COLOSTRUM-Skvelý tip pre nárast svalovej hmoty


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - COLOSTRUM-Skvelý tip pre nárast svalovej hmoty  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> COLOSTRUM-Skvelý tip pre nárast svalovej hmoty
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lookzoR


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Filozofie LR vychází úplně jednoduše:

Za naprostou kvalitu výrobku, jsou lidi (především v zahraničí) ochotni připlatit. Pro skvělou prodejnost a kvalitní distribuci, místo reklamy, která dost ničí jméno, se bohatě starají o LR-partnery (distributory).

Toť vše, není se o čem hádat, tohle jsou hlavní pilíře podnikání LR, není to žádná novinka, ani tajemství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lookzor - suhlasim,takze to zhrniem - predrazene sracky ako herbalife
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 12:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lookzoR napsal:
Filozofie LR vychází úplně jednoduše:

Za naprostou kvalitu výrobku, jsou lidi (především v zahraničí) ochotni připlatit. Pro skvělou prodejnost a kvalitní distribuci, místo reklamy, která dost ničí jméno, se bohatě starají o LR-partnery (distributory).

Toť vše, není se o čem hádat, tohle jsou hlavní pilíře podnikání LR, není to žádná novinka, ani tajemství.


Takže abych to shrnul, místo abych z každého výrobku zaplatil 10 % za reklamu a 30 % za distribuci, tak zaplatím 200 % za skvělou prodejnost a vynikající kvalitu dost často na placebo efektu založeném výrobku. A ještě mi proškolený prodejce nacpe sračky které nepotřebuju za 200 % ceny původně zamýšleného nákupu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, uřízni si ptáka a nech si useknout všechny prsty, a nacpi si ten koktejl do dutiny ústní, to bude nejlepší služba světu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nikomu nic nenutim nepotrebuju nekoho presvedcovat ale ja treba pouzivam vyrobky LR a musim rict ze naprosta ale naprosta spokojenost.
Pouzivam od nich Colostrum - svaly po tom urcite nenaberete ale mne to vyborne funguje na imunitu (co to uzivam cca 1.5roku tak jsem nebyl nemocny)
Pak kupuju nejake parfemy atd. coz je asi vec vkusu ale vse to je fakt velmi kvalitni...

K ty cene ono to zas tak drahy neni pokud se registrujes mas na tom velkou slevu a hlavne kvalita neco stoji....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brandon Walsh


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodně jsem nechtěl rozpoutat žádný flame, koneckonců jsem tu, alespoň podle příspěvků, nováčkem a tak mě nebude brát nikdo stejně příliš vážně, což je pochopitelné.
Šlo mi jen o to, že společnost LR, tak jak se prezentuje v ČR nebo alespoň v Brně, tedy zastavování lidí na ulici popřípadě na jiných místech (nádraží), naučená (musím uznat velmi pěkná a poutavá) prodejní taktika s lehkým psychologickým tlakem na potenciálního zákazníka na mě nepůsobí příliš seriózně. Nevylučuji, že třeba jinde ve světě může být tento MLM systém propracovaný lépe a i působit lépe.
Ale co se týče cen, nezlobte se na mě ale je to prostě naprosto nesmyslně předražené (a to opravdu srovnávám se špičkovými produkty jiných značek, žádný čínský aušus). Ale jak se říká, každý sám svého štěstí strůjcem a když je někdo ochotný zaplatit desetinásobek za shodný produkt, je to čistě jen jeho věc.
A ještě jednou podotýkám, colostrum je jinak perfektní suplement, minimálně na imunitu a na související potíže s trávícím traktem (kandidóza apod.) takže já bych jej určitě nezavrhoval, ale rozhodně nedoporučoval za zmiňovanou cenu. Je to prostě tak že můžete koupit i syrovátkový koncentrát za 2000/2 kila a Hydro za 1300/2 kila. Záleží vždy jen na vás, čemu dáte přednost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lookzoR


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
lookzor - suhlasim,takze to zhrniem - predrazene sracky ako herbalife


s tím shrnutím nesouhlasím - jsou to super výrobky, vysoká kvalita za dost peněz, přirovnám to třeba k weidru u suplementů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vysoka kvalita - neoverene,predrazene - to je jasne a Weider uz davno nie je co byval,zaspali dobu
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lookzoR


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jestli si ověřil ty nebo ne, nikoho netíží, ti co to zkusili, či používají, mají svůj názor, a já si myslím, že kdo zkusil, tak byl spokojen či nadšen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
nikomu nic nenutim nepotrebuju nekoho presvedcovat ale ja treba pouzivam vyrobky LR a musim rict ze naprosta ale naprosta spokojenost.
Pouzivam od nich Colostrum - svaly po tom urcite nenaberete ale mne to vyborne funguje na imunitu (co to uzivam cca 1.5roku tak jsem nebyl nemocny)
Pak kupuju nejake parfemy atd. coz je asi vec vkusu ale vse to je fakt velmi kvalitni...

K ty cene ono to zas tak drahy neni pokud se registrujes mas na tom velkou slevu a hlavne kvalita neco stoji....

Já nebyl nemocný už pár let a colostrum jsem neviděl ani z vlaku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r@mbo


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty vole zas ňákej herbalajf - ti prodejci už jsou otravnější než jehovisti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

r@mbo napsal:
ty vole zas ňákej herbalajf - ti prodejci už jsou otravnější než jehovisti

Jehovistům jsem onehdá dal přes držku a vyhodil je z baráku Jediný co po letech zabralo, aby se už nevrátili
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
r@mbo napsal:
ty vole zas ňákej herbalajf - ti prodejci už jsou otravnější než jehovisti

Jehovistům jsem onehdá dal přes držku a vyhodil je z baráku Jediný co po letech zabralo, aby se už nevrátili




Jsem si vzpomněl
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robinko


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Octopuss napsal:
r@mbo napsal:
ty vole zas ňákej herbalajf - ti prodejci už jsou otravnější než jehovisti

Jehovistům jsem onehdá dal přes držku a vyhodil je z baráku Jediný co po letech zabralo, aby se už nevrátili




Jsem si vzpomněl


:D :D :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LR, Herbalife, Avon, Oriflame, Amway a další (určitě jich je spousta) jsou všechno "piece of crap" prostě aušus, klasická forma MLM, to je asi jako kupovat si věci z teleshoppingu, neznám dementa co by to dělal, pokud bych byl somrák a nutně potřeboval peníze na úkor svědomí a okrádání starých nebo hloupých lidí a taky bych chtěl přijít o většinu svých přátel, určitě bych pro ně klidně rád dělal, ale jinak je to na blití. A stejně si vždycky někdo od tý krávy kámošky (třeba vaše milovaná manželka) koupí aspoň šampón aby neotravovala s novým katalogem že

Ti rádoby lepší a inteligentnější štěnice na tebe vytáhnou nějakou knihu od Kyosakiho a budu trvrdit že cash flow má něco společného s jejich šuntským produktem, který je náhodou 500x koncentrovaý takže stačí 1 kapička. Třeba z aloe vera se stal boom a přitom je to primárně určené na pořádný průjem. Určitě je to zajímavé v těch přeslazených vietnamských nápojích kde plavou kousky těch cucků ale že by to mělo nějaké světoborné blahodárné účinky? Sláva placebu. Zlatá syrová brokolice nebo med.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - COLOSTRUM-Skvelý tip pre nárast svalovej hmoty Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: