"Boxerský budík"


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - "Boxerský budík"  Úvodní stránka -> Ostatní -> "Boxerský budík"
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl bys zájem o tuto legraci?
ANO
46%
 46%  [ 15 ]
NE
46%
 46%  [ 15 ]
ANO, ale napíšu s jakou obměnou
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Phenomenom napsal:
Zajímavé..ale nic pro mě,ale chtěl bych se zeptat jestli bys uměl dát dohromady světlo se zdrojem..na netu sou ledky za pár stovek,ale svítilny s těma ledkama sou faaakt drahý...
Po elektrické stránce to není větší problém, i když já radši tu digitální techniku. Ale po mechanické stránce většinou pro mě nepřekonatelný.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych to bral, jenom mozna jeste pocet kol, bud proste pocitani, nebo i odpocet z celkoveho poctu a treba i jiny gong po konecnem odpoctu vsech kol, me by se hodilo treba i upozorneni na prichazejici zacatek kola, nebo treba posledni pulminutu "pracovniho kola", ale to uz jsou takove blbustky. (Rikam kola, pac ja to budu mit asi na nejake frekvencni zalezitsti..)
Kdyby bylo realizovane to co jsi popsal a cena by byla inzerovana, tak bych to bral i tak.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheLeague
(ban)


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Douglas: Ja bych to bral, jenom mozna jeste pocet kol, bud proste pocitani, nebo i odpocet z celkoveho poctu a treba i jiny gong po konecnem odpoctu vsech kol, me by se hodilo treba i upozorneni na prichazejici zacatek kola, nebo treba posledni pulminutu "pracovniho kola", ale to uz jsou takove blbustky. (Rikam kola, pac ja to budu mit asi na nejake frekvencni zalezitsti..)
Kdyby bylo realizovane to co jsi popsal a cena by byla inzerovana, tak bych to bral i tak.


Daymoon to myslel prvne jako pomucku pro cviceni s cinkama. Ale vsichni to chcou na fight
_________________
Proud member of the Axis of evil

NIKDY NECHCI ZEMRIT!!!

In memoriam
http://www.youtube.com/watch?v=kNnW7GwI33Q
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
Ja bych to bral, jenom mozna jeste pocet kol, bud proste pocitani, nebo i odpocet z celkoveho poctu a treba i jiny gong po konecnem odpoctu vsech kol, me by se hodilo treba i upozorneni na prichazejici zacatek kola, nebo treba posledni pulminutu "pracovniho kola", ale to uz jsou takove blbustky. (Rikam kola, pac ja to budu mit asi na nejake frekvencni zalezitsti..)
Kdyby bylo realizovane to co jsi popsal a cena by byla inzerovana, tak bych to bral i tak.
V podstatě nic není nemožné. To je výhoda home-brew rešení. Jak si to vymyslíš, tak to bude. Nic z toho, co jsi napsal není problém.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TheLeague napsal:
Daymoon to myslel prvne jako pomucku pro cviceni s cinkama. Ale vsichni to chcou na fight
Cizo to myslel na cvičení, kdy mu to bude prostě taktovat začátek série. Ale TEORETICKY by v tom šlo mít dvě variatny, fitness/pwl a fight .
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lameboy


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:49 pm    Předmět: Dobrý nápad Odpovědět s citátem

Ahoj, určitě za 500-700 bych měl zájem. Samozřejmě se zárukou. Když by se to rozbilo. Jak psal Douglas. Zvuk upozorňující na přicházející začátek kola (5 s), začátek kola, další zvuk posledních 20-30 s nastavitelných před koncem kola, konec kola. Nastavitelná paza mezi koly. A display s velkými číslicemi asi 4-5 cm, jsem slepej. Počítač kol by tam mohl být taky, ale to není nutný. Jestli to budeš dělat, jeden kus závazně objednávám. Ať žijí zlaté české ručičky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:53 pm    Předmět: Re: Dobrý nápad Odpovědět s citátem

Lameboy napsal:
Ahoj, určitě za 500-700 bych měl zájem. Samozřejmě se zárukou. Když by se to rozbilo. Jak psal Douglas. Zvuk upozorňující na přicházející začátek kola (5 s), začátek kola, další zvuk posledních 20-30 s nastavitelných před koncem kola, konec kola. Nastavitelná paza mezi koly. A display s velkými číslicemi asi 4-5 cm, jsem slepej . Počítač kol by tam mohl být taky, ale to není nutný. Jestli to budeš dělat, jeden kus závazně objednávám. Ať žijí zlaté české ručičky.
Mimochodem jen cena displeje s 4 až 5 cm číslicemi je srovnatelná s navrhovanou cenou celého výrobku. Ten malý maticový displej je poměrně low cost varianta. Proč vlastně potřebuješ vidět, kolik zbývá do konce kola, když bude 20-30s do konce zvukový signál a 5s do konce taky? Chceš průběžně kontrolovat kolik zbývá?
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)


Naposledy upravil daymoon dne st květen 07, 2008 8:58 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To sou docela dobrý pálky. Trenér má těhle budíků několik ve skříni. Ale sou to starý křápy komunistický. Žádnej displej ale jen dvě kolečka jedno je na čas a druhý na opakování na kola. A když končí kolo tak o tom ví i přilehlim sídlišti, pač takovou sirénu nemaj ani hasiči na autech. To byl samozřejmě vtip, ale siréna je to dobrá,
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle by žádnej randál nedělalo. Taky by to napájely jen 2 malé články. Řekněme zvuk srovnatelný s kuchynskými minutkami podobné konstrukce.

EDIT: samozřejmě si cením vašich připomínek a zájmu.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lameboy


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem kontrolovat v průběhu pauzy, kolik mám ještě času na regeneraci, než zase při dalším kole "zemřu". Tak klidně s malým displayem, ale ať to dělá pořádnej randál, abych to slyšel, budu to mít na trénink na pytli. Ty co má trenér na tréninku se zapojují normálně do sítě. Já se zeptám na tréninku, jestli se to dá někde sehnat a za kolik a uvidím.


Naposledy upravil Lameboy dne st květen 07, 2008 9:05 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lameboy napsal:
ale ať to dělá pořádnej randál, abych to slyšel, budu to mít na trénink na pytli.
V tom případě by to chtělo military variantu s 10cm reprákem a aspoň 5W zesilovačem
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hefaistos napsal:
To sou docela dobrý pálky. Trenér má těhle budíků několik ve skříni. Ale sou to starý křápy komunistický. Žádnej displej ale jen dvě kolečka jedno je na čas a druhý na opakování na kola. A když končí kolo tak o tom ví i přilehlim sídlišti, pač takovou sirénu nemaj ani hasiči na autech. To byl samozřejmě vtip, ale siréna je to dobrá,


kamo ten co mame u nas ve fitku taky desnej pipak ale nerikej ze kdyz slysis jak zapipa ze to pro tebe neni jak nejaky slastny zpev! ale na co je nejlepsi tahle vecicka to je lamani casu nikdo me nepresvedci ze kolo trva jen 2/5 MINUT a pauza 30s
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lameboy napsal:
Chtěl jsem kontrolovat v průběhu pauzy, kolik mám ještě času na regeneraci, než zase při dalším kole "zemřu". Tak klidně s malým displayem, ale ať to dělá pořádnej randál, abych to slyšel, budu to mít na trénink na pytli. Ty co má trenér na tréninku se zapojují normálně do sítě. Já se zeptám na tréninku, jestli se to dá někde sehnat a za kolik a uvidím.

No to pipnuti, nebo ten zvuk by mel byt trosku silnejsi, zadny pipnuti digitalek, kdyz by to slo navrhuju nejaky momofonni zvuk, treba z Rockyho, vzdycky pri nastupu Going to distance, nebo Fanfare for Rocky a pri pauze No easy way out.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
Hefaistos napsal:
To sou docela dobrý pálky. Trenér má těhle budíků několik ve skříni. Ale sou to starý křápy komunistický. Žádnej displej ale jen dvě kolečka jedno je na čas a druhý na opakování na kola. A když končí kolo tak o tom ví i přilehlim sídlišti, pač takovou sirénu nemaj ani hasiči na autech. To byl samozřejmě vtip, ale siréna je to dobrá,


kamo ten co mame u nas ve fitku taky desnej pipak ale nerikej ze kdyz slysis jak zapipa ze to pro tebe neni jak nejaky slastny zpev! ale na co je nejlepsi tahle vecicka to je lamani casu nikdo me nepresvedci ze kolo trva jen 2/5 MINUT a pauza 30s


Jj, to sem chtěl přesně napsat - člověk by nevěřil, že si může oblíbit tak hnusnej zvuk. ALe když se trenér blbě vyspí tak je to jedno. Budík sice zazvoní, ale dokud neřekne trenér konec tak se jede kolo dál jako ve škole- konec hodiny neurčuje zvonek ale učitel. To je pěkně na hovno
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem shanel klasickej boxerskej pipak a bylo mi receno 2500,- nejlevnejsi...

kdyz jsem se ptal po necem co by umelo to co potrebuju asi ve trech hodinarstvich tak mi rekli ze nevedou nic co by tohle umelo a nebo mi cpali hodinky za pet papiru ze "tyhle to urcite budou umet"

takze moje potreby jsou jasny, musi tam jit nastavit interval rekneme od deseti vterin az po deset minut, musi to pokazde zapipat a nechci po kazde serii nic resetovat a prenastavovat jako v pripade alarmu na hodinkach/v mobilu

za cenu vys bych to bral protoze jsem proste nic jinyho nesehnal
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - "Boxerský budík" Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: