Calistenika - biceps



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Calistenika - biceps  Úvodní stránka -> Trénink -> Calistenika - biceps
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra89


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 2:08 pm    Předmět: Calistenika - biceps Odpovědět s citátem

Čau mám jen rychlý dotaz na cvičení bicepsu u workoutu. Mám plánek se cviky a všehno je v pohodě, cvičím, baví mně to, jenže snad každá partie tam má aspoň 1 cvik, mezitím co biceps nic. Co jsem se díval na net tak moc extra cviků na biceps s vlastní vahou není a prý stačí že se zapojuje při shybech.

Co se shybů týče, cvičím 3 série klasických shybů a 3 série shybů podhmatem, což jsou vlastně jediné cviky kde ten biceps trochu procítím, ale když to srovnám s klasickým cvičením z posilky kde sem jel jednoručky/velkou činku srovnat se to nedá.

Vlastně můj dotaz je tento: Nepotřebuju biceps jak brno o to mi nejde, ale nechci zároveň abych ho měl bez progresu. Myslíte že když ob-den cvičím 3 série shybů a 3 série shybů podhmatem (+ klasika kliky,dipy kde by se měl taky mírně zapojit) bude to stačit k tomu aby "rostl" společně se zbytkem těla , nebo bych měl přidat do plánku nějaký speciální cvik zaměřený přímo na biceps ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zapojis dost pri inych cvikoch chod si dat par bicakovych zdvihov raz tyzdenne do zeleziarne ked moc chcecs
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ho chces cvicit vic, tak ho cvic vic ne? Vo co go? Pokud ti prijde malej (biceps), tak tam neco prihod.. hlavne z toho nedelat vedu.
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podívej se na tyhle borce a polož si otázku, kolik odcvičili izolovaných cviků na biceps:
https://www.google.cz/search?q=gymnast+biceps&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiL9Prl4LnYAhVRJOwKHfdyBh4Q_AUICigB&biw=1265&bih=863

BTW slavný tenér Waterbury považuje za nejlepší cvik na biceps shyby užším paralelním úchopem.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tor


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud opravdu holdas cvicit workout komplexne a ne jen sem tam par kliku a shybu tak ti porostou. Tomu nejde zabranit. Pro me je nejvetsi drtic bicepsu back lever podhmatem na kruhach. Ale kruhy obecne, bjceps tam pracuje i pri tlakovych cvikach stabilizacne. Flag, plache i dsi veci ti bicepsy znici dostatecne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nocomply


PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cau cau, hele ja ted cvicim hlavne zakladni cviky s vlastni vahou, dipy, kliky, pritahy, shyby, drepy......a biceps mi nejvice bere teda nez z jednorucek a velky cinky, kdyz si dam 5 serii inverted rows, po 5 opakovanich menim uchopy, zacinam klasicky na siroko nadhmatem pak dam uzky podhmat pak dam uzky nadhmat a pak siroky podhmat garantuju ti, ze z toho tak bere biceps a navic zada ze to az nejni mozny...


jinak tohle je taky dobrej cvik na bicaky a zada neco jako inverted rows ale na bradlech...
https://www.instagram.com/p/BcBBQbvBJmU/?taken-by=master_shredda

a pak je jeste dobrej cvik kterej se jmenuje Headbangers...a tam bere bic taky řádně viz. video...
https://www.instagram.com/p/Bc_roBwhGVL/?taken-by=master_shredda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Calistenika - biceps
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: