Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave1913


PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To mě nepřekvapuje, mám o 1 cm menší lýtko než kamarádova přítelkyně i když ta je má fakt na ženskou dobrý
Byla to jen zkouška, pořizovat si je nebudu. V GPC se nepoužívají, tam jsou povoleny bandáže a když dřepuju s holýma kolenama, nedělá mi to problém. Kolena mám naštěstí v dobrým stavu
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ÚTERÝ 7.11.

Bench press (objemově)
60-10
90-8
110-4x6 ... PR na objem

U těch těžších vah musím vychytat tu techniku. Tady jsem skládal lokty k tělu a zapojoval latissimy. Od spodu to dost pomůže, přijde mi to jak takovej falešnej katapult. U lehčích vah to zvládám, nad 130 kg to nedokážu zapojit. Poladím to a půjde to.

Military press
40-10
60-5
70-3x4 ... těžký... po těch benčích to jde hůř

Stř. delty rozpažování
4 serie s jednoručkama

Zadní delty
3 superserie

Biceps s VČ
40-10
50-2x9
60-6

Triceps stah. kladek
4x po 12

Břicho, strečink

Asi poslední trénink před závody. Chtěl bych si jít ještě zaplavat, ale nevím jak to vyjde. Zítra pracovně do Prahy a vracet se budu ve čtvrtek večer. V pátek si chci dát už rest.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
v sobotu jsem se zúčastnil závodů v mrtvolce, tak tady je report

MČR v MT 11.11.2017 ve Varnsdorfu

V sobotu mi zazvonil budíček v 3:20 a v 3:45 jsme odjížděli v 6členné skupině do 380 km vzdáleného Varnsdorfu. Původně jsme chtěli jet už v pátek večer a přespat tam, ale kolega z oddílu měl v pátek stužkovák, tak že kvůli němu pojedeme v sobotu. Bohužel vůbec nejel, protože musel navíc v sobotu na pohřeb. Škoda, mohl si odvézt další zlatou medaili.

Jak tady všichni ví, mrtvý tah je moje nejslabší disciplína. Důvod, proč jsem jel na závody, bylo sbírání zkušeností. Ať se jednalo o nový styl - sumo tahy, nebo odvodňování.

VÁŽENÍ:
Týden před závody jsem navážil 94,5 kg. Vážil jsem se vždy v botech, oblečení a odpoledne v posilovně, takže ráno by to bylo nějakých 93 kg.
Týden jsem tedy odvodňoval. Úterý+středa 6-7 litrů vody, čtvrtek 3,5 l vody, pátek 2 l vody.
V pátek večer jsem navážil 92,4 kg nahý, v sobotu ráno (4 hodiny před vážením) 91,6 kg. Jelikož moje předchozí zkušenost z loňského roku s odvodňováním, kdy po cestě na závody jsem pořád zastavoval, protože ze mě ta voda odtíkala, jsem byl v klidu. Navíc váha na závodech je kalibrovaná a ta moje váží cca o 0,5 kg víc, byl jsem klidný, věřil jsem, že to odteče.
Neodteklo. 90,3 kg. Měli jsme asi půl hodiny čas, tak jsme s kamarádem běhali v bundě, dřepovali, seděli opření od radiátor a ty 0,3 kg stáhli. Takže váha přesně 90,0 kg.

ROZCVIČOVNA:
V rozcvičovně jsem šel do 185 kg. S rozcvičkou jsem skončil brzo, tak jsem tu váhu zvedl ještě jednou, protože jsem měl strach z vychladnutí.

PLAC:

1. pokus - 200 kg - good lift
Zvednuto lehce, technicky v pohodě, video bohužel nemám

2. pokus - 210 kg - no lift
Naprosto lehký, ale ztratil jsem rovnováhu a přepadl.
Po pokusu si mě vzal dozadu Tom.K a dvě minuty do mě hustil co jsem udělal špatně. Prý jsem si posunul o 2 cm dopředu osu (na videu to jde trochu vidět) a tahal to přes špičky. Jde vidět, že přepadávám dopředu a držím to na špičkách. Pořád dokola mi říkal, kolena od sebe, váhu na paty.

3. pokus - 210 kg - good lift
Přemýšlel jsem, jestli nechat 210 kg nebo zvýšit na 215 kg, ale vědomí, že kdyby se to nepovedlo a potáhl bych jen 200 kg se mi nelíbilo, tak jsem nechal těch 210 kg.
Na videu jde vidět, jak Tom přijde, já ho zbystřím a hned poslechnu. Váhu na paty, kolena od sebe. Roztáhl jsem kolena, váhu na paty a šlo to hned líp. Samozřejmě dotah u mě klasika, těžký, ale dotáhnuto.

Tímto Tomovi děkuju za rady. Věřím, že kdyby byly Domažlice 100 km a ne 400 km, už bych tam měl o pár kg víc, ale cesta je cíl a půjde to. V neděli po závodech jsem nebyl vůbec zničenej. Po klasice jsem měl spodek zad rozsekanej 4 dny a musel si dát týden volno. Dneska jdu cvičit. S klidným svědomím můžu říct, že jsem přešel na temnou stranu síly
Ještě bych chtěl poděkovat všem, co mi i tady na fóru radili ohledně techniky, protože v okolí není nikdo, kdo by mě dokázal poradit se sumo technikou.
Věděl jsem, že skončím poslední, že zvednu o ranec míň než kluci Novotní nebo neskutečnej kulturista Franta Vincourek. Jel jsem na závody pro tři věci. Dovézt, podpořit a odkoučovat kluky - povedlo se. Zjistit, co si můžu dovolit s odvodněním - povedlo se. Pokecat se super lidma, získat zkušenosti - povedlo se.
I když jsem chtěl 215 kg nebo 220 kg, nakonec jsem s 210 kg spokojenej. Sumo trénuji od dubna a jsem skoro tam, kde v klasice, takže dobrý.





Mezi oddíly jsme se umístili na 9.místě ze 40 oddílů.


Absolutně mezi dorostenci jsme měli kluky na 1., 3. a 4.místě.
Standa - dorost 17-19 let - do 75 kg - 255 kg NR
Kuba - dorost 17-19 let - do 90 kg - 275 kg
Martin - dorost 17-19 let - 67,5 kg - 215 kg NR (jeho první závody)

_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ťažko uveriť, že si nižšia váhovka ako ja

Neboj nič, to sumo sa časom poddá, keď vychytáš techniku, rozbehne sa to a pôjde to hore rýchlejšie

Inak teamový úspech veľmi pekný
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobrej oddíl

a jak se tahalo - poměr sumo : klasika, hlavně ti borci na špici?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda, věřím, že to sumo ti bude sedět víc a časem, jak si to pořádně zažiješ, se výkon pořádně zvedne A rád sem tě poznal osobně a celkově všichni z oddílu jste strašně přátelští lidi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dave1913


PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Ťažko uveriť, že si nižšia váhovka ako ja

Neboj nič, to sumo sa časom poddá, keď vychytáš techniku, rozbehne sa to a pôjde to hore rýchlejšie

Inak teamový úspech veľmi pekný

Mám o pár cm míň než ty (183 cm) a mám lýtka, že nasadím SBD velikost S takže tam chybí těch 8 kg nebo kolik
Jo, taky v to věřím. U mě je v tom asi budoucnost


vlk# napsal:
dobrej oddíl

a jak se tahalo - poměr sumo : klasika, hlavně ti borci na špici?


Díky, kluci jsou fakt dobří!
Bratři Novotní jsou extra třída sumáčů, ti tu techniku mají vychytanou. Franta Vincourek tahal klasikou, zbytek nevím :)

balbi napsal:
Paráda, věřím, že to sumo ti bude sedět víc a časem, jak si to pořádně zažiješ, se výkon pořádně zvedne A rád sem tě poznal osobně a celkově všichni z oddílu jste strašně přátelští lidi

Taky v to doufám, v červnu na MČR v trojboji bych chtěl potáhnout minimálně 230 a konečně se po 3 letech posunout. Taky jsem tě rád poznal. Nejen v našem oddílu, ale celkově všichni na závodech pod hlavičkou GPC jsou skvělí a přátelští. Na závodech je vždy parádní atmosféra. Však jsi to už několikrát sám zažil
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí 13.11.

Bench press
60-8
80-8
100-4x8 ... kladl jsem důraz na zapojení latisim

Incline tlaky s JČ
32,5-8
32,5-8
32,5-8
32,5-10 .. lehce

Peck-deck
3 superserie

Biceps s VČ
40-10
50-8
50-8

Biceps s JČ
24-7 na každou
24-7 na každou
24-10 na každou

Biceps scottovka na široko
4 serie

Břicho

Po závodech mám v plánu si dát týden takovej trénink for fun. Nějaký kulturistický splity a pořádný napumpování, co v přípravě nezažiju. Příští týden bych chtěl najet na variace hlavních cviků, pravděpodobně zase top serie 1x1 a drop serie 3x3
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2017 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cus Dejve. No hlavně, že Ti to tam hustim do hlavy a pak si to sám zkurvim úplně stejně. Pořád říkám, že sumo je o detailech a ted už aspon sám vidíš, o jak malých. Pro 99% lidí neviditelných detailech, kde fakt centimetry v setupu hrajou velkou roli. Makej na tom, jde Ti to i tak rychle nahoru, sám skoro píšeš, že už jsi skoro na stejno s klasikou. Mě to sakra trvalo. Důležitý vytrvat a nevzdat to, ono se to zlomí, ale chce to fakt natahat kvanta.

Jinak ještě k tomu mýmu failu u třetího pokusu, na videu je vidět, jak se mi taky nepatrně odvalí osa dopredu. Tipuju, že fakt tak 1 cm a díky postavení špiček do stran už jsem neměl šanci to s hraniční vahou lýtkama vrátit, přece jen páka je svině. No a lýtko je asi natržené, páč už se mi tam vylila modřinka. No jo, můžu si za to sám, tak co. Hlavně, že Tobě to pomohlo.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cus Tome.
Je to tak. Proběhne nějaká namotivovanost, vyhecování, pak malá chvilka nesoustředění, 1 cm dopředu a už se to v pr...

Díval jsem se na ty tvoje videa a ty první dva pokusy fakt neskutečný rakety. Nedivím se ti že jsi tam chtěl dávat rovnou 340 kg, jak jsi říkal. A ty naše pokusy byly fakt podobný. Zespodu raketa, pak předklon a konec. Akorát já jsem tam měl o polovinu míň a nemám lýtko, takže se nemělo co trhat
Snad se ti to dá co nejrychlejc do pořádku, ať zas můžeš cvičit výpony, jak to máme rádi
Jsem rád za ty rady. Teď vím jak na to a brzo tam snad bude nějaká chlapská váha. Ještě jednou díky!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2017 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

STŘEDA 15.11.

High-bar dřep
70-7
110-5
130-5x5 ... opasek, RPE 8,5
Respekt vlkovi, bude dlouho trvat než budu na 150-5x5 :) nohy nejsou zvyklý, cítil jsem je, přece jen ty low-bary jedu víc přes záda

Mrtvola klasikou
70-7
110-5
130-5 ... nadhmatem
150-5x5 ... bez opasku, trhačky, RPE 8,5

Natočil jsem si video, ať vím jak ta klasika vypadá. S lehkýma 150 kg myslím že pohoda, zadek nevystřeluje, příprc je



Leg press
250-3x15

Zakopávání
2 serie unilateral, 2 serie klasicky

Lýtka, břicho, strečink

Dnes mě čekal lehčí trénink spodní části těla. Trénink jsem zvládl lehce, váhy byly lehký, jelikož tyto cviky nejezdím často, tak jsem se nechtěl odvařit a ať je to časem kam posunout. Chtěl jsem, ať si tělo zvykne, kvadráky dostaly zabrat, po tréninku je pěkně cítím.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ČTVRTEK 16.11.

Po včerejších mrtvolách klasikou, kde jsem jel 150 kg 5x5 bez opasku, RPE 8 (rezerva 2 op), mám dneska klasicky rozsekaný vzpřimovače. Přechod na sumo byla nutnost, protože i takový lehký mrtvoly mě zničí.

Dnes 10 km chůze - procházka

Zítra mě čeká super sváteční den, odpoledne strongman trénink, pak si dám saunu a s bandou večeře+bowling
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NukeTheWhales


PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
ČTVRTEK 16.11.

Po včerejších mrtvolách klasikou, kde jsem jel 150 kg 5x5 bez opasku, RPE 8 (rezerva 2 op), mám dneska klasicky rozsekaný vzpřimovače. Přechod na sumo byla nutnost, protože i takový lehký mrtvoly mě zničí.


Zažíval jsem tytéž útrapy. Teprve tyto okamžiky trýzně, bolu a porážek mi daly příležitost procitnout a začít uhánět od sopky úprkem vpřed. Zpočátku - kdy jsem nemohl nalézt žádnou objektivní příčinu, která stála za urputnou vytrvalostí mých těžkostí - vinil jsem své rodiče z toho, že se ve mně takto zhmotnila jejich řevnivost vůči vlastnímu dítěti - nechtěnému plodu mladé a příliš impulzivní lásky. Tuto jejich zradu jsem pociťoval se stejnou bolestí, s jakou se potýká malý a zcela zdravý heterosexuální chlapec, kterého jeho vlastní stvořitelé přihlásili do hodin baletu. Teprve když ustal slzet déšť, uvědomil jsem si, že nenávist a defétizmus je třeba nahradit trpělivostí a vytrvalostí. Tedy naučil jsem se žít s tím, co je ještě nehotové a započal studium sumo varianty mrtvého tahu, i kdyby to mělo trvat celý aión. Jistě, najdou se uctívači ohně a boje, v jejichž očích jsem sešel na scestí, avšak jen opravdový voják ví, že tráva na poušti je zelenější. Polykej příkoří, pohybuj se samozřejmě, s hlavou vztyčenou, a tahej sumem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2017 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ÚTERÝ 7.11.

Log lift
80-1
80-2
85-1
90-1
95-1
80-4
80-4
80-5

Zee začátku jsem se do toho nějak nemohl srovnat, vychytat techniku. Pak to šlo. 95 sice šlo minule líp, dneska hodně vytrápeně, ale padla. Do léta bych chtěl dát s 90tkou nějaký opáčka, ať na závodech neudělám ostudu.

Incline log bench
80-8
80-8
85-7
85-7

Stř. delty rozpažování
4 serie s jednoručkama

Zadní delty
4 serie

Triceps stah. kladek
4x po 12

Břicho, strečink

Večer sauna, bowling.
Příjemný trénink s klukama z oddílu.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2017 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
vytvořil jsem si na tréninkovej program na následující (pravděpodobně) 4 týdny. Bude se skládat z variací hlavních cviků na posílení slabin.



Jen přemýšlím, jestli má smysl jezdit pauzovanej low-bar, když mi v pravidlech dovolují nosit na kolenou bandáže, které mě od spodu kopnou.[/img]
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dave / příprava na oblast družstva raw ipf (15.2.) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: