Creatin a krvaceni z nosu


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Creatin a krvaceni z nosu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Creatin a krvaceni z nosu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Stává se vám to taky ?
ANO
15%
 15%  [ 7 ]
NE
84%
 84%  [ 38 ]
Celkem hlasů : 45

Autor Zpráva
apis


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 5:06 pm    Předmět: Creatin a krvaceni z nosu Odpovědět s citátem

Je to normalni? Ja kdyz zacnu brat kreatin ve vetsich davkach tak mam dalsi den+1,5kg. To by ani tak nevadilo, ale skoro cely den mi tece krev z nosu. *16* Co s tim ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martini


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik myslíš tím "větší dávky" ?:)

Jinak neznám nikoho, komu by se tohle stávalo po kreatinu.
_________________
čína
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
apis


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No 30gramu v nasycovaci fazi.
U jinych "doplnku" se mi to stava jen sem tam
Ale u pos*anyho kreatinu furt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

apis napsal:
No 30gramu v nasycovaci fazi.
U jinych "doplnku" se mi to stava jen sem tam
Ale u pos*anyho kreatinu furt
Nevím kolik vážíš, ale není to nijak moc a neznám taky nikoho komu by to takhle jelo. Problém bude jinde, psal si že ti to dělají i jiný věci, netrpíš zvýšenou krvácivostí nebo tak něčím?:))) Jinak kreatin v podstatě dehydratuje, piješ dost?
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
apis


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam 92 kg. Ty doplnky jsem myslel z druheho brehu
Mozna je to tim, ze mi stoupa vaha rychleji nez po napaku.
Piju kolem 7 litru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrejj


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

otazka je ci ten kreatin nesnupes...

na 92kg by si mal davat v nasycovacke 9gx4 ja osobne davam 40g v nasycovacke pri vahe 85kg

inak to s tymi 1,5 kg na druhy den, to si robis srandu, nie? to bude asi este reakcia na zvysky doplnkov z druheho brehu ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
apis


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snupat jsem jeste nezkousel
Nedelam si srandu. To napumpovani a zvyseni tlaku mam behem jednoho dne. Ja nevim jak je to mozny. Ja radsi beru jiny doplnky nez kreatin, protoze po nem mam strie. Ale jinak na me vali suprove
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 9:15 pm    Předmět: Re: Creatin a krvaceni z nosu Odpovědět s citátem

apis napsal:
Je to normalni? Ja kdyz zacnu brat kreatin ve vetsich davkach tak mam dalsi den+1,5kg. To by ani tak nevadilo, ale skoro cely den mi tece krev z nosu. *16* Co s tim ?
Zeptej se Arnieho ten zná jednu paní a ta by to mohla vědět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
apis


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo uz jsem to cetl. A myslim ze zustanu u klasiky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 9:21 pm    Předmět: Re: Creatin a krvaceni z nosu Odpovědět s citátem

pku napsal:
apis napsal:
Je to normalni? Ja kdyz zacnu brat kreatin ve vetsich davkach tak mam dalsi den+1,5kg. To by ani tak nevadilo, ale skoro cely den mi tece krev z nosu. *16* Co s tim ?
Zeptej se Arnieho ten zná jednu paní a ta by to mohla vědět.


Osobně ji neznám, je z USA, ale určitě by věděla, co a jak .
Ale tady sis naběhl sám na to, jak je vidět, že Ti Vaši všichni odborníci moc nevědí, když to tak bere celej svět a všichni mají takový strašný zkušenosti, stím, co vy tvrdíte, tak jaktože to nevíte ?????
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pku


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 9:29 pm    Předmět: Re: Creatin a krvaceni z nosu Odpovědět s citátem

Arnie napsal:
pku napsal:
apis napsal:
Je to normalni? Ja kdyz zacnu brat kreatin ve vetsich davkach tak mam dalsi den+1,5kg. To by ani tak nevadilo, ale skoro cely den mi tece krev z nosu. *16* Co s tim ?
Zeptej se Arnieho ten zná jednu paní a ta by to mohla vědět.


Osobně ji neznám, je z USA, ale určitě by věděla, co a jak .
Ale tady sis naběhl sám na to, jak je vidět, že Ti Vaši všichni odborníci moc nevědí, když to tak bere celej svět a všichni mají takový strašný zkušenosti, stím, co vy tvrdíte, tak jaktože to nevíte ?????
Já jsem nikam neběžel a jestli to ti odborníci vědí tak to netuším ale já nejsem odborník na kreatin tak jsem hodil odkaz na tebe tak mi to prosím odpust jen mi to napadlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnie


PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2003 9:42 pm    Předmět: Re: Creatin a krvaceni z nosu Odpovědět s citátem

pku napsal:
Arnie napsal:
pku napsal:
apis napsal:
Je to normalni? Ja kdyz zacnu brat kreatin ve vetsich davkach tak mam dalsi den+1,5kg. To by ani tak nevadilo, ale skoro cely den mi tece krev z nosu. *16* Co s tim ?
Zeptej se Arnieho ten zná jednu paní a ta by to mohla vědět.


Osobně ji neznám, je z USA, ale určitě by věděla, co a jak .
Ale tady sis naběhl sám na to, jak je vidět, že Ti Vaši všichni odborníci moc nevědí, když to tak bere celej svět a všichni mají takový strašný zkušenosti, stím, co vy tvrdíte, tak jaktože to nevíte ?????
Já jsem nikam neběžel a jestli to ti odborníci vědí tak to netuším ale já nejsem odborník na kreatin tak jsem hodil odkaz na tebe tak mi to prosím odpust jen mi to napadlo.


Odpouštím , Zatim ještě nejsem, ale snažím se to dohnat, ale až budu mít příležitost mluvit s pár lidma, tak to určitě uvedu vše na pravou míru a dám do kupy vše, to co jsem napsal a objasním, to proč jsem to napsal,jen musím sehnat číslo na jednoho chlapíka, který tam byl a dělá taky do sportu, ty informace od toho člověka s kterým jsem mluvil byly útržkovité, protože, když není někdo pro věc takový blázen jako my, tak tomu nevěnuje až takovou pozornost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Louis


PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2003 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je nějaká blbost kolik toho žereš kilo deně?Já jsem ho jel taky ve višších dávkách ale nikdy nic třeba máš na to nějakou reakci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
apis


PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2003 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Louis napsal:
To je nějaká blbost kolik toho žereš kilo deně?Já jsem ho jel taky ve višších dávkách ale nikdy nic třeba máš na to nějakou reakci.

a nebude to nahodou tim velkym zvysenim vahy?? To musi s tlakem pekne zamamavat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie


PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2003 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Louis napsal:
To je nějaká blbost kolik toho žereš kilo deně?Já jsem ho jel taky ve višších dávkách ale nikdy nic třeba máš na to nějakou reakci.


I kdyby žral kilo, tak mu to je na hov.o, tělo dokáže natáhnout do svalů jen určitou dávku, tak si tak akorát chlapy můžete říct, že máte moč drahou jak skotskou whisky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Creatin a krvaceni z nosu Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: