Co je vhodne jako priloha?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co je vhodne jako priloha?  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Co je vhodne jako priloha?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trubens


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Pochopil jsem, že se výživou relativně zabýváš, tak mě celkem udivuje, že pokládáš tak "amatérské", respektive povšechné otázky.


Ale no... ja som riešil v podstate dve veci, ktoré nemajú s "amatréskou" otázkou nič spoločné ...
1. Pýtal som sa či sa naozaj "bijú" dva druhy bielkovín (lebo na to neviem jednoznačnú odpoveď, a možno to nemá ako dokázať nikto, môžeme len veriť/dúfať...) v jednom jedle
2. Pýtal som sa, či aj napriek tomu že mi najviac chutí klíčená varená ryža, mám miesto nej konzumovať na bielkoviny oveľa bohatšie klíčené varené strukoviny (mungo, čočka)

Zajíma ma totiž názor ľudí aj vo veciach, v ktorých mám takmer jasno - proste váš názor, pretože som rôznym názorom otvorený.
Niekto asi bude názoru že mám aj napriek "chudobnej výživovej hodnoty klíčenej ryže" konzumovať klíčenú ryžu, lebo mi najviac chutí. Niekto mi poradí radšej jesť klíčené strukoviny. No, a ja si chcem názory prečítať, a z nich sa rozhodnúť... Vidím to asi tak, že to budem striedať... :D Jeden týždeň klíčená ryža, druhý týždeň klíčená mungo fazuľa, tretí týždeň klíčená pohánka, štvrtý klíčená čočka....

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
workoutBB


PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2018 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chcem prijat nejakych 200g sacharidov denne a mam otazku. Chcem to prijimat vylucne z dobre uvarenych zrn ktore boli predtym dobre namocene. Ale dokopy by to bolo 150g ovsa naheho a 150g lupanej pohanky. Nebude denne 300g zrn vela ? Kulturisti vraj zozeru aj kilo ryze denne v objemovke a to je nejakych 800g sachrov. Rozdelene do troch jedal lebo viac krat denne nemozem jest nie je cas. Myslene ako priloha k mäsu, vajciam, rybe a jasne ze nie bez tuku. Budem rad ak nikto odpovie zalezi mi na tom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co je vhodne jako priloha? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: