Chrániče zubů


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Chrániče zubů  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Chrániče zubů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 8:33 pm    Předmět: Chrániče zubů Odpovědět s citátem

Už delší dobu mě to zajímá, tak se musím zeptat zkušenějších - jaký je rozdíl mezi zkuskou za 100 Korun a za 600 Korun? Internet je plný všemožných "shock doctorů" a podobných věcí, kdy opravdu nevím, zda stojí za ty peníze...
Já měl donedávna takovou tu nejzákladnější průhlednou zkusku za pár korun (jasně, ta je na nic, to vím taky :) ), teď mám zkusku od TeamX asi za šest pětek a už i ta je ze dvou vrstev a je silná dost...

Dál by mě zajímalo, jak je to se zkuskou "od zubaře". Pár zubařů je na netu prezentuje, je o tom semtam pár článků, ale opět nerozumím tomu, proč by mi to měl tvarovat zubař, když si to s horkou vodou můžu velice dobře vytvarovat sám...

Mám ale strašně málo zkušeností a rád si nechám poradit - třeba se pletu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

obycejnej kousak za kilo podle me bohate staci, pouzival sem ho nekolik let a svuj ucel splnil dobre.. nekterejm lidem muze kousak v puse vadit, tak potom bych se asi poohlizel po nejakym specialnim, pripadne to resil s tim zubarem, ale kdyz ti nevadi beznej, tak zbytecnost.. btw stejne jako ty jejich suspenzory za miliony
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondkor


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle mě moc velký rozdíl v tom nebude taky používám ten obyč a nemůžu si stěžovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je fakt, že se se zkuskou semtam dávím, ale to asi nebude zkuskou jako takovou, ale mou fyzickou "nezdatností". Vždy, když už hodně nemůžu při sparingu, začne se mi zvedat kufr. Někdy pomůže vyndat zkusku, ve středu mi ale na mma nepomohlo vůbec nic a obsah žaludku šel ven :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondkor


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to podle mě nebude chráničem ale fyzickou vyčerpaností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ondkor napsal:
to podle mě nebude chráničem ale fyzickou vyčerpaností

jo, však říkám, to nesvádím na zkusku, ta to jen umocňuje, ale problém je jinde...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondkor


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj to znám nemůžeš si rád že dýcháš a do toho ten chránič parádní kombinace
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozdil je v tom že když poseres tvarovani u chranice za par korun vyhodis ho a udelas novej, kdyz poseres ten co stoji 600 a vic tak te to nasere dlouho jsem nemohl najit takovej kterej by me dobre sedel asi mam divnou hubu a pak jsem nasel jeden kterej je trochu vyssi nez ty ostatni od Team X atd a drží jak prisitej i pri poradne bombe do hlavy mi nevypadne

http://www.hayashi.cz/chranice-zubu-proforce-0001-produkt_idb-3362
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, poohlížím se po nějakém chrániči s otvory pro dýchání, má s tím někdo zkušenost? Tip? Teď mám takový šunt za 49Kč a hrozně blbě se přes to dýchá, tak proto. A nevím, jestli koupit 1 nebo 2 patrový.
Dík

Něco takového mám na mysli:
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tobě se blbě dýchá a zvažuješ dvoupatrový? Zkus posoudit sám, jaký je asi rozdíl v nádechu skrz otevřenou pusu a centimetr širokou škvíru v dvoupatrovém chráníči :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SimsonCZ napsal:
Tobě se blbě dýchá a zvažuješ dvoupatrový? Zkus posoudit sám, jaký je asi rozdíl v nádechu skrz otevřenou pusu a centimetr širokou škvíru v dvoupatrovém chráníči :)


Škvíra bude buď v patrovým, nebo dvoupatrovým - a to už bude asi skoro jedno, i když ten 1P bude asi pořád na dýchání lepší.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medwed


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
SimsonCZ napsal:
Tobě se blbě dýchá a zvažuješ dvoupatrový? Zkus posoudit sám, jaký je asi rozdíl v nádechu skrz otevřenou pusu a centimetr širokou škvíru v dvoupatrovém chráníči :)


Škvíra bude buď v patrovým, nebo dvoupatrovým - a to už bude asi skoro jedno, i když ten 1P bude asi pořád na dýchání lepší.


Ja sem bud spatne pochopil, nebo nerozumim tomu s tou skvirou u toho "jendopatroveho" chranice... proste jak si chranic (horni) dobre vytvarujes tak ti drzi na zubech jako prilepeny a ty dychas jako normalne minus ten cm co ti zabira ten chranic.

edit: jak sem se ted dival na ten obrazek toho zelenocerneho, tak mi prijde ze ta skvira tam je uplne na nic a vzduch stejne cloveku proudi spodem pod tim chranicem...
_________________
Jen mě těší, že za ten pád letadla nemůžou kettlebely. Doufám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Medwed - jde o to, že nemůžu otevřít moc pusu (max 1-2cm, důvod viz obrázek), proto hledám nějaké řešení.
Ale to je asi jedno, holt zkusím ten s dírama a uvidím, jak to půjde oproti té šitce za 49kč.

_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty chrániče. Ach jo to je naprd. Dneska jsem si je poprvé tvaroval. A vždycky když zkousnu zadníma zubam tak to z těch předních trochu sleze dolů. A to jsem tvaroval na 3x. Ale jsou potřeba tak snad si to ještě nějak pořeším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tvaroval taky na 2x, a teď to vypadá divně pokrouceně. Ale tak hlavní je, že to relativně dobře sedí.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Chrániče zubů Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: