Byt, ci nebyt? Sumo, ci klasika?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Byt, ci nebyt? Sumo, ci klasika?  Úvodní stránka -> Trénink -> Byt, ci nebyt? Sumo, ci klasika?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ako robite mrtvolu?
sumo, resp. i coan style
12%
 12%  [ 7 ]
konvencne (klasika)
61%
 61%  [ 35 ]
striedam to
21%
 21%  [ 12 ]
tento cvik necvicim, nezvysil by mi cas na klopenie zapasti podhmatom jednoruc
5%
 5%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 57

Autor Zpráva
Topděfka


PříspěvekZaslal: st červenec 05, 2006 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: st červenec 05, 2006 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
vetsi tyc se hur stabilizuje..to je fakt..ale ta tyc se da odnest jinam pryc ze drepaku..

Proti zdvihum s velkou cinkou osobne nic nemam..to je aspon kloudnej cvik.. to me spis vic dostava nekonecny mnozstvi zdvihu o koleno s 8kg jednoruckou... .

No to máš pravdu
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st červenec 05, 2006 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
jj Drago uplne s tebou cejtim..no ja sem vzal do fitka jednou i boardy..tos mel videt ty Voci - nekeri se ani nevesli do dveri,kdyz odchazeli..tak velky je meli

je videt ze ses jeste nikdy v plnym fitku nenavlikal do dresu nebo bencovyho trika :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: st červenec 05, 2006 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to ne..no co delali? hromadne omdlívali? nebo si ukazovali prstem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st červenec 05, 2006 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
to ne..no co delali? hromadne omdlívali? nebo si ukazovali prstem?

proste stali a koukali, hlavne pak dost neduverive kdyz jsem vlezl do stojanu na drepy a sel s tim drepovat, hadam ze tak 90% lidi tam verilo ze mi zbyva tak 10 sekund zivota :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
great


PříspěvekZaslal: st červenec 05, 2006 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dresy vo fitku to je no comment, kto nezazil nevie o co prichadza. keby este zil charlie chaplin tak urcite jedna epizoda by bola dresy v gyme :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st červenec 05, 2006 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale humor existuje na dve strany, len raz som zazil greatov trening (zatial)....to ste mali vidiet ten jeho znechuteny pohlad ked tam chlapik nadhadzoval v drepov. stojane tyc pri bicep. zdvihu .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saty


PříspěvekZaslal: st červenec 05, 2006 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

great napsal:
dresy vo fitku to je no comment, kto nezazil nevie o co prichadza. keby este zil charlie chaplin tak urcite jedna epizoda by bola dresy v gyme :)


typicka otazka u nas ked oblekam dres je: "to je triko na chudnutie???"

inak ked uz sme off topic a pri cviceni neviem coho v drepovom stojane atd, tak mne sa stalo vcera ze som dosel k tycke na DL a zacal sa rozcvicovat ... pribehol typek s kotucom, obehol ma a zacal si nakladat ze ide on cvicit ... este ze isel tez cvicit mrtve tahy inak by som ho zabil ... takto som mu len vynadal ...

Ked chce mi to nejaky moderator zmazat tak kludne ... ja len ze som kua nasraty ... dop#$%^ uz sa luda ani neveda slusne spravat jeden k druhemu ...
_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt červenec 06, 2006 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

saty to bol este slusak, raz som siel okuknut inu posilku, cvicil som drepy, prisiel ku mne 1 xicht a oznamil mi, ze tam on ide cvicit. Chvilu som tom predychaval, potom som povedal, ze sa mozme striedat a on ze ne ne, on ide cvicit a ja musim pockat. Ja zasa, ze ideme sa striedat a on ze ja musim bokom pockat. Uz som rozmyslal ako co najdecentnejsie zrealizovat bitku v posilovni, nakoniec sa dajak umudril a sme sa striedali, hovno vladal (a to som bol este slabsi jak teraz..), mal blbe reci, pridlho oddychoval ale co uz...
Najlepsie bolo, ze ked som odchadzal, tak som sa ho nemohol zbavit, sa so mnou bavil jak najlepsi kamarat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: čt červenec 06, 2006 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty tvole tyhle lidi asi nikdy nepochopim co to je proboha za chování ?
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2006 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dneska jsem zkusil sumo.mt sem necvicil asi rok,po klasice bolesti v zadech i se 60 kilama.po sumu zatim nic,vubec vubec nic.uvidime zejtra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drago


PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2006 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mam historku. Jsem cvicil mrtvy tahy a byli tam 3 kluci, tak kolem 18ti, bylo videt ze cvici, ale jenom prsa a biceps, natelniky, rukavice na cviceni.. A cvicili bench sikmej, ja jsem se tam chystal na prvni tezsi serii MT (asi 180kg) a ten jeden z nich rika tak potichu "ty pico tak s tim jestli pojede bicaky tak je to borec!", tak jsem to teda chytl a po prvnim opakovani mrtvoly slysim "ajo tak nic, jede s tim drepy" a jeste to rekl tak s odporem to slovo drepy jak kdybych se tam chystal srat uprostred fitka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2006 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

joj...s těma drezama.. to je prča....
jednou jsem trénovala na Kladně v posilovně kam normálně nechodím. Jela jsem dřepy...už jenom to, že jsem s sebou měla dva chlapy, kteří necvičili a jenom mi pomáhali osazenstvo posilovny poněkud rozhodilo... a když mě pak začali cpát přes igelity do drezu tak už jen nechápavě kouleli očima... no a ve chvíli, kdy jsem si na stojan naložila 180 začali hromadně opouštět posilovnu... (šli do jiné místnosti...asi jsem je trochu vyděsila....)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2006 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak k tématu... přešla jsem na sumo, protože jet ještě jednu sezónu klasiku, odrovnám si záda...
Můj problém je ale v tom, že mám displastii. Takže mi vypadávají kyčle... nemůžu jít bez zpevnění (drezu) ani 100kg....
Kdybych ale neměla tak zprasenou techniku, zůstala bych u klasiky....
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Byt, ci nebyt? Sumo, ci klasika? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: