny sval ,

a tretia moznost pozitiva je : je pravda ze sval moze byt velky a aj vytvarovany , a ze bench zvacsuje velkost a kliky ho tvaruju a v podstate vyplnaju kvalitnou svalovinou ? coz sice robi aj bench samozrejme , ale ze je to teda pozitivne ? a ziadne ze ked robim jeden den silovy bench a potom na prsia robim lahke kliky ze zo svalu ubuda lebo ako sa hovori furt treba vacsie a vacsie vahy pri objemovke ?

otazky : je to teda pravda ze ak na druhy den robim nieco na tu danu partiu ako som robil v posilke , z lahka napriklad kliky ze sval zmensujem ?

je to pravda ze robenie klikov a robenie siloveho benchu robi 2 rozdielne svalove vrsty ? a zdegeneruvava sval ?

je pravda ze robenie klikov a robenie benchu je velmi dobre , a navzajom sa to doplna a sval bude nielen velky ale aj tvrdy a husty ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v skratke - vsetko co si napisal je blbost, takto ludske telo nefunguje ta druha vrstva - odkial by sa tam nabrala?? a aka je prva vrstva??
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas123


PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
v skratke - vsetko co si napisal je blbost, takto ludske telo nefunguje ta druha vrstva - odkial by sa tam nabrala?? a aka je prva vrstva??


ok ja som len rad ze to nebola pravda takze suhlasite ze je teda spravne robit jeden den bench z velkou vahou a na druhy robit kliky na vytrvalost ?

a ciel je teda mat prsia objemove , ako kulturisti na ten sposob

toto je tiez hlupost ? o_O

je pravda? ze robenie klikov a robenie benchu je velmi dobre , a navzajom sa to doplna a sval bude nielen velky ale aj tvrdy a husty ?

kedze pondelok mam bbox a klikujem a utorok mam bench je to fajn dokopy ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st březen 12, 2014 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co sme si povedali o pisani dalsich otazok?!!! Netroluj tu, do leta nic nepis iba vela citaj co sa tu popisalo v starsich temach, lebo teraz mi to pripada ako ked sa na kongrese astrofyzikou zacne vypytovat okultista..
Tym otazkam tazko vobec rozumiet, tak su mimo. O hustotu prsnych svalov sa neboj, nepoznam nikoho s velkymi riedkymi svalmi....pises, ako by si chcel z hliny uplacat Sirael, bud je sval vacsi, alebo mensi, skupenstvo, hustotu, ani bod varu neries.
Citaj, citaj, citaj.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ignasov


PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2014 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v tejto "miestnosti" treba zhasnut svetlo a zamknut dvere
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Box +Posilka Ciel Objem Biceps Prsia VyrysovaneBrucho Kridla
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: