Devastace hmoty.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Devastace hmoty.  Úvodní stránka -> Trénink -> Devastace hmoty.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SIA


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 8:52 pm    Předmět: Devastace hmoty. Odpovědět s citátem

Tak se mi stalo, že jsem šel lehce hladový na trénink, nějak jsem tam pobyl déle než obvykle, než jsem nakoupil, došel dom a uvařil, tak to ještě nějakou hoďku trvalo a dneska pěkně forma totálně v řiti. Je to fakt možný, že člověk takhle zničí hmotu, byť se jednalo o jeden trénink a řekněme pár hodin, kdy už si tělo říkalo o jídlo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jo, vynechas jedno jedlo a vsetka namaha v prdeli, neoplati sa cvicit keby sa len kukas do zrkadla tak mozes doslova na vlastne oci vidiet ako sa ti svaly vyparuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle už pánové a dámy vážně není možné, buď je to troll nebo já už nevím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 12:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chorý človek, smutné.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

troll
nebo aspon drogy
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 12:57 pm    Předmět: Re: Devastace hmoty. Odpovědět s citátem

SIA napsal:
Tak se mi stalo, že jsem šel lehce hladový na trénink, nějak jsem tam pobyl déle než obvykle, než jsem nakoupil, došel dom a uvařil, tak to ještě nějakou hoďku trvalo a dneska pěkně forma totálně v řiti. Je to fakt možný, že člověk takhle zničí hmotu, byť se jednalo o jeden trénink a řekněme pár hodin, kdy už si tělo říkalo o jídlo?


Já jsem teď out of gym cca 8 dnů, včera jsem se sundal jak pán po výhře Komety, a dneska ráno v zrcadle perfektní forma, resp naprosto stejná jako 9 dnů zpět

Jediný co se aktuálně furt mění je (dle mě) břicho. Záleží jak a co jsi zrovna sežral a vypil.
Ráno po vysrání budeš prostě vypadat líp než odpoledne po jídle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sem taky zjistil ze po poradne chlastacce druhy den vypadam o dost lepe,pekne odvodnenej akorat o ksichtu to neplati
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Devastace hmoty.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: