Cyklická ketogenní dieta


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cyklická ketogenní dieta  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Cyklická ketogenní dieta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Setkali jste se někdy s cyklickou ketogenní dietou ?
Ano, v posilovně.
9%
 9%  [ 5 ]
Ano, četl jsem o ní v časopise.
63%
 63%  [ 33 ]
Ano, od svého sparinga.
1%
 1%  [ 1 ]
Ano, od kamaráda.
3%
 3%  [ 2 ]
Nikdy jsem se s ní nesetkal.
21%
 21%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 52

Autor Zpráva
Seraf1795


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 7:40 am    Předmět: Cyklická ketogenní dieta Odpovědět s citátem

Právě začínám s cyklickou ketogenní dietou a nemám příliš nápadů pro jídelníček.....Jestli se v tom někdo vyznáte, moc bych Vám byl vděčný za radu
_________________
Řetěz je silný tak, jako jeho nejslabší článek....My lidé také
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 9:04 am    Předmět: Re: Cyklická ketogenní dieta Odpovědět s citátem

Seraf1795 napsal:
Právě začínám s cyklickou ketogenní dietou a nemám příliš nápadů pro jídelníček.....Jestli se v tom někdo vyznáte, moc bych Vám byl vděčný za radu


Chybí tam v tom hlasování odpověď pro mě, totiž "Zrovna jsem v ketóze"
No napiš co všecko baštíš a když si vzpomenu na něco víc, tak to sem přidám.
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Seraf1795


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 7:29 am    Předmět: Re: Cyklická ketogenní dieta Odpovědět s citátem

Mno...Baštím :

Snídaně : 4 vejce + Slanina 50g = omeleta

Svačina : 150 g hovězího+vepřového masa+tuk na smažení = karbanátek

Oběd : 200g moravského uzeného

Svačina : 100g niva + 100g balkánský sýr

Svačina : 200g čínského zelí

Večeře : 20g olivového oleje
__________________________________________________

Toto je muj jediný nápad na jídelníček a už mi to fact nejde baštit....Neměl bys prosím nějaký jiný nápad ? Mno a taky nějak nevím, jak si vypočítat energii kterou potřebuju na každý den....Tenhle týden jedu ketogenní dietu prvně a nevím jestli jsem byl v ketóze...A spíš jsem přibral...Asi to jedu špatně...Potřebuju poradit snad ohledně všeho....Děkuji moc
_________________
Řetěz je silný tak, jako jeho nejslabší článek....My lidé také
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nápad bych měl. První věc je přečíst Článek o CKD na hlavním webu. Alfa a omega. Druhá věc je sauronův log, který dává spoustu tipů na jídlo https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=6907 . Dají se jíst všechny tvrdé sýry, masa (ne drůbeží), lepší klobásy a uzeniny, vejce na milion způsobů, vývar je pochoutka, gyros od vietnamce z okna je luxus.
Ketózu změříš Diaphanem, který se dá koupit v lekárně.
Jinak to vypadá, že toho o CKD moc nevíš, napřed si něco prostuduju, než se do toho pustim a pak až se ptám ;-)
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak CKD je podle me brutalni dieta, osobne bych volil radeji cyklovani sacharidu. Zde mas i vetsi moznosti v treninku a podle me lepsi slozeni jidelnicku. CKD je moc prisna dieta ai pro nektere i celkem narocna na psychiku. Ale vim, ze sou tu taci treba idoktor nebo Sauron, co ji nemuzou vynachvalit. Takze pokud sis ji vybral, tak vyzkousej. Kdyz ti to sedet nebude, tak budes alespon vedet, cemu se priste vyhnout
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Jinak CKD je podle me brutalni dieta, osobne bych volil radeji cyklovani sacharidu. Zde mas i vetsi moznosti v treninku a podle me lepsi slozeni jidelnicku. CKD je moc prisna dieta ai pro nektere i celkem narocna na psychiku. Ale vim, ze sou tu taci treba idoktor nebo Sauron, co ji nemuzou vynachvalit. Takze pokud sis ji vybral, tak vyzkousej. Kdyz ti to sedet nebude, tak budes alespon vedet, cemu se priste vyhnout
..a pokud musíš jednat z lidma tak Ti táhne z frasny jako svině...je cítit látky ketonické povahy....asi tak jako když otevřeš aceton ( dobře - přeháním...ale ten smrad není úplně snesitelnej )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seraf1795


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

První věc je přečíst Článek o CKD na hlavním webu. Alfa a omega. Jinak to vypadá, že toho o CKD moc nevíš, napřed si něco prostuduju, než se do toho pustim a pak až se ptám ;-)[/quote]

Mno informoval jsem se hodně....hlavně teda v časáku ironman o CKD ale pravdou je že opravdu informovaný nejsem...tím spíš mě to zajímá....moc děkuji za rady....právě toto je jedna z metod, jakou sbírám informace
_________________
Řetěz je silný tak, jako jeho nejslabší článek....My lidé také
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seraf1795


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Jinak CKD je podle me brutalni dieta, osobne bych volil radeji cyklovani sacharidu. Zde mas i vetsi moznosti v treninku a podle me lepsi slozeni jidelnicku. CKD je moc prisna dieta ai pro nektere i celkem narocna na psychiku. Ale vim, ze sou tu taci treba idoktor nebo Sauron, co ji nemuzou vynachvalit. Takze pokud sis ji vybral, tak vyzkousej. Kdyz ti to sedet nebude, tak budes alespon vedet, cemu se priste vyhnout


oki......taky dobrá rada...
_________________
Řetěz je silný tak, jako jeho nejslabší článek....My lidé také
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seraf1795


PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Draper napsal:
Jinak CKD je podle me brutalni dieta, osobne bych volil radeji cyklovani sacharidu. Zde mas i vetsi moznosti v treninku a podle me lepsi slozeni jidelnicku. CKD je moc prisna dieta ai pro nektere i celkem narocna na psychiku. Ale vim, ze sou tu taci treba idoktor nebo Sauron, co ji nemuzou vynachvalit. Takze pokud sis ji vybral, tak vyzkousej. Kdyz ti to sedet nebude, tak budes alespon vedet, cemu se priste vyhnout
..a pokud musíš jednat z lidma tak Ti táhne z frasny jako svině...je cítit látky ketonické povahy....asi tak jako když otevřeš aceton ( dobře - přeháním...ale ten smrad není úplně snesitelnej )


Tak to je kupříkladu postřeh, o kterým se nedovíš v časáku, ale stejně je důležitej...Díkec ! Každá rada je ptřeba aby se to povedlo...
_________________
Řetěz je silný tak, jako jeho nejslabší článek....My lidé také
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
..a pokud musíš jednat z lidma tak Ti táhne z frasny jako svině...je cítit látky ketonické povahy....asi tak jako když otevřeš aceton ( dobře - přeháním...ale ten smrad není úplně snesitelnej )

Jo, tak tohle je prekérka. Cítit je bohužel i pot, mladá si stěžuje aji na sperma... Pořádná ústní i tělesná hygiena je nezbytná a mladá si musí zvyknout
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě by deadlifte zajímalo, co ty jako odborník říkáš na její negativní zdravotní vliv...Děkuju za odpověď...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
mě by deadlifte zajímalo, co ty jako odborník říkáš na její negativní zdravotní vliv...Děkuju za odpověď...
...no - nejásám, lidem bylo dáno do vínku využívat primárně jako zdroj energie glukosu, případně jiné cukry ( končící beztak na glukose )...je to dáno enzymatickým vybavením člověka...no a to že člověk nepřijímá žádné sacharidy a drtivou většinu energie přijme ve formě triacylglycerolů v těle vyvolává lehký zmatek...i přes ne příliš patrný kalorický deficit v těle probíhají procesy jako při docela drastické dietě. V těle probíhá silná ketogenese - je produkován acetoacetát a D-3-hydroxybutyrát. Pokud dieta s malým množstvím sacharidů probíhá kratší dobu než tři dny - vede to k jedinému...nedojde k adaptaci organismu na látky ketonické povahy a člověk ztrácí 75 g svalstva denně ( 70 kg člověk...je to hrubý průměr!!! )...po třech dnech je třetina energie kryta z acetoacetátu a po několika týdnech je organismus přeorientován na utilizaci ketonických látek jako primárního zdroje energie ( ztráta svalů u 70 kg muže činí 20 g oproti původním 75 g z počátku "hladovění"...ale někde jsem to tu už popsal v sekci výživa.osobně si myslím, že ani CKD a ani poslední fáze "klasické" kult. přípravy, tj. sacharidová superkompenzace nejsou zrovna tělu dvakrát prospěšný - ale pokud je člověk zdravý, nemá vysokej cholesterol, tlak, má dobrý játra a ledviny a nevadí mu že smrdí jako by se polil ředidlem...proč ne?...CKD člověku neublíží - ale "normální" to není
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cici-mici


PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdo vic jste ji nezkousel?? dalsi informace??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idoktor


PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cici-mici napsal:
Nikdo vic jste ji nezkousel?? dalsi informace??

Půlka tohohle fora je o CKD. Zbytek na http://www.c-k-d.com/
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zkoušel...dvakrát.....pro mě méně utrpení než na sach. vlnách...pohodlnější...zajímavej efekt vzhledu postavy v low carbu vs carb upu....proti vlnám levnej typ diety....asi to bude individuální - ale mě se osvědčila docela dost - když to srovnám s vlnama....shodil jsem asi stejně, ale bez pocitu hladu a únavy....ale každej to může vnímat trošku jinak...rozhodně, dlouhodobě do sebe cpát 250 g tuku denně nebude asi trvale udržitelný...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cyklická ketogenní dieta Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: