Cesta za formou a zdravím


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta za formou a zdravím  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta za formou a zdravím
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli chceš vidět změnu, budeš muset postupně přidávat - buď víc kilo nebo opakování nebo počet sérií.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Jestli chceš vidět změnu, budeš muset postupně přidávat - buď víc kilo nebo opakování nebo počet sérií.

nebo zkratit prestavky mezi seriemi
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hubnutí je hlavně o stravě, co si budeme povídat.. nějak na to nespěchám, váhy samozřejmě zvedám a budu zvedat, ale nikam to netlačím, až si budu jistej tak vždy přihodím, rád bych se vyhl nějakému zranění.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2016 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem to flákal, ale nebyl vůbec čas, určitě by se čas v tom chaosu našel, ale cvičení bych si neužil..

Dnes mi kamoš posílal svoji formu, je šileně vysekanej a to bejval tlouštík, nestačil jsem žasnout a ptal jsem se co je to kouzlo, suplement..

Vypadlo z něj, že je to defakto výsledek 6 měsícu na 60g sacharidů, minimum posilovny, jen tak občas na udržení hmoty... no vypadá výborně, až mě to překvapilo že po tak drastické dietě mu zůstalo tolik svalové hmoty.

Jak je to možný, že to tělo podrželo ? Když skoro necvičil a daval do 60g sacharidů? Mám to chápat tak, že na low carb se teměř svalová hmota nepálí ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2016 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

paneboze


ty jsi desny teoretik, hledas zazracne treningy, zkratky, diety, suplementy, ale od klavesnice fakt velke zmeny necekej
jak rikal vlk, co mas delat jsme ti napsali, co udelas uz je na tobe

(a ano, na low carb se zit da, ale energii musis tahat z masa a tuku, ale prakticke uvedeni znam jenom pri cviceni)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2016 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dlouhé době píšu jak jsem na tom...
Takže jsem zhubl asi 3 cm přes pupek, což je pro mě obrovskej uspěch. Najel jsem na program od John Romaniello

+ Mám mnohem více energie
+ Síla jde nahoru
+ Tuk jde dolů
+ Jsem naprosto flexibilní co se stravy týče
+ Baví mě jak trenink tak strava

V rychlosti co jedu tak režim..

Trenink
Treninkové dny: Po, Ut, Ct, Pá
Středa a neděle nemám trenink. ale jsem furt na dietě
Sobota je volný den, kdy necvičím a jím co chci

Co se denze týče treninku samotného, tak jedu na větší produkci kyseliny mléčné a lepšímu vyplavování RH.
Takže pozitivní fáze 4 sec 0 vteřin podržet a co nejrychleji dolů.. (4-0-1) svaly pálí jak čert, jedu kolem 10 opakování 3 serie.. Trenink odjedu do 35 min-45 min, snažím se jet intenzivě at ten glykogen ždímu..

Trenink mám složený z těchto cviků:

Shyby
Kliky se závažím
Dřepy
Mrtvoly
Kliky na bradlech
Tlaky obouručkou ve stoje
Biceps obouručkou
Plank
Veslování ve stoje

( cvičím na půdě, kde mám nakladací obouručku a ta zatím stačí, tak proto těch cviků není moc, nějaké nápady co přidat za cviky s obouručkou ?)

Tyhle cviky mam rozdělené do dvou treninku které jedu, takže každou partii ždímu 2x týdně pro hubnutí to zatím stačí.



Strava je docela brutus..

Treninkový den 100g sacharidu v rest day 50g sacharidů, 120g bilkovin a 100g tuků zůstává stabilních... tohle počítejte na 66 kg beztukové hmoty což stačí si myslím.
S tím teda že v sobotu dávám refeed, cheat...
Taky jsem najel na přerušovaný půst, protože těch kalorii moc není a já se snažím stejně zhubnout takže nechci jíst 7x denně abych měl furt hlad... takže jsem se naučil jíst v 7 hodinovém okně a zbytek piju jen vodu, síla šla nahoru. :)

Reporty budu psat jen v treninkové dny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borci, mohl by mě někdo vysvětlit jeden jev ?

Řekněme že jedu po-pá low carb a sobotu to nacukruju a neděli (dnes) jedu na nula gramech sacharidů. Tak vždycky den po cheat day furt chodím chcát, vím že 1g sacharidů váže 4g vody, ale tak váže je v žaludku nebo až ve svalech jako glykogen.

Protože den po cheat day, samozřejmě nemám trenink, takže je taky blbost že by to byla voda vazana na glykogen co chodím furt vychcávat. Aneb proč by tělo spotřebovalo tolik glykogenu v den po cheat day když jen vylehávám.. mám za to že je to voda vázaná v žaludku a střevech na ty sacharidy.

Co myslíte vy ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že moc myslíš.

Jak zpívali Beatles, Let it pee...
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maziarit napsal:

Protože den po cheat day, samozřejmě nemám trenink , takže je taky blbost že by to byla voda vazana na glykogen co chodím furt vychcávat. Aneb proč by tělo spotřebovalo tolik glykogenu v den po cheat day když jen vylehávám.. mám za to že je to voda vázaná v žaludku a střevech na ty sacharidy.



Chcem sa spytat, preco je samozrejmé, nemat den po cheatday trening?
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě je to samozřejmé, protože mi takový cheat day vždycky rozhodí trávení a na trenink ani nemám náladu, navíc mi to vychází na neděli a to necvičím, protože mi 4 dny v týdnu stačí.
Takže se tak nějak dávám dokupy, protože když člověk funguje včetně treninků na 50-100g sacharidů tak tě pak 5000 kcal v cheat day lehce rozhodí, vím moje chyba, ale prostě to tak mám.

Jasný, že moc myslím.. ale rád bych znal věci na rovinu abych pak nešířil polopravdy, kterýma se celej fitness a kulturistika jen hemží jen těžko by člověk našel jiný sport či koníček kde je tolik nesmyslů, lží a polopravd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maziarit napsal:
Borci, mohl by mě někdo vysvětlit jeden jev ?

Řekněme že jedu po-pá low carb a sobotu to nacukruju a neděli (dnes) jedu na nula gramech sacharidů. Tak vždycky den po cheat day furt chodím chcát, vím že 1g sacharidů váže 4g vody, ale tak váže je v žaludku nebo až ve svalech jako glykogen.

Protože den po cheat day, samozřejmě nemám trenink, takže je taky blbost že by to byla voda vazana na glykogen co chodím furt vychcávat. Aneb proč by tělo spotřebovalo tolik glykogenu v den po cheat day když jen vylehávám.. mám za to že je to voda vázaná v žaludku a střevech na ty sacharidy.

Co myslíte vy ?


Dlouhá a častá poloha vleže -> zvýšený žilní návrat krve do srdce -> zvýšené napětí stěn srdečních komor a síní -> zvýšené vylučování natriuretického peptidu -> zvýšené močení.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže po cheat day často močím, protože vylehávám na gauči, chápu to správně ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Buď aktivnější, kort po cheat day. A když budeš stále hodně močit, tak je příčina jinde. Nicméně souhlasím se zdejšími... zbytečně moc přemýšlíš a to je často mnohem větší překážkou než neoptimální strava a trénink.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Já myslím, že moc myslíš.

Jak zpívali Beatles, Let it pee...


stejně jsem ten monitor potřeboval utřít
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Buď aktivnější, kort po cheat day. A když budeš stále hodně močit, tak je příčina jinde. Nicméně souhlasím se zdejšími... zbytečně moc přemýšlíš a to je často mnohem větší překážkou než neoptimální strava a trénink.


To co píšeš dává smysl, protože zrovna dnes jsem si po celým týdnu dal fakt povalování na gauči a hodně jsem ležel, četl si, hrál si s mobilem, koukal na TV.. a celkově jsem i 3 hod před usnutím byl v posteli. Takže určitě další týden vyzkouším rovnou po cheat day aktivní den a dám vědět zda je tam nějaký rozdíl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta za formou a zdravím Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: