chip - the way of skeleton


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - chip - the way of skeleton  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> chip - the way of skeleton
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chippie


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11.10.2015 - hřiště venku

shyb podhmat BW 5x6, 5x5
pistol na lavičku 10x3 na každou nohu
klik na lavičku 10x7
balanc

Po pauze jsem čekal, že shyby pudou trochu líp, ale i tak spokojenost. Pořád se snažím roztahat hamstringy. Jde to pomalu, ale jde to. Jsem rád, že mě z toho nebolí záda. Další cvik, na kterém chcu máknout je pistol squat o vánocích bych ho chtěl normálně už jezdit v sériích aspoň po pěti. Nohy jsou základ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2015 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

13.10.2015 - posilovna

rotoped 120 w, 7 min, 3.64 km

bradla shyb 6x8 (těžké)
dřep KB 10 kg 12x10
one legged calf raises 10x5 (na každou nohu)
klik pomalý 5x10
theraband přítahy v předklonu 5x10

břicho 2x (leg climb 12x2, V-up 12x2, fifer scissor 6x2, mason twist 24)

Dnes jsem vynechal shyby. Ve čtvrtek se na ně naopak zaměřím. Z toho dřepu s KB mám dobrý pocit, z kliků naopak moc ne. Furt je co zlepšovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2015 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15.10.2015 - posilovna

Rotoped 120 W, 7 min, 3.71 km
Shyb nadhmat úzký BW 1,2,3x12 (dobré, příště sérky po čtyřech)
Front squat prázdná osa 12x10
Klik 7x10
Břicho 2x (Leg climb 12x2, Fifer scissor 12, V-up 12x2, Mason twist 24)

Dnes dobrý trénink. Výborný pocit mám ze shybů, ty my šly. Ani se necítím moc unavený. Možná je to tím, že jsem se včera večer přežral chleba. Nebo tím, že jsem si dnes před tréninkem dal svoje první kafe tenhle týden. Břicho mě trochu trápí. Chtěl bych přidat, ale nejde to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2015 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Foto po měsíci cvičení. Přibral jsem na 61 kg. Ale jde to dost do tuků. Vidím, jak mi roste pupek. Výkony jdou ale nahoru. Omezím noční žraní a budu si trochu dávat bacha na tuky. Aj kvůli kloubům nechcu nabírat uplně závratnou rychlostí.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2015 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naopak, ked chces pribrat asi by nebolo uplne odveci pridat nejake tuky. Ten jedalnicek co si postol...tam toho moc neni teda. Tuk je dolezity aj zhladika produkcie hormonov. Drzat ich nezmyselne nizko je davno prezitok.
Mandlove maslo napriklad..?
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2015 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

začni normálne jesť ako chlap, alebo sa nato vykašli, katastrofa ozaj, jak nejaký budulínek z vesničko má stredisková a makaj, nešuntaj prázdne tyče, pridávaj, keby aj po kg, troškuživota do toho hnitia
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2015 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
začni normálne jesť ako chlap, alebo sa nato vykašli, katastrofa ozaj, jak nejaký budulínek z vesničko má stredisková a makaj, nešuntaj prázdne tyče, pridávaj, keby aj po kg, troškuživota do toho hnitia


Děkuju za feedback.

S těma tukama souhlas, budu se tím řídit. Spíš bude asi problém v tom nočním žraní chleba než ve troše tuků na oběd. Příští týden jedu do Brna, tak si tam koupím arašídové máslo.

Nevidím nic špatného na učení se techniky na prázdné tyči. Když člověk přijde ke cvičení po nějaké době, tak cítí ruce i z těch blbých kliků. Když se to udělá správně, tak to funguje. Já vím, možná jsou moje výkony v porovnání s ostatními tady na fóru směšné, ale mým hlavním cílem je u cvičení vydržet dlouho. Podle toho cvičím. Jasně, zvyšování zátěže probíhá, ale ne po dvaceti kilech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2015 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak mne nemusíš hovoriť o cvičení na dlhé roky, cvičím ja neviem 14 rokov žeby už aj, vôbec nemám problém vrátiť sa aj k prázdnej tyči a pod., ono naturálne je to cesta sínusoidná, len hovorím, že si chlap, nie decko, tak si navar riadne a jedz a pridávaj, neuspokoj sa len s vlastnou váhou, ktorá je aj tak biedna, dvíhať 60kilového chlapa je prd, proste sa len nakopni, zahryzni a dávaj do toho viac, ser na domáce vybavenie, opusť komfortnú zónu, zájdi do gymu, zaraď sa, čerpaj inšpiráciu aj z okolia atd.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fredo107


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2015 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, momentálně to mám skoro stejné jako ty, jako kdybych se viděl. Měl jsem nadváhu, cítil jsem se blbě, začali mě bolet záda, tak jsem shodil ze 100kg na momentálních 68kg na 172cm. Váha sice tak nějak ok, ale potřeboval bych tak 5-10kg svalu.
Myslím, že jíš fakt málo. S jídlem mi pomáhá aplikace kalorické tabulky. Možná jich je víc ale já jedu na ní. Tak nějak orientačně ukáže, kolik bys toho měl sníst, abys hubnul/přibíral. A pak už jenom jíš, abys splnil minimální limit tuku, sacharidů a bilkovin. Hodně mi pomohla při hubnutí a teď se snažím podle ni i nabrat.
Momentálně jsem na nějakých 3400kcal/den a stále hubnu, protože mám taky rád denně aktivní pohyb. Takže asi si vybrat, buď aktivní pohyb nebo více jídla...já volím víc jídla
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: so říjen 17, 2015 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
tak mne nemusíš hovoriť o cvičení na dlhé roky, cvičím ja neviem 14 rokov žeby už aj, vôbec nemám problém vrátiť sa aj k prázdnej tyči a pod., ono naturálne je to cesta sínusoidná, len hovorím, že si chlap, nie decko, tak si navar riadne a jedz a pridávaj, neuspokoj sa len s vlastnou váhou, ktorá je aj tak biedna, dvíhať 60kilového chlapa je prd, proste sa len nakopni, zahryzni a dávaj do toho viac, ser na domáce vybavenie, opusť komfortnú zónu, zájdi do gymu, zaraď sa, čerpaj inšpiráciu aj z okolia atd.


Fredo107 napsal:
Ahoj, momentálně to mám skoro stejné jako ty, jako kdybych se viděl. Měl jsem nadváhu, cítil jsem se blbě, začali mě bolet záda, tak jsem shodil ze 100kg na momentálních 68kg na 172cm. Váha sice tak nějak ok, ale potřeboval bych tak 5-10kg svalu.
Myslím, že jíš fakt málo. S jídlem mi pomáhá aplikace kalorické tabulky. Možná jich je víc ale já jedu na ní. Tak nějak orientačně ukáže, kolik bys toho měl sníst, abys hubnul/přibíral. A pak už jenom jíš, abys splnil minimální limit tuku, sacharidů a bilkovin. Hodně mi pomohla při hubnutí a teď se snažím podle ni i nabrat.
Momentálně jsem na nějakých 3400kcal/den a stále hubnu, protože mám taky rád denně aktivní pohyb. Takže asi si vybrat, buď aktivní pohyb nebo více jídla...já volím víc jídla


Díky pánové. Ty posty jsou pro mě dost motivační. Dám se do práce...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2015 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.10.2015 - hřiště venku

Shyb nadhmat úzký BW 4x10
Pistol s dopomocí (u tyče) 4x10 (na každou nohu)
Klik na lavičce 10x10
Břicho 3x (Leg climb 12x2, Fifer scissor 12, V-up 12x2, Mason twist 24)

Dnes jsem začal užívat kloubní výživu http://www.docsimon.cz/zbozi/aptus-equine-apto-flex-sirup-pro-kone-1000ml-a-u-v. Čajovou lžičku denně. Rozmíchané v mléce je to poživatelné. Uvidím, co to se mnou udělá...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2015 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20.10.2015 - posilovna

shyb nadhmat BW 1,2,3,4,5x2,4x8
dřep s JČ 20 kg 8x10
sed u zdi 90 s
klik na bradlech 6x6
calf raises 10x6 na každou nohu
břicho 2x (Leg climb 12x2, Fifer scissor 12, V-up 12x2, Mason twist 24)

Není každý den posvícení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2015 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22.10.2015 - posilovna

rotoped 5 min
shyb podhmat BW 1,2,3,4,5 x 10
front squat 40 kg x 6 x 5
horní kladka široká 45 kg x 6 x 5
výpady 10 kg v každé ruce 6 x 5 na každou nohu
sed u zdi 60 s
břicho 2x (Leg climb 12x2, Fifer scissor 12, V-up 12x2, Mason twist 24)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2015 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakou techniku máš u těch shybu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2015 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám celkem úzký úchop. Snažím se jet celý rozsah pohybu s tím, že když jsem v dolní pozici, tak nemám uplně propnuté končetiny. Snažím se minimálně zapojovat tělo a dolní končetiny (no kipping). U nadhmatu se jen zaháknu za hrazdu. Nepoužívám palce.

Během příštího týdne se pokusím dodat taky video.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - chip - the way of skeleton Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: