Další ektomorf bojující s železem


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Další ektomorf bojující s železem  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Další ektomorf bojující s železem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wondra


PříspěvekZaslal: st květen 25, 2016 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

25.5.2016

Druhý tyden, třetí den Korte

Mrtvola 6*6*110
Bench 5*5*55
Dřep 5*5*89

Mrtvola ok, ale záběr. Powerbands kolena, opasek. Bench tezly ale přihození bude 2.5 dle plánu. Drepy tezke ale přihodím. U mrtvoly uvažuju o polovičním prihozu.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: po květen 30, 2016 2:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pauza o den delší, při běhu sem si udělal bolístku uponu na čéšku.

29.5.2016
Třetí týden, první den

Mrtvola 5*5*115
Bench 6*6*58
Drepy 5*5*94

Mrtvola klasický mega záběr. Pospednu dve serie trhacky. Pasek i u drepu. Bench v pohodě ale už s mafmaxama na lokty. Dřep pohoda.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: po květen 30, 2016 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po ránu hladových 79, ted jsem tomu 4 dny moc nedal co se jídla týče.

_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2016 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.6.2016

Třetí týden korteho, druhy den.

Dřepy 6*6*94
Bench 5*5*58
Mrtvola 5*5*115

Drepy hard ale ten poslední týden zvladnu. Bench dam taky. Mrtvý tah bude procházka peklem. Poslední série už musím dávat touch and go s trhackama. Co myslíte, mám tam dát radši shyby na poslední týden? Spodní záda už začínají být přetížené a na vršku se mi začínají blokovat žebra. Sice si je zvládnu odblokovat ale myslím že už je to na hraně, ta kontinuální zátěž.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2016 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.6.2016
Třetí týden, třetí den Korte

Mrtvý tah 6*6*115 z boxu
Bench 5*5*58
Drepy 5*5*94

Mrtvola byla fakt hard, dva dny jsem poradne nejedl kvůli stěhování. Normalne taham osu 23cm od země cca. Teď sem to o sedm čísel zvedl asi, zmerim zítra. Spodní záda začínají být rozbombene a nechci něčím něco posrat. Drepy hard ale vytlačit to jde. Celou dobu se projevuje že jsem nepodsekl vahy.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2016 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6.6.2016

čtrvtý týden korteho, první den

Dřep 5x5x98
bench 6x6x60
mrtvola 5x5x120


Doplnky nepíšu, ale jedu je dle rozpisu, jen občas vynechám břicho, někdy lýtka...Ty mrtvoly jsou fakt hard, dneska jsem se ale hecnul a jel jsem z plné hloubky. BW po ránu pořád lehce pod 80 .
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: po červen 06, 2016 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Světlo mi trochu stahuje detaily, ale zalitý jsem, to je vidět. Mám radost že mi konečně trochu začal vylézat hrudník, což je vidět od ramenou, že se tam už něco táhne. zároveń je ale vidět jak strašně mám úzkou kostru, mít o těch deset kilo víc tak vypadám fakt dobře, ale asi i trochu směšně. Na mě se toho prostě moc nevejde. Naštěstí fotky zkreslují a ve zrcadle jasně vidím že končetiny jsou pořád dost dlouhé :D Po kortem (jestli ho ve zdraví dojedu) dám buď důraz na kliky na bradlech, pokusy o shyby, kliky na zemi, dřepy s vč a nějaké to břicho plus ramena a nebo split. Ale teď mám po stěhování čerstvě a nastupuju na konci týdne do nové práce kde mě čeká asi 10x vyšší nasazení než jsem zvyklý, takže počítám s tím že bude stres a mín jídla : (
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2016 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8.6.2016

čtvrtý týden korteho, druhý tréninkový den

Odjel sem tahy ve dvou sériích po 120 a uznal za vhodné korteho ukončit. Zkusil jsem to ještě dojet se 110 ale evidentně už tělo stávkovalo. Byl to i trénink ráno na což nejsem zvkylý, obyvkle makám od osmi do deseti večer. Takže jsem si odjel prsa, paže, záda lehce do pumpy a konečně se zase dostavil ten pocit co mi chyběl. Opět pojedu tréninky dle pocitu. SIlově mi myslím korte zase pěkně pomohl, hlavně se mi prohloubily záda a nohy zesílily, kolena to vydržely naprosto v pohodě i díky powerbandům. V posledním týdnu mi došlo, že jsem nenastavil ty váhy až tak špatně s ohledem na procenta (byť to fakt nebylo podseklé), ale bylo to tím že šlo o maxka na bandážích a je rozdíl na nich něco vytáhnout pro 1rep a pro 6 reps. Poučení do budoucna :)

Dnes první den v nové práci. Kupodivu jsem to i celkem užral, takže to snad nebude tak hrozné.
Snídaně 120g vloček+3odměrky Compress BIG, Na oběd 200g kuřecích prsou a dvě kaiserky, svačina makový závit tak 200g, pak tři odměrky BIG+lžička glutaminu a spánek (neměl jsem sílu do sebe cpát něco pevného :D), večeře 200g vepřové pečeně a ještě mě čeká druhá véča.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2016 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tréninky pokračují, ale teď jedu pumpovačky a vršek spodek, nebo nohy, záda+triceps, hrudník+ ramena+biceps.

Váha 80 po ránu. Forma není, špek...
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tréninky nezapisuju páč mě to nebaví, ale makám. Zpravidla prsa+ramena+paže, záda+paže+břicho, nohy nebo různé kombinace. Prostě podle nálady a hlavně na pumpu. Dneska sem dal nohy, 3x8x50, 3x8x70 a po sérii jsem ještě pumpoval s bw držíce se stojanu. pak hamy dotahy s nataženýma a zákopy plus předkopy. Před tréninkem sem nejedl 4 hodiny a dal jen pumpu a gainer...hypoška na sebe nenechala dlouho čekat. Vážím kolem 83 večer, ráno 81. Jídlo skoro vůbec neřeším a necpu se vyloženě. Co jsem povolil váhy tak se mi zlepšuje stav úponů.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Malá aktuálka, není to flexnuté.

_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2016 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po ránu 81kg. Foto po tréninku.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2016 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase něco trochu zapíšu. Nebudu psát přesný trénink, ale jen kostru

Shyby 4*5, bench up to 2x75kg, kliky na bradlech po pěti reps. up to +10kg na opasku, pak rozpažky a pumpa s expanderem, na závěr ramena s kotoučema 5+5kg a ez k bradě.



Tréninky mívám docela dlouhé, musím jet hodně izolovaně abych míval svalovku.


Trocha populismu :D
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2016 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska dřepy up to 1x130, dotahy 140kg a pak lehký benchík a pumpík rukou
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: po září 05, 2016 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5.9.2016

Váha po ránu 82, silově velice pozvolna jdu nahoru. Dneska dřepy 3x3x90 bez bandáží, tlaky s jč na rovné 25 max. (dřív tak 18). Jediné co jde dolů jsou záda a je to vidět i na fotokách. shyby necvičím, takže mě čeká je přes zimu nějak zařadit.

Zdraví drží, rameno jsem dost dobře poléčil (rehabilitační cviky). Jediné co je pořád shit jsou lokty a teď se trochu ozývá šlacha od tricepsu na levé. Kolena jsou good a dokonce jsem si zahrál volejbal (dynamické doskoky).

Dneska jsem naměřil po tréninku přes bic. 37,5 což je můj životní rekord ever, takže bych letos možná mohl pokořit 40 čísel kdyby se vše dařilo. Taky jsem zlepšil prsa a postava se konečně začíná vyrovnávat. Na bic mi pomohly kladiva i s cheatováním a zaměřením na brachialis. Prsa zase reagují na ty tlaky a dopumpování přes decline kliky a expandery se zatnutím.

Pořád na mě čeká těch 15kg hmoty, ale konečně vidím výsledky...

_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Další ektomorf bojující s železem Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: