Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2017 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press ľahký:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x85kg
1x5x105kg
3x4x110kg

Drepy ľahké (až na to, že ľahké teda neboli ):
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
4x5x140kg

Sumo mŕtvola stredná:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg
1x1x160kg
3x3x180kg belt on
https://www.instagram.com/p/BaZd5LCne-X/?taken-by=pete_mad_lennack

Military press:
1x6x20kg
1x6x50kg
4x3x75kg

Biceps:
4x6x45kg

Hodnotenie tréningu: Nooo, prituhuje, prituhuje. Na to, že je streda najľahší tréning z celého týždňa som sa celkom zapotil
Bench ešte OK, ten bol ozaj ľahký, aj keď sa už hýbeme v (na mňa) slušných číslach. Turakam by si asi ani nevšimol, že niečo benchoval, ale pre mňa, čo mám rúčky ako slamky z miešaného drinku a telesnú stavbu ako Gollum z Pána prsteňov, je to slušný výkon.

Drepy boli svinstvo. Prišli mi ťažšie ako pondelkové ťažké trojky, spotený ako maratónec, vyplašený, nejak mi to nešlo. Neviem, čím to bolo. Nedával som ani opasok, lebo veď je to len posraných 140 kilo, pche, detská váha. Táto naivita, alebo nazvime to úprimne, blbosť, mi absolútne nepomohla pri neskoršej mŕtvole. Mal som utavené nohy a rozbitý chrbát, takže technika na deadlifte bola fakt mizerná. Aj som dumal, že tu radšej nedám video, aby ste ma nezožrali zaživa, ale nasrať, bývajú aj zlé dni Ale keď si predstavím, že v piatok ťahám trojky s 205kg, chytajú ma mdloby ako viktoriánsku hysterku v korzete.

Pri rozcvičke sa na mňa pozorne zadíval Rasputin a povedal "nazdar". Povedal som mu "nazdar..?" naspäť, na čo mi povedal "máš peknú bradu!", tak som sa začervenal a zachichotal, lebo nie som zvyknutý, že ma balia chlapi. Škoda, že nie je môj typ, má na môj vkus priveľa penisov.

Včera som skladal skriňu v chodbe a toľko záchvatov zúrivosti a bezmocného hnevu som nemal ani nepamätám. Je to skurvený krivý krám a návod písal nejaký negramotný polodement, nič nepasovalo a permanentne sa to rozpadávalo a moje výkriky "Nenávidím to!" vôbec nepomáhali. Myslel som si, že som možno ja ten retardovaný mamľas, tak som zavolal Sorayu. Prišla hneď ako dojedla bábovku (o päť minút, čo mi ešte viac zvýšilo tlak) a potvrdila mi, že je to posraná poľská pomsta a nie skriňa. Nakoniec sme to nejak zbúchali a skriňa stojí, ale ja som bol na pokraji nervového zrútenia a desať minút som udieral čelom o zárubňu, a Soraya, nebyť tehotná, do seba kopne dve tri deci whisky, aby sa ukľudnila.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2017 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smeagol! Go, and press on the bench!

_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2017 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nasty benchessess, precious...

_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2017 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola - ťažká intenzita:
1x6x60kg
1x6x100kg
1x1x150kg
1x1x170kg belt on
1x1x190kg
3x3x205kg
https://www.instagram.com/p/BaesGR4n512/?taken-by=pete_mad_lennack na konci popadali šejkre a proťáky z políc za barom

Drepy - ľahké:
1x6x60kg
1x3x100kg
3x5x140kg belt on

Bench press - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x75kg
1x6x100kg
5x6x110kg

Klokov press:
1x10x20kg
4x6x50kg

Zhyby:
4x5xCarabas + 15kg

Hodnotenie tréningu: No a už začína trápenie Mŕtvola pekne oťažela a o týždeň ma čakajú ťažké šestky so 195 kilami Nie že by som bol priamo až pesimista... ale vidím to skor v tmavších farbách Necháme sa prekvapiť.
Drepy boli veľmi v pohode, ale som radšej neriskoval a dal som si opasok, v tejto fáze si nechcem zbytočne preťažovať spodok chrbta a čokoľvek mi pomôže, to využijem. Je fajn hrať sa na ego a silný core a funkčnosť a ďalšie módne veci, ale ak chcem ešte pár tréningov potiahnuť, treba byť opatrný #srab #nemamcore #princezna
A bench, nuž... Po predošlých cvikoch to už bola solídna jeba pre moje chlpatučké bledé neduživé telíčko, ale popasoval som sa s tým so cťou a pekne som to dokončil. Štúr dokonca tvrdil, že som ani nevyzeral, že sa trápim. Asi som to dobre zahral, lebo som sa kurevsky trápil

Cez víkend plánujem hooodne žrať a spať, regenerovať a relaxovať, nech ešte aspoň ten jeden týždeň potiahnem, než sa zložím. Štúr neborák dnes prekvapivo zlyhal na mŕtvolách. Tak ho to chudáka rozhodilo, dúfam, že si nepodreže žily vo vani. Holt, prvá silovka, to s človekom zamáva

V gyme samý smutný chlapec dnes, nejakí bacuľkovia v tielkach cvičili biceps na kladkách a hecovali sa a kričali po sebe, že aj Ronnie Coleman so svojím "Yeah buddy, light weight!" by na nich pozeral takto:
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2017 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vyhod prosimta uplne strednu mrtvolu a lahku nechaj fakt lahku.
Tak isto ak chodis stredne drepy tak ich daj prec, nechaj len lahke ale aj tie mozes nahradit legpressom (tak to origo odporuca fomin).
Teraz je dolezite to neprepalit.
Ak to bude moc zle mozes dat tyzden deload a skusit este 2-3 potiahnut
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2017 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
vyhod prosimta uplne strednu mrtvolu a lahku nechaj fakt lahku.
Tak isto ak chodis stredne drepy tak ich daj prec, nechaj len lahke ale aj tie mozes nahradit legpressom (tak to origo odporuca fomin).
Teraz je dolezite to neprepalit.
Ak to bude moc zle mozes dat tyzden deload a skusit este 2-3 potiahnut


Díky za dobré rady.

Bude to znieť tvrdohlavo, ale skúsim to potiahnuť ešte týždeň takto a potom sa uvidí. Bol by to akurát šiesty týždeň. Keď to dobre chápem, fomin je na 6-8 týždňov, takže to by bolo v pohode.
Legpress nechcem dávať, aj keď bol v rozpise, z toho, čo máme v gyme ma bolia kolená, drepy sú šetrnejšie.

Dnes som sa konečne vyspal, cítim sa dobre, žiadnu svalovku ani únavu necítim, nič ma nebolí. Dal som si strečing a horúcu vaňu, foam roller a myslím, že tento týždeň ešte zvládnem, v tomto som buldog

Pokiaľ to ozaj nepôjde ďalej, buď dám deload (hoci mne zatiaľ žiaden nikdy nepomohol ), alebo zlyhám. Keď zlyhám, z okna neskočím. Už tak som na tom nabral nejakú hmotu a som s tým programom spokojný Ďalšia motivácia je, ze Soraya je v deviatom mesiaci a Judy sa môže ohlásiť kedykoľvek, a pretože neviem, ako to bude s cvičením potom, tak by som rád ešte zamakal a potiahol, čo ide
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2017 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kludne to tam nechaj alke v takejto pokrocilej faze tam nevidim zmysel. Naakumuloval si unavu, spravil poriadny treningovy objem a teraz sa treba sustredit uz len na max silu.
Tie tazke serie by nemalo nic ovplyvnit. Myslim ze tym ze tam nechas tie stredne serie nic neziskas akurat mozes stratit.
Ale ak ta to takto robi spokojnejsim tak to tam nechaj, ja som rovnako tvrdohlavy :)
takze ta chapem.
Presne pre toto si nemozem sam pisat treningy, navalam si tam 3x tolko objemu kolko je zdrave :D.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2017 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daj rychlopeak na 2-3 tyzdne a mazno spravis PRka :)
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne říjen 22, 2017 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:
daj rychlopeak na 2-3 tyzdne a mazno spravis PRka :)


Taký je plán.

Plán je ešte naučiť sa počítať Tohtotýždňový objem na DL je 4x6x180, neviem, ako som narátal o 15 kilo viac. Takže som safe, to ešte dám
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2017 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
4x6x160kg
https://www.instagram.com/p/BamUGWFHhBL/?taken-by=pete_mad_lennack

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x5x100kg
4x3x120kg s prstom v nose

Deadlift - ľahká klasika:
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x135kg

Úzky bench press:
4x6x105kg

Military press:
1x10x20kg
1x6x40kg
4x6x60kg

Hodnotenie tréningu: Ako som písal, cez víkend som si naordinoval brutál relax - horúca vaňa, foam roller a masážna loptička, strečing, hodne spánku v hociktorú dennú dobu na hociktorom mieste a predovšetkým toľko žranice, že aj priemerný biely žralok by zaplesal radosťou


Vyživený, vyspatý, dobre naladený, namotivovaný a zregenerovaný som sa pustil do drepov a tie ozaj lietali ako nič a mal som ich hotové doslova za pár minút. Pozitívne ma to naladilo a tak som celý nadšený ľahol na bench a čakal, čo sa bude diať - dialo sa bezproblémové dvíhanie, myslím, že dnes by tam boli aj trojky so 130 kilami. Ale skúšať sa mi to radšej nechcelo
No a klasika mŕtvola, pohoda lahoda, takáto váha je fakt len tak na ponaťahovanie, tak som dbal na techniku a dynamiku smerom hore. Čo je logické, vlastne... Dynamika smerom dole je stále, lebo to činku len pustím.
Úzky bench paráda, tam to ide hore, odkedy to cvičím pravidelne. A možno, ale ozaj len možno, to má aj nejaký vplyv na benche
No a pretože som mal ešte plno energie, extra navyše military press, lebo som mohol.

Prišla MB a keď sme jej vyčítali, že to fláka a chodí málo, pnamietala, že chodí v iné dni a že pridá viac fotiek na instagram, aby sme jej verili Dúfam, že na tých fotkách bude mať ten dres, v ktorom prišla dnes. Keď sa objavila vo fitku, Štúr vydal neartikulovaný zvuk, ako ten pudlík, ktorý sa snažil obskakovať moju Leelu, keď sa hárala. Kopol som ho. Pudlíka, nie Štúra.

Nejaký smutnučký chlapec prišiel za mnou, či mi bude vadiť, keď budú za mnou, zatiaľčo robím drepy, ťahať mŕtvoly. Povedal som, že vôbec, ale že asi nebudú mať dosť kotúčov. Povedal "Ale nám to stačí!" Ja na to

lebo to bolo mätúce.

Bacuľatý chlapec sa rozhodol, že zas začne cvičiť a dnes teda nerozšíril tradičnú partiu večne ožratých mladíkov, ktorí celé leto vrieskajú pri obchode a ochcávajú omietku, až sa rozpadá. Je fakt, že niektorým tým zjavom by som kľudne tie rapavé ksichty o tú omietku ošmirgľoval, ale to bude asi tým, že som taký starý mrzút

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 6:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Dúfam, že na tých fotkách bude mať ten dres, v ktorom prišla dnes.

Popiš ho trochu

Jinak co na to dnes spodní záda, po lowbarech a klasice?
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 6:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
decarabas napsal:
Dúfam, že na tých fotkách bude mať ten dres, v ktorom prišla dnes.

Popiš ho trochu


Slová nestačia Bolo to hlavne elastické, priesvitné a natiahnuté na tých správnych miestach

Dave1913 napsal:

Jinak co na to dnes spodní záda, po lowbarech a klasice?


Absolútna pohoda. Lowbar mi nikdy neničil spodný chrbát tak ako highbar. Tá kratšia páka je hodne cítiť, pretože mám pomerne dlhý trup, každý centimeter, čo je činka nižšie na ramenách, mi pomáha. A tá klasika je malá váha a malý objem. To sa nazbiera až ku koncu týždňa
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty low-bar dřepy byly pěkně na pohodu - tenhle styl si zapisuji jako "v sérii, bez stopek nahoře" :) a znamená to, že je tam velká rezerva... a pokud takhle cvičíš se 160, tak to bude pěkný peak ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
a pokud takhle cvičíš se 160


To len na videooo

Bench press - ľahký:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x5x95kg
3x4x110kg
https://www.instagram.com/p/Barc2Vgnnuo/?taken-by=pete_mad_lennack

Drepy - ľahké:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x110kg
4x5x140kg belt on

Mŕtvola - stredná:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
3x3x180kg

Military press:
1x10x20kg
1x3x40kg
1x3x60kg
3x3x75kg
1x7x75kg PR na objem

Biceps s VČ:
4x6x45kg

Hodnotenie tréningu: Stará dobrá ľahká streda
Bench press extra ľahký a most kvalitný, až tak, že ako poznamenal správne Dejv, zabudol som zapojiť nohy Na druhú stranu, aspoň som určite udržal prdel na lavici
Drepy mi prišli najprv hrozne ťažké, ale v druhej sérii, keď som sa dobre rozhýbal to začalo lietať tak divoko, že ma Štúr musel istiť - aby som nevyskočil z okna. Našťastie ma udržal, ale fakt drepy som prefrčal za 5 minút.
No a na záver ťahy - minulý týždeň ma práve tie tak nejak zlomili a celkom zarmútili. Dnes som ani necítil, že niečo dvíham. Trochu som navýšil stravu a hneď to vidieť (na sile, váha aj forma sú stále na úrovni finalistu Mr. Osvienčim 1944).

Potom military, šiel som si len tak štandardne svoje trojky, ale rozhodol som sa, že v poslednej sérii napálim koľko pôjde... No, keď uvážime, že to bola posledná séria, navyše po benchi, myslím, že celkom potešiteľné.
Takže osobák na objem, aspoň som trochu dotiahol Štúra, ktorý si dnes dal krásny osobný rekord na benchi 3x100 a to ešte s rezervou odhadom tak jedného - dvoch opakovaní.
Zjavne silovka mu pekne šlape, teším sa na jeho osobáky.

Smutní chlapci dnes robili bench press, ale vyzeralo to ako preťahovaná - jeden ležal a ťahal dole, druhý stál a ťahal hore Nakoniec vyhral ten dolný, potiahol tak dobre, že to ten horný nevedel potiahnuť k sebe hore, ale potom ho ten ležiaci nechal, nech si to teda zdvihne, alebo čo.

A MB v elasťákoch, takže mmm mmm mmm. A mmm mmm.

Oh! Tak mi napadlo, pretože Ničiteľ svetov sa narodí niekedy v Novembri, tohto roku z pražského Mikulášského zvedání asi nič nebude - aspoň čo sa mňa týka. Iba žeby sa našiel niekto, kto by sa snáď podujal dôjsť do Košíc. Nájde sa niekto na decembrový spoločný tréning zakončený nejakým fajnovým steakom a pivkom?

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2017 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola - ťažký objem:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x180kg
4x6x180kg
https://www.instagram.com/p/BawsnYBHcnq/?taken-by=pete_mad_lennack druhá séria

Drepy - ľahké:
1x3x60kg
1x3x85kg
1x1x105kg
3x5x140kg belt on

Bench press - ťažký objem:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x85kg
1x6x100kg
5x6x110kg

Klokov press:
1x6x20kg
1x6x40kg
4x6x50kg

Zhyby:
4x5xCarabas + 15kg

Hodnotenie tréningu: Uuuhm, dobré to bolo nakoniec!
Po prvej sérii, ktorá znela ako stepovacia párty slonov v drevákoch vybehol hore Miyagi z kvetinárstva s tým, že "Chlapti, chlapti, dajo by sa ťošku jemnejše?!" a pretože som nechcel, aby mi natrikrát zlomil ruku a prekopol hrtan, musel som to brzdiť a zbytočne sa vyčerpávať
Ale nakoniec všetko dobre dopadlo a už sa nevrátil, aj keď to skôr asi preto, že pre jeho malé nožičky sú tie schody proste vysoké

Drepy sa mi zdali extra ľahké, ani neviem, ako som tie tri pracovné série dal, ale nesťažujem sa Asi mozog už vytesnil všetko nepríjemné, alebo proste robím drepy tak často, že je to pre môj organizmus ako močenie, umývanie zubov, špáranie v nose alebo voskovanie brady
Benchu som sa malinko obával, lebo to po mŕtvole vyzeralo byť ťažké, ale potom som si spomenul, ako mocno tlakuje Dejv a rozhodol som sa, že s ním skúsim držať krok. Nie, že by som tlačil 145 kilo, som starší a mám rozum Ale pár šestiek so 110 kilami tam padlo a myslím, že nejaká tá rezerva by sa našla, hlavne, keď som zapojil nohy

No a na záver nejaké len tak doplnky...

V pozadí môjho videa mŕtvoly je možné vidieť pár vrabčákov aj smutných chlapcov, ktorí hrozne mocno brutálne zbesilo drtili kladky, až to vŕzgalo ako pri aerobiku v domove dôchodcov.
Jakživ som nevidel toľko bicepsotricepsových variácií na kladkách. Zabijaci, skoro som počul svišťanie, ako sa zväčšujú, keď potom v šatni ako jeden vytiahli proteín a s výrazom spokojného zadosťučinenia po ťažkom tréningu bez kvapky potu či stopy námahy v tvári odchlipli dúšok.
Našťastie sa veľmi nespotili a tak sa ani nemuseli (a nechceli) sprchovať, čiže sme mali plno teplej vody a mohli sme sa čvachtať.

Jo a Štúr osobákoval, potiahol pekne 3x3x140 kilo, s poslednou skúšanou maximálkou 150 kilo to vidím ako riadny progres

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: