Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy a hrudník

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt ON
1x1x150kg
1x1x160kg
1x1x170kg
5x5x172,5kg

Legpress:
3x10x300kg

Zakopávanie:
3x10x80kg

Tlaky na rovnej s JČ:
1x10x20kg
1x8x30kg
3x8x40kg

Nejaké bruchá

Hodnotenie tréningu: Jáj no sťažklo to, až zle nedobre Každá ďalšia séria utrpenie jak prase a niekoľkokrát som počas série mocno zvolal na hory lesy mužne drsným hlasom, až Rasputinovej slečne zvlhli kalhotky.
Našťastie sa po rokoch objavil Oto, tak sme drepovali spolu. Je po chorobe, ale silu podržal, takže šiel to, čo ja, len o jedno dve opakovania menej. Čiže rešpekt, ale jeho nohy by som zajtra a pozajtra nechcel vlastniť Sú krátke a krivé a musel by som si podohnúť nohavice. Jo a budú samozrejme kolosálne bolieť (je úžasné niekedy použiť slovo "kolosálne"). No a čo sa mňa týka, uvidím, budúci týždeň idem na 175kilo. Tak skúsim nejaké päťky, ale neviem, či zmáknem všetkých 5 sérií. Prinajhoršom už pôjdem na štvorky. Nechajme sa prekvapiť
Každopáááádne po troch hodinách zbesilého hľadania v logu plného debilných príbehov a obrázkov som na strane 158 objavil, že v poslednom cykle som šiel drepy 4x3x172,5kg. Tak čo, je to zlepšenie, či?
Oto sotva vliekol nohy, ale ukecal som ho ešte na legpress. Po prvej sérii mu prdlo koleno, takže som si zmrzačil spotera Musím byť na svoje hračky opatrnejší. Šiel na horizontálny legpress, kde to pumpoval, ja som sa pučil pod kilami železa a dal tri desiatky a mám dojem, že som si napumpoval aj chlpy na stehnách. Nasledovali zakopávačky a nejaké pohodové tlaky so 40kami. Nič svetoborné, ale po drepoch som mal baterky na nule a bol som rád, že mám hotovo. Ešte nejaké brucho, lebo leto sa blíži a na pláži treba vyzerať ako fitnessák a nie ako zmrzlinár a šlo sa domov variť pompézne epické jedlo na zajtra.

Ž. (doplň Želatínová, Žalostná či Žuvačková) zas s frajerom. Začína to byť smutné na pohľad

Dnes Taby vyhlásil, že má 84 kilo. Vravím, že blud, neexistuje, že som o desať kilo ťažší, hoci som, samozrejme, krajší. Šli sme na váhu a veru. On 84 a ja 96. Takže pecka, som ťažší o nie desať, ale dvanásť kilo. Ten chlap musí mať kosti jak jastrab, nechápem, ako môže byť o toľko ľahší, keď vyzerá pri mne tak veľko. Potom sa zjavila trénerka a tá mi naložila, že čo vymýšľam, že mám všetko väčšie (ehm, aká príjemná zmena po Sorayi, ktorá pri jednom skupinovom stretnutí povedala "Pepo má všetko malé", čo mi Dominik s láskou a úprimným potešením neustále pripomína) a že minimálne v hrudníku mám 6 kilo váhy náskok. Keď uvážime, aký mám smutný hrudník, Taby by mal zabrať Ale je to divné, ja sám seba pri ňom vnímam malo.

A jedna ektoforma:
https://www.instagram.com/p/BRP-mQRjR93/?taken-by=pete_mad_lennack
...na mobile to vyzerá lepšie, prisahám!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda. :) Těch 5x5 se 175 dáš taky, neboj. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník a chrbát.

Bicák a tricák.


Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
1x3x110kg
1x1x122,5kg
5x5x122,5kg
https://www.instagram.com/p/BRYz7IXjq1b/?taken-by=pete_mad_lennack druhý set
1x10x100kg

Incline tlaky s VČ:
3x5x90kg

Protismerky - lano:
3x10x25kg

Zhyby:
3x10xCarabas

Biceps s EZ:
1x6x50kg ide to, yes!
2x5x50kg fuck...

Triceps - kladka:
3x10x75kg

Hodnotenie tréningu: Uf och, no, jaj Nebolo to práve najľahšie. Ako vidieť na videu, už to začína byť skôr na štyri opakovania miesto piatich Ale ešte som zabojoval. Dave síce pátral, či som nedvíhal prdel, ale proste... nie
Vždy, keď sa zapriem nohami, zodvihne ma moja tlstá prdel do presne rovnakej výšky, čo by asi nenastalo, keby som strácal kontakt s lavičkou. Holt mám proste riť ako mustang a keď sa napne, zodvihne ma to dobré tri cenťáky z lavice Ako vyzerá, keď mám naozaj zdvihnutý zadok, vidieť keď na konci odkladám činku do stojana.
Fucker na záver bol zo srdca venovaný Matúšovi, ktorého zozadu počuť s jeho "Ideeeš Pepooo!", lebo chcel byť tiež na videu Na chujoviny by ho bolo, ale keď mal točiž video, dal telefón Filipovi a vykrútil sa z toho.
Incline tlaky ma skoro zabili, ako to oťaželo po benchi, ale niečo málo som z toho vymáčkol a Štúr je mi vernou oporou na rozbúrenom mori tlakových cvikov.
Zhyby pohodička, lietalo to dobre, na to, že som bravčový a kývu sa mi šmalce pri každom zhybe.
Jo a bicáky začínajú chápať, čo sa po nich chce a marí sa mi, že sa pohli aj objemovo. Hore. Čo je fajn, dúfam, že narastú skôr, než si utrhnem nejakú šľachu v predlaktí, keď s tým tak hnusne netechnicky hádžem, že by si aj Sebedeštruktor znechutene odpľul

Dnes som si pod svoje rozjebané červené triko plánoval vziať UA kompresné tričko, nech nevyzerám ako trhan, ktorému cez rozbité tričko, ktoré je viac diery ako tričko, presvitajú bradavky, chlpaté pazuchy a šmalcový zarastený pupok. Až v šatni som zistil, že som si omylom vzal Sorayin nátelník a do toho by som sa pri najväčšej snahe nenapchal. A tak som vyšiel na plac ako po zápase s medveďom, ktorý som prehral. Žal som teda chválu za "drsné tričko" a počúval som odporúčania ako "kúp si väčšie tričko" a informatívne "máš potrhané tričko". Aspoň dnes neprišiel žiaden bystrík, že mám špinavý zadok od magnézka

Štúr sa dnes chválil a ukazoval mi krvavé škrabance na chrbte, čo mu tam zanechala nejaká jeho vášnivá mladistvá pichačka, ktorá si nevie ostrihať nechty. Ah, deti deti... Raz aj on príde na to, že sex je síce fajn, ale aj víkendové zdriemnutie na gauči, prázdny byt bez ženy, ticho a pivo s kamošmi sú úžasné veci

Čo mi pripomína, dnes som Ž. nevidel urobiť jedinú pracovnú sériu, zato sedela na lavici so svojím krivonohým fešákom a celá šťastná mu spomedzi zubov jazykom vyškrabkávala zvyšky včerajšieho obeda. Nič proti, ale na to si nemusí platiť permanentku a môžu to robiť doma, v autobuse alebo v kostole...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2017 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gravitace dobrá, koukám, že používáš uchop "co to dá", což se při tvé délce rukou hodí :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
gravitace dobrá, koukám, že používáš uchop "co to dá", což se při tvé délce rukou hodí :)



No ja som sa snažil mať úchop tak, aby som mal predlaktia zvislo pod činkou a bla bla tie tradičné odporúčania na polohu rúk a vyšlo z toho toto, lebo mám ruky dlhé ako tradíciu slovenského komplexu z Maďarov.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so březen 11, 2017 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbát, nohy a ramená

Sumo mŕtvola:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x1x160kg
1x1x180kg
4x2x202,5kg Belt ON
1x4x202,5kg pre divákov

Príťahy VČ v predklone:
3x6x100kg

Sťahovanie kladky naúzko:
3x6x120kg

Drepy:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
3x6x140kg belt ON

Military press:
1x3x60kg
1x1x70kg
1x1x80kg
1x1x90kg
1x10x60kg
1x8x60kg
1x6x60kg sila už v hajzli

Tlaky za hlavou v MP:
3x6x60kg

Upažovanie s JČ:
3x10x16kg

Hodnotenie tréningu: Mŕtvoly s Otom, takže som mal aj parťáka a hecovača v jednom. On sa s tým tradične nesral, pracovné sérky tam rval s rovnakou váhou ako ja, ale po 6 opakovaní touch n' go, márne som ho varoval, že máme päť pracovných sérií a že sa odpáli
Tak aj bolo, prvé dve série nadrbal motokrosovo po 6 a vybil si totálne baterky Potom už mu zrazu stačili aj dve opakovania ako mne. Keď šiel poslednú sériu, potiahol to už len raz a bol rád, že si mohol trošku sadnúť a premýšľať, či tratí vedomie, tak som mu s úsmevom venoval poslednú sériu a dal som štyri opakovania s položením a značnou rezervou Netešil sa, hoci som sa naozaj snažil, aby mal radosť! Docvičil so mnou zvyšok chrbta a spokojne šiel domov, že akurát stačilo. Dúfam, že to moc neprepálil a že v pondelok so mnou zadrepuje. Nerád by som ho pokazil, keď teraz vcelku pravidelne chodí.
Príťahy v predklone trochu cheating, ale to už k tej váhe asi patrí. Kladka komplet všetky tehličky, 6 opakovaní akurát.

Drepy des bes. Kolená som mal brutálne tuhé, nie a nie to rozhýbať. Drepy ani neboli moc ťažké, skôr boľavé a utrápené. Posledná séria šla najlepšie, ako sa kĺby trochu zahriali a pochopili, čo sa od nich chce. Než som sa začal cítiť komfortne, bol koniec a mohol som sa ísť cítiť nekomfortne na military press.

Tlaky prekvapivá pohoda, ale pri 90ke som sa nepekne zaklonil, tak som zhodil na 60 a napálil tam desiatku, čo zas vybilo baterky mne a zvyšok sérií už mal klesajúci trend Posledné opakovanie poslednej série vo mne prebúdilo pocity, ako keď zubár po brutálnom vŕtaní a čistení kanálikov konečne povie "Hotovo, vypláchnite!"

Rasputinova kočka dnes predvádzala zas nový kúsok zo svojho šatníka. Takže dnes čipkové nohavičky. Ocenili sme to mocno a udelili jej 10/10. Pomaly si získava naše srdiečka, nie ako Žulatína, ktorá kysne a kysne do rozmerov a foriem, ktoré začínajú kypieť z legín na všetky strany Kto by to bol povedal, že láska z nej urobí smutnú smutnú Žulatínu.



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takže závěrečná čtyřka na sumo s položením a značnou rezervou?

to se bude ještě hodně dlouho přikládat po 2,5 kg... těším se na ta čísla
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pomaly ale isto ma na vsetkom dohanas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
takže závěrečná čtyřka na sumo s položením a značnou rezervou?

to se bude ještě hodně dlouho přikládat po 2,5 kg... těším se na ta čísla


Vypočítané mám tak,aby na záver vyšli dvojky s 220. Či to je reálne, uvidíme, mŕtvola teraz len tak živorí, prednosť majú tlaky a nohy.

maciak napsal:
pomaly ale isto ma na vsetkom dohanas

Nie. Navyše ja som vyžrané prasa (to hovorí Soraya aj brat, mama hovorí, že už nemám priberať a otec hovorí "Nie že si tučný... ale je ťa kus!") a ty mám plážoformu, alebo sa na ňu chystáš. Ja mám zas dojem, že sa na mňa doťahujú aj ľahké váhovky ako Bolgi, Balbi a Moocha a ešte majú aj sixpacky Je to v pytli.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy a cecky

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x120kg
1x3x140kg belt ON
1x1x150kg
1x1x160kg
1x1x175kg
5x5x175kg ...ale PR

Legpress:
3x10x300kg

Zakopávanie:
3x10x100kg

Tlaky s JČ na rovnej:
1x10x20kg
1x10x30kg
3x8x40kg

Hodnotenie tréningu: Ha!
Minulý cyklus som sa so 175kou dostal na:
1x4x175kg
3x3x175kg
Takže zlepšenie tisíc a smejem sa zo svojho minulého slabého ja - ha ha ha slabý smutný minulý Carabas
Takže 5x5 splnené ale celkom úprimne a bez nadsázky toto boli posledné 5ky. Už som sa pod tou činkou cítil fakt nekomfortne, všetko bolelo, bolo to ťažké, trvalo to dlho, klepal som sa, kričal, chrčal, technika odchádzala, potil som sa ako chlpaté gule starého tučného muža v MHD počas horúceho leta, chcel som to zahodiť a dodrepol som to len silou vôle, proste typický tréning drepov Ale je to pekné PR na objem, tak mám radosť.
Legpress taká klasika - na úzko, zamerané na kvadráky, bohužial pri tomto pomerne dosť cítim kolená, hádam to z dlhodobého hľadiska nebude problém. A zakopávanie už len ako bonus. Všetky tehličky na stroji, neviem, čo budem časom robiť, keď mi už teraz dochádzajú závažia
Cicky len pimpam, baterky totálne vyflusnuté, takže pár zakývaní so 40kami a mohol som šťastne ležať na zemi a dumať o zmysle života, o tvarohu s grankom po večeri, o Rasputinovej kočke a jej presvitajúcom prádle, o augustovej dovolenke, kým Erik doladí svoje katalógové lesklé brušáky.

Rasputin sa dnes prekonával a ja som len čakal, kedy mladým dievčatám začne olizovať klitoris, aby stimuloval a izoloval tie správne svaly. Jakživ by mi nenapadlo, že prachsprosté obchytkávanie, ba až ošahávanie, obtieranie sa a túlenie by sa dalo zamaskovať ako trénerská dopomoc. Najsmutnejšie na tom je, že na recepcii celý čas sedela jeho frajerka, ktorá je za prvé o tri triedy vyššie ako tie jeho zverenkyne a po druhé musí byť nekonečne tolerantná

Sebedeštruktor je zas o niečo väčší, než bol a hoci má desať rokov, má na tvári a ramenách hustý porast, pretože je to proste pošahaný mutant a do predtréningovky si rozmiešava testosterón a miešny mok zo škótskych býkov.

Inak som dnes bol naladený tisíc, Smutní chlapci sa mi priateľsky zdravili a chceli sa baviť, ale...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

A zakopávanie už len ako bonus. Všetky tehličky na stroji, neviem, čo budem časom robiť, keď mi už teraz dochádzajú závažia

co tak skusit unilaterne zakopky?
mna perfektne odpali dat si 4x na kazdu nohy napr 15kg 8x30 s oboma, samozrejme isto to ako jednu seriu, len prehodit nohy a potom dat obe.
4 kolecka a nechodim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem! Paradne zlepsenie a ked zoberiem ze ty chodis highbar, tak to uz nechapem (a zavidim) dvojnasobne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5x5 to už chce celého chlapa gratulace, super výkon, nenápadně se hrneš k těm čtyřem modrým na každé straně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
decarabas napsal:

A zakopávanie už len ako bonus. Všetky tehličky na stroji, neviem, čo budem časom robiť, keď mi už teraz dochádzajú závažia

co tak skusit unilaterne zakopky?
mna perfektne odpali dat si 4x na kazdu nohy napr 15kg 8x30 s oboma, samozrejme isto to ako jednu seriu, len prehodit nohy a potom dat obe.
4 kolecka a nechodim


Samozrejme to bol fór Nie je problém rozsekať si hamstringy. Zakopávanie som dal už len z lenivosti, obyčajne zvyknem chodiť glute ham raises a to je iné kafe. Ale dík za radu, občas možno skúsim, zvykol som chodievať predkopávanie každou nohou zvlášť, aj leg press.

bolgi napsal:
Gratulujem! Paradne zlepsenie a ked zoberiem ze ty chodis highbar, tak to uz nechapem (a zavidim) dvojnasobne


Dávam ti pár mesiacov, nalepíš na seba nejaké mäso, rozbehneš to a budem závidieť ja tebe. Už teraz to tam hrnieš v besnom tempe. A že chodím highbar nie je žiadne hrdinstvo, ja iný drep neviem

vlk# napsal:
5x5 to už chce celého chlapa gratulace, super výkon, nenápadně se hrneš k těm čtyřem modrým na každé straně


Keď my modré nemáme Len čierne, hranaté čierne, oranžové a železné čierne. Ale zato máme Rasputinovu buchtu a... a... a Ota, ktorý včera neprišiel na drepy, lebo sa vraj zničil na mŕtvolách. Varoval som ho
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník chrbát bicák

Bench press:
2x6x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
1x3x110kg
1x1x125kg
4x5x125kg PR
https://www.instagram.com/p/BRqzszzjqjI/?taken-by=pete_mad_lennack
1x4x125kg fuck, no
1x10x100kg

Incline v MP:
2x8x100kg
1x7x100kg fuck, no

Protismerky - lano:
3x12x20kg

Zhyby:
3x10xCarabas

Bicák s EZ:
3x6x50kg zlepšenie, uiii

Bicák stroj - každá ruka zvlášť:
3x6x25kg

Hodnotenie tréningu: Posledný cyklus spred 2 mesiacov alebo tak som šiel so 125 kilami 4x3x125kg, čiže progress. Ďalšia vec, na videu je myslím celkom jasné, ako to mám s prdelou a že ju nedvíham, hoci to tak z iných uhlov vyzerá
Len kvôli tomu som na seba navliekal elasťáky a znížil šancu na splodenie malých Karabasčát o ďalších pár percent, tak dúfam, že si to ceníte Je fakt, že v poslednej sérii už som aj ja mal dojem, že ten kontakt s lavičkou je menší, tak som to stopol na 4 opakovaniach. Nemalo by zmysel srať to tam netechnicky. Verím, že to zúročím na vyšších váhach Ale skôr nie, lebo život je mrzká kurva.
Tak či onak, tešenie level 1000, lebo nový osobák. Ono to mohlo byť aj lepšie, ale na prvú pracovnú sériu mi Oťas naložil na ľavú stranu o 5 kilo viac (zbavuje sa konkurencie!!!) a to ma celkom vyplo a ubralo energie Našťastie všetko dobre dopadlo a nerobil som z toho drámu (ale plánujem strašnú pomstu, len musím zohnať gumové rukavice, plameňomet a igelitovú plachtu 3x5metrov).
Incline som tam napálil hneď zozačiatku a samozrejme v tretej sérii som už zhorel ako fakľa
A potom pumpičky a bla bla a bicák, kde som konečne dal 3 šestky s 50 kilami. Ale fullbody parádne Ale čo, ruky z toho rastú, tak nasrať. Asi nie som typ na izolované hmo preciťovačky a potrebujem to trochu zaťažiť aj za cenu, že to nebude 100% technické.

Zas na mňa nevyšiel kľúč od skrinky, také bolo fitko napchaté. Rišo vyhlásil, že "Polovica z nich tu nemá čo robiť, len sa tu prechádzajú a zavadzajú" a musel som s ním súhlasiť. Pár veteránov tam z titulu svojich šedín skúšalo radiť nejakým mladíkom, až mi ich bolo ľúto (mladíkov). Ujec tam splietal nejaké divoké mýty z Musle&Fitness ročník '94 a chlapci trpezlivo počúvali, kým skončil a potom si zas robili svoje Sklamaný chlapík sa potom vrhol na svojho kostnatého synka a skúšal radiť aspoň jemu.

Na legíny dnes smola. Ja som prišiel a Rasputinka šla preč, odchádzal som a Žulatína akurát prišla. Veľmi bystro sa mi otočila čelom a široko sa pri pozdrave usmiala, ale neoklame ma. Aj spredu vidieť, ako sa jej rozteká prdel ako rozžuvaná žvejka. Štúr vyhlásil, že za to beztak môže ten jej krivonohý nešikovníček, čím nahlas vyslovil to, čo si všetci myslíme. Okrem Žulatíny. A jej krivonohého nešikovníčka.



Zajtra zaslúžený wellness, sauny a vírivka s kamošmi. Spýtal som sa Dominika, či mu nevadí, že nám budú spoločne povlávať penisy v bublinkách, tak povedal, že jemu nebude, pretože mu bude stáť. Eh...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: