Cvičení v domácích podmínkách


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cvičení v domácích podmínkách  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Cvičení v domácích podmínkách
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin.89


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 9:48 pm    Předmět: Cvičení v domácích podmínkách Odpovědět s citátem

Ahoj,

měl bych pár otázek a pokud by nějací zkušení mazáci měli čas a chuť mi odpovědět, budu jenom rád za každou připomínku

Nejsem žádný "sportovec" , mám 180cm a momentálně mám cca 68kg. Asi před 2 lety sem měl 75kg,tak bych se tam chtěl dostat zpět, jelikož to jsem vypadal celkem k světu,takže to je zatím můj cíl

Můj dotaz má ale několik "minus"
-nehodlám utrácet za fitness centra apod. ani nemám čas tam chodit -> cvičím pouze doma
-jsem student VŠ, tudíž mám týden rozdělený na 2 půlky.... Pondělí až středa mám k dispozici hrazdu a 2x 10kg činky.... Čt-Ne mám k dispozici 1x 12kg a 1x 8kg činku

Takže otázka zní, dá se něco smysluplného vymyslet v mojich provizorních podmínkách? Nějaké učinné cviky i bez těch obrovských strojů ve fitness centrech?

Zatím to třeba vypadá tak, že v Po a St, dělám:
shyby na hrazdě (3x5)
kliky (5x20)
zdvih čínky jednoručka (3x10)
sedlehy (3x30)
občas přidám cviky na ramena (rozpažení s činkama) - 3x5

A potom pokud mi vyjde teda čas tak ve Čt a So:
kliky 5x20
činka jednoručka 3x10
sedlehy 3x30

Asi to není optimální, ale vůbec tomu nerozumím. A ikdyž mám touhu přibrat svalovou hmotu, tak zase nechci dát 500kč za to, že mi někdo řekne co dělat

A jenom doplňující otázka... všude píší že strava je to hlavní... bohužel opět zase nemám čas si připravovat každé jídlo podle plánku, spíš nějakou komplexní radu, jestli je?
Jíst radši před cvičením nebo po?
Víc masa nebo rýže,těstoviny? či jogurty,tvarohy?

Ještě mám doma balení nějakých sušených bílkovin, ze kterých se po smíchání s mlékem udělá koktejl... měl se tom to 1x a chutná dobře, ale má to cenu to pít?

Díky za každou radu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozumím tomu správně, že chceš přibrat 7 kg svalů bez posilovny s domácím cvičením, s nepravidelnou a neodpovídající stravou a to ještě pouze, když je čas? Být tebou, tak se na to vykašlu, protože stejně nebudeš mít výsledky. Co bych ti doporučil by byl asi crossfit trénink, jelikož těch cviků se dá efektivně dělat docela dost s minimem náčiní a tvoje podmínka trénovat doma bude taky splněna. Faktem zůstává, že 70% úspěchu v přibrání dělá kvalitní strava, o které dle tvého dotazu nemáš ani páru (bez urážky). Jdi do sekce pro začátečníky a pořádně si to pročti, neboť kdyby ti měl někdo, kdo by s tebou měl trpělivost, vysvětlovat co a jak, zabralo by to hodně času oběma a výsledek by byl stejný.. Jinak přeji hodně úspěchů a hlavně dostatek informací
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co máte furt s tím crossfitem? neci tomu klukovi nic upírat, ale podle mě je dost mimo jeho možnosti...

ať si cvičí doma, ať experimentuje... ať jí, co může.... tohle může podpořit max tím, že si přečte trošku teorie.....

Buď to půjde, nebo to nepůjde.... moc se toho řešit nedá
nahoru
caparzo


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tímhle tréninkem (a přístupem) nečekej zázraky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 12:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem línej se učit, jazyky mě nebaví, do žádných kurzů na zvýšení kvalifikace nehodlám investovat, na počítači hraju hry, programování je pro geeky.
Poraďte mi prosím jak vydělávat alespoň 50 000 Kč měsíčně. Současných 12 k mi silně nevyhovuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Jsem línej se učit, jazyky mě nebaví, do žádných kurzů na zvýšení kvalifikace nehodlám investovat, na počítači hraju hry, programování je pro geeky.
Poraďte mi prosím jak vydělávat alespoň 50 000 Kč měsíčně. Současných 12 k mi silně nevyhovuje.


Asi tak, ale je třeba uznat že zkusit to může. Výjimka potvrzuje pravidlo přece ....
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co to je za mysleni pavle , tak bud neco delam dobre, a nebo to nedelam vubec ne ? aneb hloupy si nenecha poradit a chytry si najde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
co to je za mysleni pavle , tak bud neco delam dobre, a nebo to nedelam vubec ne ? aneb hloupy si nenecha poradit a chytry si najde

Lze dělat věci s úspěchem i rekreačně na dost nízké úrovni. Není potřeba běhat mezi dvěma extrémy - závodní ambice a nebo nic. Tuhle chybu udělali amíci a teď jsou národem tlustých líných prasat.
Nicméně, pořád platí (nejen pro kulturistiku, ale pro všechny činnosti) že člověk má určitý základ a ten rozvine podle úsilí které do toho vloží. Autor má mizerný základ a hodlá do toho vložit úsilí absolutně minimální. Potom budou minimální i výsledky. Snaha není potřeba až tak velká, nemusí to dělat vysloveně dobře, ale nesmí očekávat že sáhne na činku a narostou mu svaly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doma se dá cvičit tak krásně, že se tomu většině lidem, kteří cvičí v posilovně, ani nesní.

autorovi: projdi si web, hledej fráze jako home gym workout, fitness training at home a podobně.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
kubaz napsal:
co to je za mysleni pavle , tak bud neco delam dobre, a nebo to nedelam vubec ne ? aneb hloupy si nenecha poradit a chytry si najde

Lze dělat věci s úspěchem i rekreačně na dost nízké úrovni. Není potřeba běhat mezi dvěma extrémy - závodní ambice a nebo nic. Tuhle chybu udělali amíci a teď jsou národem tlustých líných prasat.
Nicméně, pořád platí (nejen pro kulturistiku, ale pro všechny činnosti) že člověk má určitý základ a ten rozvine podle úsilí které do toho vloží. Autor má mizerný základ a hodlá do toho vložit úsilí absolutně minimální. Potom budou minimální i výsledky. Snaha není potřeba až tak velká, nemusí to dělat vysloveně dobře, ale nesmí očekávat že sáhne na činku a narostou mu svaly.


v tom pripade jak na to chce jednoduse jebat, tak at se pak debilne nepta, kdyz nechce jednoduche jak facka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, ze cvičení doma nebude vypadat jako kulturista.

Nicméně NEMUSÍ mít těžké váhy a tréninkové plány aby vypadal svalnatě.
Jak říká Mablung, nemusí být "dva extrémy". Stačí jen vynaložit dost úsilí do toho, do čeho můžeš. Stačí se maximálně soustředit do tvého maxima.

Když budeš chodit do posilky a jen tak to "šmrdlat" tak budeš mít horší výsledky jak ten, co cvičí doma ale vynaloží na to dost.

Na jediné, na co se ptá "hloupě" je ta strava.
Odpověď: Nemusíš mít nic podlé plánku. Komplexní rada: jíst 5x-6x denně, pravidelně, v každém jídle zastoupení kvalitních živin, kvalitní jídlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MalajskyTygr


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje začátky vypadaly tak, že jsem půl roku každý den dělal pár sérií shybů a kliků mezi opěradly židlí a postupně jsem přidával zátěž. Zabralo mi to každý den tak 15 minut. Ruce mi za těch 6 měsíců narostly z 32 na 38. Strava byla klasická domácí, stejná jako předtím. Takže asi tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je individuální. Moje kamarádka atletka má šílenou životosprávu a je to...jak bych to tak řekla..."pořádná kočka"...
Možná na to dojede, možná ne.

Nicméně v tvém případě každá změna změní lidské tělo, nicméně ne na dlouho. Tělo pak začne "stagnovat"...
K očekávání lepších výsledků je pak třeba změnit něco jiného. Například právě tu stravu. A jde to dál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

merrao otevri si nejakou internetovou poradnu , s takovyma radobyucebnicovyma radama a.k.a rekla sem vsechno ale zaroven nic urcite uspejes a to nemyslim spatne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smoke


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty seš ale zlej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cvičení v domácích podmínkách Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: