Dávkovaní



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dávkovaní  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Dávkovaní
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
k1k14


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2017 8:39 pm    Předmět: Dávkovaní Odpovědět s citátem

Dobrý den chci se zeptat ohledně dávkovaní proteinu a gaineru kolik bych měl dávat g a jak dávkovat přes den po tréninku nebo když necvičím. Váha 78 kg a výška 190 cm a nebo jaké doplňky pak přídávat ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2017 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Při 190cm a 78kg jsi ektomorf jak vyšitý, takže to tam per jak chceš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
burnthemall


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2017 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gainer (s obsahem bílkovin aspoň 20g) jsem dával 100g po tréninku, v netréninkové dny ne.. jen vyjimečně když už jsem fakt neměl co do huby :D

Protein k jídlu, které by jinak bylo bez bílkovin, např když doma neni k rýži maso, dáš rýži s proteinem, nebo vločky s proteinem, whatever


Spousta lidí tě bude za sachariďák kamenovat, ale mám taky 190cm a začínal jsem na 68mi kilech.. gainer po tréninku k nezaplacení, i po třech letech ho používám (lidi si myslí že spadne svět když si střelíš trochu cukru po tréninku.. a pak si dají večer u PC snickersku :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Ondráček


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepší je si dávat nápoj před i po tréninku.
Potřebuješ přibrat, takže poměr bych viděl tak 2:1 sacharidy a bílkovin. Takže pokud si dáš 30g bílkovin tak k tomu 60g rychlých sacharidů.

V netréninkové dny je lepší nabírat z klasické kvalitní stravy a jen pokud ti to časově nevyjde, tak si dát nápoj.


burnthemall: proč si myslíš že tě někdo bude kamenovat? Pokud potřebuje přibrat tak je to jasná volba.
_________________
https://www.nutrilord.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím Tě - nazývej témata nějak rozumně - název topicu dávkování je tak na smazání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EOS


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
Při 190cm a 78kg jsi ektomorf jak vyšitý, takže to tam per jak chceš


A pri 190cm a 92kg sa uz mozem povazovat za endomorfa ? (Tolko som mal ked som zacinal).

Totiz, pripadal som si dost chudy, ale na druhej strane som bol mohutnejsi nez vacsina ludi s mojou vyskou a tiez mam relativne silne a nie chude nohy. Opat v porovnani s ludmi ktori necivia.

//chapem, ze sa to jednoznacne povedat, ale vylozene tucny som nikdy nebol. Resp, nikdy som nemal brucho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dávkovaní
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: