Cowsova cesta na galavecery - thaibox


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cowsova cesta na galavecery - thaibox  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cowsova cesta na galavecery - thaibox
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: út květen 01, 2012 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jo návraty jsou těžký. Já jsem teď 3 týdny netrénoval a ještě 2 nebudu a bojím se toho, že zase až nastoupím tak too bude o dost horší. Ale jak jsi psal tvrdou pílý apravidelnýma treninkama by se měl člověk vrátit. NO tak galavečer bude drsnej, akorát pro člověka z Olomouce dost z ruky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze forma se celkem vratila, coz me mile prekvapilo, jen pravy roundkicky mi tam letaji nejak min, asi to souvisi s protazenim.

Treninky tento tyden se nesly ve znameni pripravy pro zitrejsi zapas na jednom z amaterskych turnaju MČR. Uz se nemuzu dockat, souper je, vahu jsem z 85,5 na 82 taky stacil stahnout, takze teoreticky nic nebrani. Snad jen kdyby ten kluk nakonec do Prahy nedojel.

Jediny problem u me bude asi fyzicka, protoze jsem liny prase a nechodim pravidelne behat :/

Jinak mi muzete prat stesti :)
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to muzeme, ale taky nemusime preju at ti to vyjde podle tvejch predstav a kdyby bylo potom video, tak ho urcite nahod btw mozna se tam pridu i podivat, ale nevim jak budu stihat..
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nakonec jsem prohral split decision. Stava mi nedosla, klidne bych jeste 2 kola dal, nic me nebolelo, on me trefil asi jednou, ale ve druhem i ve tretim kole jsem se stal moc pasivnim a to v ocich rozhodci vyustilo v tohle rozhodnuti.

Mam z toho smisene pocity, jelikoz souper byl technicky slabsi, a jak rikam, nic mi neudelal (on krvacel od 8. vteriny), uz jsem se moc videl jako vitez, coz asi rozhodlo. Na druhou stranu to byla vyborna zkusenost, poprat se mezi 16ti provazy pred podporujicim publikem a rozhodne uz se tesim na dalsi prilezitost si bouchnout.
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlouho jsem si nezapisoval, neb vsechny treninky mi posledni dobou ponekud splyvaly, takze ani nebylo vetsiho duvodu si zapsat. Nicmene vcera jsem absolvoval velmi inovativni trening a bylo to znat. Moje telo to zvladlo jentaktak!

I. rozehrati + rozcvicka cca 15 minut
II. 1x2min stinac
III. skupina po osmi lidech vytvorila po dvojicich 4 stanoviste. A jel se kruhac, kde se stridaly zajimave veci. Jelo se 1:30 + (pouhych) 10s prestavka mezi kazdym stanovistem. Po dokonceni kola se role ve dvojici prohodily, cili kazdy pracoval v kuse 1:30 + 10s x4, pak to same "odpocival". Mezi 2. a 3. kolem byla jeste pauza na piti, jinak by se asi nedalo :)
- 1. kolo (vse nejvetsi rany a rychlost) lowkick R, haky, lowkick L, direkty.
- 2. kolo kliky, sklapovacky, kliky, sklapovacky
- 3. kolo (co nejvetsi rany a rychlost) teep, zvedaky, kolena, lokty
- 4. kolo drepy na jedne noze R, zahazovani nohou primo (bricho), drepy na jedne noze L, zahazovani nohou do stran (bricho)

IV. Sparring 7x2 min

Trenink mi vazne sedl, i kdyz posledni kolo a hlavne stanoviste (lokty) uz byly totalne nadoraz. Dochazel kyslik.
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cowsova cesta na galavecery - thaibox Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: