Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2017 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
obecně jsem o 5-10% silnější na závodech... vždycky tam zvednu víc


to se máš... seš prostě závodní typ ;) tak ať to pořád funguje! Varnsdorf je trochu z ruky, ale uvidíme :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2017 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tej 200 ke ti na zacaitku trochu cukli kolena dovnutra a preto ti vyletela trocha rit hore, inac pekne, ked ale toto udrzis tak das 220 lebo sila tam je.
Asi by som trochu posilnil adduktory
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

to se máš... seš prostě závodní typ ;) tak ať to pořád funguje! Varnsdorf je trochu z ruky, ale uvidíme :)

Díky no, Brno je taky docela z ruky, vyjíždíme v 5h ráno

maciak napsal:
Na tej 200 ke ti na zacaitku trochu cukli kolena dovnutra a preto ti vyletela trocha rit hore, inac pekne, ked ale toto udrzis tak das 220 lebo sila tam je.
Asi by som trochu posilnil adduktory

Díky za rady!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pekne Dave postupne vypilujes techniku a bude to lietat. Samozrejme pokracuj a zlepsi mobilitu nasledne to bude tip top. Sledujem a drzim palce 😊👍
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Noro! Je pořád co pilovat, sumo tahy jsou hodně technický náročné. O to víc cením lidi co je mají vypilované, jako seš ty, Folha, Tom.K apod... a samozřejmě i carabas
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Asi by som trochu posilnil adduktory

Zamyslel jsem se nad tvou radou... pokud mi padají kolena dovnitř, neměl bych spíš posílit abduktory, aby mi udržely kolena venku?
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
O to víc cením lidi co je mají vypilované, jako seš ty, Folha, Tom.K apod... a samozřejmě i carabas


Wtf, ako som sa dostal do takej spolocnosti, ked sa hovori o kvalite prevedenia sumo mrtvoly?

A inak ti, Dejve, drzim palce na sutazi. Vyzera to dobre To si zas cenim ja, pretoze by som nemal koule vyliezt na sutaz.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se tvá mrtvola líbí... kdo něco potáhne s tak dlouhýma nohama jako máme my, je borec. A to ty seš!

Díky! Já si zas říkám, proč tam s tímto výkonem jedu
Ale i tak bych jel s klukama z oddílu, nenechám je tam jet samotný.... a být tam a nesoutěžit? To mi přijde ještě horší... aspoň se nějak posunu, vyzkouším texasku atd... priorita je pro mě pořád trojboj, ne samostatný disciplíny
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

double post
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
maciak napsal:
Asi by som trochu posilnil adduktory

Zamyslel jsem se nad tvou radou... pokud mi padají kolena dovnitř, neměl bych spíš posílit abduktory, aby mi udržely kolena venku?


Nie.

Toto opakujem dookola abduktor je ovela silnejsi a tym padom ze je antagonista k adduktorom tak akonahle ti povoli adduktor tak abduktor tiez vypne a kolena idu dnu.
To iste ako biceps/triceps, brucho/extenzory, hamsy/kvady.
Ak drepujes tak mas urcite vonkajsie stehna silnejsie ako vnutorne, lebo vnutorne nedostavaju skoro vobec zabrat oproti vonku.

Uplne rovnaky pripad ako ked ludom na drepe striela rit hore, a bro advice je vzdy slabe kvady, pricom si dovolim povedat ze 99% cvicencov ma slabe hamsy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dává to smysl. Díky!

Četl jsem si někde, že se nemají protahovat zkrácené svaly. Že se chrání proti utržení, protože jsou slabé . To dává smysl. Já mám pořád zkrácené adduktory, třísla a hamstringy.
Nedávno jsi mi tady psal (nebo někdo jiný, nevím), že mám v poměru přední/zadní dřep solný ten přední. Jedu ho jen mimosezonně a vypeakoval jsem ho na 140 kg, přitom zadní mám bez band cca 180-190 kg. Což bude pravda, mám slabší hamy (GHR bez expandérů nedám).
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebol som to ja ale ano celny vs zadny 140vs 180 je masaker nepomer (teda ak niesi vzpierac)
Dalsi level je ze nemusis mat hamsy slabe len ich nevies pouzit. Preto vela ludom radim zaradit UNI veci na hamsy a priamo sa ich naucit pouzivat napr na hyperkach, nedvihat hyperky cez spodok chrbta ale cez hamsy a rit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To taky. Neumím je použít. Proto mám u klasiky total šrot vzpřimovače... nezapojuji hamsy a všechnu jejich práci přebírají vzpřimovače.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laco123


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebudem ako ostatné ovce a chváliť ťa. Si strongman a dáš len 200 kíl na drepu a 145 kíl na bench presse. To je na túto disciplínu dosť žalostný. Hádam, že tréningy ti píše Tkadlčík?
Maj súdnosť a sám si povedz, či máš adekvátnu telesnú kompozíciu na strogmana. Ber to ako konštruktívnu kritiku, nič v zlom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2017 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co? aj ked bude dvihat len polko, robi to ako hoby, to musi byt kazdy ako Jirka aby mohol byt strongman?
Ja sa tiez titulujem za trojbojara a moje vykony su zalostne ale je mu to uplne fuk. Ak mi to zdravie dovoli pojdem na sutaz aj za 15 rokov a ked dvihnem 100/80/100 tak co..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: