Creatin a krevní tlak - zkušenosti


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Creatin a krevní tlak - zkušenosti  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Creatin a krevní tlak - zkušenosti
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zvyšuje Vám Creatin krevní tlak ?
ano
42%
 42%  [ 11 ]
ne
57%
 57%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Hunterr


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 7:42 pm    Předmět: Creatin a krevní tlak - zkušenosti Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat na Vaše dosavadní zkušenosti s creatinem, konkrétněji na pohyb vašeho krevního tlaku při jeho používání. Já a moje rodina vždycky trpěla spíše na nižší tlak a ani já jsem nybl vyjímkou.
Ovšem nedávno na kontrole mi doktorka naměřile neuvěřitelných 165 na 79, což je na mě fakt mazec. Z toho vyplývá časté krvácení z nosu.
Mám skoro strach creatin užívat dál (pokuď je to zapříčiněné samotným creatinem), nerad bych si ublížil. Nevím čím jiným by to mohlo být, v žádným stresu jsem nebyl, nepospíchal jsem, prostě nic, prosím poraďte.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jurass
(ban)


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neměřím si pravidelně krevní tlak. Naposledy jsem měl vyšší než minule,ale to je spíše tím posilováním a hmotou,jestli nějak zásadně kreatinem-nevim.
Každopádně pokuď máš nízký tlak,tak zvlášť proto by ti to nemělo nic udělat. Kreatin určitě zvyšuje kr.tlak-po dobu co ho bereš (po vysazení se vrací do normálu) a řekl bych že nijak závažně....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunterr


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost se mi zvýšil, nesnížil, ale zvýšil se o dost, tak jsem z toho nervózní..asi ho vysadim, stejně ho už beru přes měsíc v kuse..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta horni hranice sice vypada hrozive ,ale ta dolni je ok takovejch 165/100 by byl uz pruser! Urcite to nebude jen kreatinem...
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
tuberacek


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me teda creatin 100% zvysuje tlak... Ja mel vzdycky 130/neco a posledne co jsem si ho meril (tyden po zacatku uzivani creatinu) jsem mel 163/uz si nepamatuju ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Edgarius


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som maval nizky tlak okolo 105/65, po kreatine sa mi pekne znormalizoval. Ale za to moze urcite aj cvicenie a atletika.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigOne


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 8:27 am    Předmět: spis ne Odpovědět s citátem

ja bych se priklanel k nazoru ze suplementace kreatinem u zdraveho cloveka nevede ke zvyseni tlaku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigOne


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 8:30 am    Předmět: Re: Creatin a krevní tlak - zkušenosti Odpovědět s citátem

Hunterr napsal:
Chtěl bych se zeptat na Vaše dosavadní zkušenosti s creatinem, konkrétněji na pohyb vašeho krevního tlaku při jeho používání. Já a moje rodina vždycky trpěla spíše na nižší tlak a ani já jsem nybl vyjímkou.
Ovšem nedávno na kontrole mi doktorka naměřile neuvěřitelných 165 na 79, což je na mě fakt mazec. Z toho vyplývá časté krvácení z nosu.
Mám skoro strach creatin užívat dál (pokuď je to zapříčiněné samotným creatinem), nerad bych si ublížil. Nevím čím jiným by to mohlo být, v žádným stresu jsem nebyl, nepospíchal jsem, prostě nic, prosím poraďte.


no, abys mohl mluvit o hypertenzi, melo by tech mereni probehnout v prubehu nekolika tydnu vice.
schvalne si zkus zmerit tlak - ne tim digitalnim tonometrem - kdyz lezis a pak trebakdyz vstanes a pak treba po 20 drepech - budes se asi divit jak se ty hodnoty budou lisit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angus


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud sis ho změřil jen jednou, tak to není směrodatné. Chce to opakované měření za stejných podmínek.
Já míval tlak vyšší, ale jak jsem začal cvičit, snížil se mi na průměrných 115/70 při klidovém tepu asi 47/min.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Goyer


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 11:32 am    Předmět: Re: spis ne Odpovědět s citátem

BigOne napsal:
ja bych se priklanel k nazoru ze suplementace kreatinem u zdraveho cloveka nevede ke zvyseni tlaku.

Tímto bych si nebyl tak jistý! Nemohu to dokázat, ale jen podle mého organismu. Pokaždé když jsem Creatin užíval jsem byl více spocený, více při cvičení rudý, prostě organismus jel o něco více, než měl a předpokládám, že i tlak šel nahoru.
Ale podotýkám, jen u cvičení či jiné sportovně namáhané aktivitě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nj ja se taky vic potil, mozna proto, ze sem pri kreatinu chlastal asi 8 litru...
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tuberacek


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zacatecn1k napsal:
nj ja se taky vic potil, mozna proto, ze sem pri kreatinu chlastal asi 8 litru...

Jojo 8 litru davam taky (nekdy i vic), a vlastne me ted napadlo ze poslednich cca 10 dni co to beru se potim taky mnohem vic. A ten tlak bych rekl ze je urcite vyssi. Ale zase si myslim ze to pak odezni...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Goyer


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zacatecn1k napsal:
nj ja se taky vic potil, mozna proto, ze sem pri kreatinu chlastal asi 8 litru...

Nechodím více jak 7-8 litrů více je zbytečně moc. A piji pořád stejně, creatin necreatin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2004 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tlak jsem si nikdy neměřil, ale subjektivně mám pocit, že ho kreatin opravdu zvyšuje (slušnej tlak v hlavně při předklonu + párkrát se mi spustila krev z nosu, což se mi nikdy jindy neděje)

P.S: otázkou je, nakolik zvyšuje tlak samotný krea. a nakolik relativně prudké zvýšení hmotnosti a zavodnění
nahoru
Milánek


PříspěvekZaslal: st duben 21, 2004 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setit napsal:
Tlak jsem si nikdy neměřil, ale subjektivně mám pocit, že ho kreatin opravdu zvyšuje (slušnej tlak v hlavně při předklonu + párkrát se mi spustila krev z nosu, což se mi nikdy jindy neděje)

P.S: otázkou je, nakolik zvyšuje tlak samotný krea. a nakolik relativně prudké zvýšení hmotnosti a zavodnění


Já jsem byl u doktorky a ta mi dělala kompletní testy krevní tlak, moč, odběry a nezjistila žádný zvýšený krevní tlak. Dokonce před kreatinem jsem měl tlak 130/80 a teď 120/80. Já osobně si myslím, že kreatin tlak nezvyšuje, ale je možné, že někdo s tím problémy mýt může.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Creatin a krevní tlak - zkušenosti Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: