Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2016 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník a chrbát, trochu aj ramená a trochu aj bicák

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x8x80kg
1x6x100kg
4x8x110kg akurát úplne posledné opáčko pomoc
1x8x100kg

Incline bench v MP:
4x8x90kg

Superset
Chest press stroj:

4x10x90kg
+
Protismerky v sede:

4x10x18kg

Superset
Bench press v MP extra wide:

4x10x70kg
+
Zhyby:

4x8xCarabas

Superset
Tlaky za hlavou vsede MP:

4x10x60kg
+
Biceps s VČ:

4x8x40kg

Hodnotenie tréningu: Fajnotka. Začínam sa dostávať do vyšších opakovaní. Minulý týždeň som zvládol na bench len prvé dve série po osem, teraz už všetky štyri, aj keď v poslednej mi musel Vadik trošíčku pomôcť. Ale aj tak dobré zlepšenie, máme radost, Vincente.

Incline tiež pohodka a zlepšenie, proste si telo zvyká z tých troják na niečo iné, dúfam, že sa to podpíše aj na forme a že telo zareaguje trochu a možno... ale naozaj len možno... naberie aj nejaký ten sval Dúfam, že sa to splní, aj keď som vyslovil svoje tajné želanie... Ale tak je ešte stále vianočný čas a nejaký ten priberací zázrak by sa mi hodil.
Najväčší hnus dnes jednoznačne superset ramien a bicákov na záver, oboje odvarené z predošlých cvikov, navyše bicák je nuda preveľká, kýval som sa s tým hrozne, cheatoval som, nech to mám čím skôr za sebou, až na mňa Štúr zazeral, že som znesvätil posvätný cvik a pôjdem do fitness pekla, kde je to samý crossfit a Rando, omotaný TRXkom, napchávajúci sa biokefírom s naklíčenou fazuľou, opakujúci "Nepochádzame z opice!".

Dnes cítim trošku výčitky svedomia. Vadik ma privítal s tým, že nevie mať svalovku na nohy a nech mu pomôžem. Tak som ho obvinil, že proste nejde dosť intenzívne, fláka to v pomalom tempe a naordinoval som mu zhadzované série. Všetko išlo úúúúplne báječne, než po štvrtej sérii zbledol a chystal sa hodiť šabľu Do toho mu začali fakt tuhnúť nohy, stehná sa mu viditeľne klepali, tak som ho poslal domov Aj by šiel, ale chvíľku si poležal, lapal po vzduchu a znova prehĺtal už raz prehltnutý obed. Parádny efektívny (aj efektný tréning), 20 minút a mohol ísť. Som zvedavý, ako chudák dopadol, zajtra mu napíšem

Žula akurát vychádzala z gymu, keď som vchádzal. Povedal som ahoj a ona povedala ahoj a raz sa vezmeme a budeme mať žulové deti.

A tu je moja forma neforma:
https://www.instagram.com/p/BOkoAbChzk7/?taken-by=pete_mad_lennack

Po poslednom tréningu s Dominikom mám neuveriteľnú svalovku na lýtka a chodím našponovaný ako Tina Turner. Číročistá nádhera, hlavne, keď mám v ceste nezdolateľnú prekážku, ako je schod, alebo zľadovatelý chodník.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2016 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre to tlstne, tréningy šlapú, pomaly jak nabuko
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Dobre to tlstne, tréningy šlapú, pomaly jak nabuko

No pozor, Nabuko je jeden z našich popredných vzpieračov!
Myslím akože v našej bande, nie že nejak v širšom...
Okrem toho má šarizmu aj charm, je to štramák a elegán https://www.instagram.com/p/BL5XiixAy3l/?taken-by=nabuko55 a ja to vôbec celé považujem za kompliment
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je dobre.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fitness paradox v praxi. Figuru mame podobnou, akorat ty drepujes o 100 kilo vic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2016 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Fitness paradox v praxi. Figuru mame podobnou, akorat ty drepujes o 100 kilo vic


Olejnas napsal:
Po vzoru Krále dřepů z Kosuć jsem si cvakl vánoční buřtoformu


Pokiaľ som teda Kráľom drepov z Kosuć ja, tak asi by som mal pochudnúť, ja že mám formu a ona to je buřtoforma
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2016 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Písal som Vadikovi sms.

Neodpisoval celý deň.
Dnes ráno mi prišlo toto:
"Si zlaty ze sa pytas...sice neskor trosku odpisujem ale zijem...zle mi bolo este do vecera ale uz zijem len mam neskutocnu svalovku na nohach. Nevies z coho?"

Aby nebol smutný, dohodol som si s ním deadlifty na dnes
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2016 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbát a nohy a ramená

Sumo mŕtvola:
1x6x60kg
1x6x100kg
1x1x140kg
1x1x150kg
1x1x160kg
1x1x170kg
4x5x180kg belt ON
https://www.instagram.com/p/BOplloyhfv9/?taken-by=pete_mad_lennack

Drepy:
1x6x60kg
1x3x100kg belt ON
1x3x140kg
4x6x160kg
https://www.instagram.com/p/BOpnsK0BZLt/?taken-by=pete_mad_lennack už tá technika nebola úplne ono po tej mŕtvole, ale naaah, nevadí

Military press:
4x8x60kg

Triset
Sťahovanie kladky široký úchop:

4x8x60kg
+
Veslovanie - kladka:

4x8x60kg
+
Príťahy k brade zhora - kladka:

4x8x60kg

Upažovanie - stroj:
4x10x43kg

Hodnotenie tréningu: Ach, tak ďalší z brutál tréningov za mnou. Hoci som teda avizoval, že teraz budem robiť len nejaké oddychovky.
Tento trenál je vždy najväčšie peklo a CNS schytáva svoje Ale nevadí, ťažko na cvičisku, ľahko na... v posilke potom zas inokedy. Mŕtvoly pomerne OK, 5ky so 180 kilami nie sú nejaký hardcore, ale človek sa zadýcha a zapotí. A sčervenie mu hlava ako mne na videu, takže vyzerá ako obrovská paradajka v strede stiahnutá opaskom
Drepy už boli trochu väčší masaker. Chrbát som mal už dosť unavený, ale povedal som si, že keď minule som dal 4x6x150, dnes musí byť 4x6x160. Do spevu mi síce fakticky nebolo, ale ešte stále sa to dalo zvládnuť. Ako to dopadlo vidieť na videu, technika už šla do hajzlu, ale myslím, že vzhľadom na to, že to bolo hneď po mŕtvole sa nemusím zas až tak moc veľmi hanbiť.
Mozgu som uštedril ďalšiu tvrdú ranu military pressom a potom ma čakali už iba pumpičky

Vadik žije, ale po fitku sa len plazil, skusmo som mu zákerne štuchol prstom do nohy, tak zajačal ako moja milená 7ročná hysterická neter Vladka a odšuchtal sa mimo dosah mojich tortúrnych prštekov, kde som nemal dosah na jeho svalovkou rozdráždené nôžky. Nepomohlo mu to, lebo Erik mu minútu po mne urobil to isté. Ale Vadika som na deadlifty neukecal, zavesil sa na kladky ako batoľa na cicku a nepustil sa ich až do konca tréningu.
Zato sa objavil Macík so svojím veteránskym trénerom, chceli si vziať 20ky kotúče, ktoré som si tam pripravil bokom, aby som prihodil na drepy. Zavrčal som, tak vyliezli na multipress a boli tam celý tréning. Trochu mi je toho chlapca aj ľúto, veľký je, mäkký, čaptavý a nešikovný, slabý a formu nemá, ale usilovne maká, čo mu ten Dedek naordinuje... A ten ordinuje multipress a kladky už celé roky, čo do toho gymu chodím. Macík má stále smutnejšiu "formu", ale nedá na Dedka dopustiť a ten sa teší, že ho aspoň niekto poslúcha.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

teda ty to tam posíláš... ty dřepy super, pořád tu formu z konce loňského roku pěkně ždímeš ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy, hrudník

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg stopky
1x1x120kg stopka
1x1x140kg belt on, stopka
1x1x160kg stopka
2x10x160kg to bude aj PR...
1x8x160kg
1x6x160kg a hotovo

Legpress 10-10-10:
4x200kg
https://www.instagram.com/p/BOxVtTTAIpk/
Soraya to natočila parádne, legpress ani nevidno, hlavne, že nado mnou je sedem metrov ničoho a z Erika vidieť len ruku

Superset
Predkopávanie:

4x10x68kg
+
Zakopávanie:

4x10x68kg

Superset
Horizontal legpress:

4x15x60kg
+
Lýtka vsede:

4x12x40kg

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
4x8x100kg

Hodnotenie tréningu: Tak ďalšia divočina je za mnou Trošku som túžil dať si štyri desiatky so 160kou, ale bohužiaľ to nešlo, lebo som slabá princezná s výkonmi Rippera. Keď mal desať rokov. A bol po hnisavej angíne.
Začal som dobre, ale už v prvej sérii som asi okolo siedmeho opakovania pochopil, že to nebude žiadna prdel Kyslík sa z nejakého dôvodu prestal dostávať do môjho tela, nohy zrazu začali tuhnúť a vzpriamovače bolieť, hlava mi napuchla a sčervenela ako veľký balón a na krku nabehla žila hrubá ako tá, čo má Magumi na bruchu. A veruže sa to nezlepšilo s ďalšími sériami. V poslednej už som vedel, že to nedám, ani keby som sa posral, márne na mňa Vadik volal a hecoval, beztak som mal slúchadlá, nepočul som, cez pot v očiach ani nevidel, morálka šla doprdele a vyklepal som smutných šesť drepov, reval som pri tom ako pavián s vajciami v mixéri, pred očami tma a v ušiach pískalo, rád som si musel ľahnúť na zem a počítať oceľové výstuže pod stropom Opakoval som si "milujem drepy" a hltal zvratky, čo sa mi drali zo žalúdka do úst.
Nasledoval môj milovaný legpress. Ako to vyzerá som postol vyššie. Erik síce postráda Dominikovu váhu a jeho zákernú záľubu v totálnej deštrukcii ostatných, ale nakoniec to po tých drepoch ani nebolo treba Nohy už boli v kŕčoch, cítil som, ako mi hopsajú hlavy kvadrákov jedna cez druhú a ako tak pozerám na video, tváril som sa naozaj veľmi šťastne.
Zvyšok pumpičky.
Bench press pohoda, iná lavička aj os, tak som trochu zápolil so šírkou úchopu, keď som to vychytal, už to nebol problém. Došli funkční chlapci, že si poodnášajú kotúče do vedľajšej miestnosti (spolu s činkami, lavičkami, veslovacím trenažérom, recepčnou a nástenkou zo šatne o tom, ako treba brať po tréningu proteíny, ideálne tie, čo predávajú na recepcii), prvý chytil kotúč, ktorý som si chcel naložiť na benchi, ale zatiaľ bol na stojane. Zaváhal, pozrel na mňa, ja som len zavrtel hlavou a on bez slova odišiel bez kotúča Toto sa mi v živote nestalo, ale bolo to ako z filmu Mňa by hral Stallone, keď bol mladý a drsný.

Bacuľatý nebacuľatý chlapec dnes išiel zas svoje fullbody, treba mu uznať, že šlape ozaj pekne s váhami primerane jeho kubatúre a veku. Dal drep s 90 kilami, priskočil som mu na pomoc, ale nakoniec nebolo treba, lebo ho vycukal sám. Keď zložil činku a otočil sa, videl som, ako mu zmizla z tváre farba, pretočili sa oči, podlomili sa mu nohy a oprel sa o stojan. Potom blackout hneď prešiel, on povedal dlhé "uuuf" a už bol zas pri vedomí a začal sa usmievať Je to makač a magor. Pocvičil by som s ním.

Inak ľudí ako na prvého mája, asi si dali chudáci predsavzatia, ale našťastie sa mi nikto nemotal pod nohy, takže OK, pár týždňov a zlepší sa to ako každý rok

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus, dlouho jsem ted nekoukal a musím pochválit jak jsi zapracoval na tom sumu! Fakt pěkný! Jediný co tam děláš stejně blbě jako já, že krčíš ruce. :) Já se toho zlozvyku taky nemůžu zbavit. Ale zase z toho rostou bicáky tak mě to tak nesere.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prečo dávaš inak ten legpress tak štvrtinový?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K: Ooo, díky. S tým krčením rúk som si to na sebe všimol Len mne z toho nerastie ani bicák. Snažím sa toho zbaviť a miesto toho tlačiť ruky k telu podľa Maciaka, ale zvyknem sa zjavne pozabudnúť.

Turakam: No, ja som to už písal, že ho nechodím moc hlboko, mne to nerobí dobre na kolená. Navyše mávam problém, že čím väčšia hĺbka, tým viac odlepujem prdel z podložky a to tiež nie je bezpečné. Neviem, či je to blbým legpressom alebo blbým mnou, ale našťastie je to len legpress a nie drepy a jazdím to až po drepoch, kde je to už tááák jedno
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako desítky se 160kg, to už je trochu jinej level
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2017 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ty bláho... desítky se 160... to bych musel sníst ještě hodně ovesné kaše

paráda... na titul "king of squat" v prvním lednovém týdnu... se nominoval deCarabas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: