časté chození na malou



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - časté chození na malou  Úvodní stránka -> Ostatní -> časté chození na malou
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Onlywatch


PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 11:49 pm    Předmět: časté chození na malou Odpovědět s citátem

Zdravím kluci, potřebuju se tu zeptat, jsem momentalně v dietě, deficit 400 kcal cca.. No poslední dobou chodím strašně často močit, nejhorší je to po ránu když se probudím tak mám močák naplněnej k prasknutí, pak chodím každou hodinu až dvě močit.

Piju 2L čisté vody, kdybych pil víc tak chodím snad každých 20 minut. Bohužel v práci to začalo vedoucím vadit, že za směnu jdu 12x na záchod.

Kamarád mi říkal, že v dietě hodně pálím glykogen a ta manipulace s vodou při deficitu je hrozně kolísavá. Myslíte, že se mám objednat k doktorovi, či omezit pití na 1.5L ?

Taky mě napadlo, že si za to můžu sám a když se mi chce trochu močit, tak jdu hned na záchod, bylo by místě rozmazlený měchýř trošku potrénovat a zadržovat moč na nějakou dobu?
Díky za vaše názory a reakce.

Edit: Shodnou okolností jsem byl v pondělí na preventivní kontrole, kam jsem donesl ranní moč a byla v pořádku, bohužel jsem se já blbec nezeptal na to častější močení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 1:19 am    Předmět: Re: časté chození na malou Odpovědět s citátem

Onlywatch napsal:
Zdravím kluci, potřebuju se tu zeptat, jsem momentalně v dietě, deficit 400 kcal cca.. No poslední dobou chodím strašně často močit, nejhorší je to po ránu když se probudím tak mám močák naplněnej k prasknutí, pak chodím každou hodinu až dvě močit.

Piju 2L čisté vody, kdybych pil víc tak chodím snad každých 20 minut. Bohužel v práci to začalo vedoucím vadit, že za směnu jdu 12x na záchod.

Kamarád mi říkal, že v dietě hodně pálím glykogen a ta manipulace s vodou při deficitu je hrozně kolísavá. Myslíte, že se mám objednat k doktorovi, či omezit pití na 1.5L ?

Taky mě napadlo, že si za to můžu sám a když se mi chce trochu močit, tak jdu hned na záchod, bylo by místě rozmazlený měchýř trošku potrénovat a zadržovat moč na nějakou dobu?
Díky za vaše názory a reakce.

Edit: Shodnou okolností jsem byl v pondělí na preventivní kontrole, kam jsem donesl ranní moč a byla v pořádku, bohužel jsem se já blbec nezeptal na to častější močení.


Objednej se k doktorovi, je to nějak zdravotní problém. 
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 6:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pij méně.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to taky o hlavě, teď, když víš, že tak často to nejde, bude to ještě horší :D

Pro mě je to jeden z důvodů, proč nerad jezdím dlouhý trasy busem.... Dojdu se vychcat před cestou, ale vím, že další zastávka bude za 4 hodiny a než dojdu od stromu do busu, už mám zase nutkání :D

Stačí míň pít, případně vynechat močopudný kafe :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedáváš si přes den něco s vysokým obsahem kofeinu? Já když "dietím" tak tam posílám US verze spalovačů a to mám taky pocit, že bych za den naplnil vanu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost roků jsem pil jak průtokáč, klidně 5 litrů v práci a na záchod každou půlhodinu. Pár měsíců piju jen když mám potřebu. Někdy v práci vypiju litr, někdy 2. Klídek.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pricin muze byt mnoho...

Malo sacharidu - sacharidy vazou v tele vodu
Kofein - odvodnuje (casto za to muzou predtreninkace)
Vitamin C - vyssi jednorazove davky pusobi mocopudne
BCAA - taktez

Nemoc? Tezko rict. Jakou ma moc barvu, zapach, proud :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando by možná dokázal určit příčinu, kdybys mu naplnil kalíšek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jn, po ránu je to děs, ještě když si člověk dá kafíčko k snídani. Já jedu do školy hodinu busem a i tak vždycky utíkám do školy hend na hajzl, abych to nepustil do kalhot A to taky nepiju nijak závratný objemy tekutin.
_________________
"Každá válka je válkou občanskou, neboť všichni muži jsou si bratry."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rada, aby pil méně, není zrovna nejlepší, 2 l je optimální a navíc když je u toho trénink. Zašel bych k tomu doktorovi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo to opravdu neni dobra rada

Ja uz asi 10 let mozna i vic chodim casto na malou v noci hlavne k ranu, pres den, i kdyz piju hodne, tak bych rekl ze mam frekvenci moceni taknejak v norme, jen kdyz vyjdu ven do zimi, pravidelne se mi zacne chtit

Kofein na me nijak diureticky nepusobi a nikdy nepusobil
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - časté chození na malou
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: