brnění prstů



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - brnění prstů  Úvodní stránka -> Ostatní -> brnění prstů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deeem


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 8:46 pm    Předmět: brnění prstů Odpovědět s citátem

Ahojte, setkal jste se někdo s s problémem tzv. syndromem Karpálního tunelu?? Jedná se o to že se vám vlivem přetěžování kloubů - konkrétně zápěstí nebo lokte, zúží prostor kama jdou nervy a šlachy do ruky. A to potom bolí a brní prsty. Už týden mi brní levá ruka ale nevím co s tím : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 8:48 pm    Předmět: Re: brnění prstů Odpovědět s citátem

Deeem napsal:
Ahojte, setkal jste se někdo s s problémem tzv. syndromem Karpálního tunelu?? Jedná se o to že se vám vlivem přetěžování kloubů - konkrétně zápěstí nebo lokte, zúží prostor kama jdou nervy a šlachy do ruky. A to potom bolí a brní prsty. Už týden mi brní levá ruka ale nevím co s tím : (

To může být z mnoha důvodů. Dojdi si k lékaři, aby ten důvod zjistil, protože to klidně může být mnohem vážnější, než Karpály.
nahoru
Hakymm


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám i zkušenost s tím když brní prsty tak to znamená nedostatek magnesia
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mel jsem to pred par lety asi 2x, samozrejme jsem to nijak neresil , brneni bylo obcas dost nesnesitelne hlavne v noci (k ranu), postupne to odeznelo samo.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mel sem to nekolikrat. jednou to bylo s obstrikem, jinak to vzdy odeznelo samo. naposled me chytnul cely loket, brneni, "tenisovy" i "golfovy" loket - nekolik mesicu po doktorech, ortezy, navrh na operaci/sadru. nakonec sem nahodou narazil na pani, ktera mi vysvetlila co a jak. 3x mi udelala masaz (bolestivou) lokte/uponu (cca 3 cm ctverecni) atd. a za 3 dny bylo po problemech. ted v ramci cviceni, krome jineho, protahuju i zapesi, potazmo loket nebo pokud datluju na PC hodne dlouho a zacinam loket citit. manzelka byla s lokty cca mesic na neschopence - psani na PC. to jsem tehdy jeste nevedel, ze staci radne protahnout zkracene svaly/upony prstu ktere konci v/na lokti ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deeem


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 10:56 pm    Předmět: Re: brnění prstů Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Deeem napsal:
Ahojte, setkal jste se někdo s s problémem tzv. syndromem Karpálního tunelu?? Jedná se o to že se vám vlivem přetěžování kloubů - konkrétně zápěstí nebo lokte, zúží prostor kama jdou nervy a šlachy do ruky. A to potom bolí a brní prsty. Už týden mi brní levá ruka ale nevím co s tím : (

To může být z mnoha důvodů. Dojdi si k lékaři, aby ten důvod zjistil, protože to klidně může být mnohem vážnější, než Karpály.


Super rada
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 11:03 pm    Předmět: Re: brnění prstů Odpovědět s citátem

... může to bejt nádor na páteři, plotýnka, škříplej nerv... mám pokračovat? tyhle tři případy jsem ve svém okolí zaznamenal během posledních 3 měsíců
nahoru
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 12:06 am    Předmět: Re: brnění prstů Odpovědět s citátem

Deeem napsal:
Super rada

Co se ti nezdá? Měl bys spíš děkovat, že jsou ostatní rozumější než ty, a vědí co by na tvým místě udělali.

Já to prostě nechápu, lidi se tu ptají na zdravotní problémy - kolikrát podstatně vážnější než nějaký brnění - místo aby šli k doktorovi, jako by podělaný diskuzní fórum byla online poradna fakultní nemocnice nebo co. To si fakt TAK moc nevážíte zdraví?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deeem


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 1:04 pm    Předmět: Re: brnění prstů Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
... může to bejt nádor na páteři, plotýnka, škříplej nerv... mám pokračovat? tyhle tři případy jsem ve svém okolí zaznamenal během posledních 3 měsíců


chm, možná na tom něco bude. Záda mezi lopatkama pobolívají a občas neotočím hlavu. Ale dycky to boli jen treba dva dny, a pak se to utlumí, ale nezmizí. Játo nemyslel špatně :) jde o to že to že mám jít k doktorovi si poradím aj sám, chápeš...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Manek49


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by mohlo bejt tim, s největší pravděpodobností máš při cvičení ve špatnym postavení krční páteř a lopatky, k doktorovi určitě zajdi.
_________________
Z Trutnova od r. 1582 :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - brnění prstů
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: