Díky vládě!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Díky vládě!  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Díky vládě!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zaslouzi si tato vlada podekovani?
Ano
32%
 32%  [ 12 ]
Ne
56%
 56%  [ 21 ]
Nevim
10%
 10%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
YUD


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Douglas napsal:
No jo, zacit rypat, sedet doma se zalozenyma rukama a hledat hnidy...
Neni to zadna adorace Topolanka a spol., kdydby byla lepsi alternativa verim, ze spousta lidi, ktera ji timto podporuje, by tuto vladu peskovala, ale tady zadna lepsi, ani potencialne lepsi alternativa neni a je potreba to rict! A ze to neni iniciovane vladou pro me dokazuji vyjadreni a podpora ososbnosti, neverim, ze by se treba Stransky, nebo Grygar nejakemu lacinemu podoovani propujcili.


Douglasi, ty víš, že tě mám za fajn kluka a, krom tvé chorobné škudlivosti , tě vždy beru. Ale pokud bych uvěřil tomu co jsi napsal, tak prodám všechno co mám a zdrhám....

Protože jestli mi chceš říci, že nemáme do vlády lepší lidi než namátkou .... Řebíček, Langer, Parkanová, Čunek, Svoboda, Gandalovič, Jehlička, Julínek, Nečas .... tak narovinu říkám, že jsme snad měli nechat Gustu na Hradě, nebo se jít zeptat Merkelové, jestli by náhodou zase nepotřebovali nějaký malý úslužný Protektorát. Co výše uvedené jméno, to průser, a ne jeden. Já volil ODS proto, aby došlo k nějakému markantnímu zlepšení (nebo aspoň nějakému), ale to co tam předvádí tahle sestava... . Ano, jsou výjimky....Kalousek ujde, Liška ok, Říman (jak ho nensáším) jakž takž, Pospíšil se snaží, kníže je na hraně (i když s Čunkem ze sebe udělal debila, že jsem nevěřil vlastním očím), Vondra budiž. Ale jako celek, ať jdou do hajzlu.

EDIT: aby bylo jasno, složení vládní koalice a její manévrovací prostor, je díky výsledkům voleb jasně dán, nelze jej zpochybňovat, a rozhodně netvrdím, že je tu současně lepší možnost než ODS+SZ+KDU-ČSL. Řeč je o personálním složení vlády , a trvám na tom , že to je po dvou letech "provozu" možno označit za skutečně zoufalé .


Jenže yggu, volit/nevolit politickou stranu kvůli personálnímu obsazení je blbost. Zrovna teď je republika v situaci, kdy je třeba volit směr (o což v těch "velkých" volbách jde). Vyžírci a hajzlové jsou ve všech stranách, teď jde o to zvolit stranu, která má potenciál, že udělá potřebné reformy a neprožere naši budoucnost.
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konny


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se ti konkrétně nelíbilo na práci např. Cyrila Svobody?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
mirio napsal:
Souhlasím. Nic lepšího tady prostě není a v blízké době ani nebude . Jako argument to sice možná neobstojí, ale radši půjdu 100x volit hulváta Topolánka než SOCDEM v čele s komunistickou rétorikou mluvícího Paroubka, slizského sprosťáka Ratha, Škromacha atd. atd., kteří postavili své vítězství ve volbách na negaci všeho a všech, oháněním se naprosto nepodstatnými 30-ti korunovými regulačnímy poplatky a antiradarovými výblitky (opět - radar ať už bude stát nebo ne se absolutně nikoho nedotkne) atd.


Chápu ale nesouhlasím, protože se tě potom musím zeptat .... co bude ty politiky motivovat k tomu, aby se začali chovat ne jako andělé, nejsem zas až tak naivní debil, ale tak, jak je zvykem ve slušné společnosti? Nic. Prostě oni žijí s vědomím...chováme se sice jako hovada, ale stejně nám lidi ty hlasy dají, protože nikdo jiný tu není.

Jsem asi naivní vůl, ale buď po totálně prosraných volbách předvede ODS nějakou personální sebereflexi, nebo ji prostě volit nebudu....a budu volit někoho jiného, byť bez záruky, že se do PS dostane. U SZ to svým způsobem vyšlo sqěle .... vypadali slibně, dostali šanci, a využili ji tak, že se zase mohou jít přivazovat na Šumavě ke smrkům . Ano, metoda pokusu a omylu je nic moc, ale furt lepší, než víra v to, že se nad sebou někdo sám od sebe zamyslí a vydá se na cestu pravou.
Metoda pokus/omyl je možná tak dobrá v zemi, která je ekonomicky stabilizovaná a když tam bude nějaký blb, kterého se náhodou povedlo zvolit 4 roky, tak se zas tak nic moc hrozného nestane. U nás je to ale úplně jiný případ a sám si to přesně dokumentoval na Zelených...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, já vám vaše nadšení a důvěru v tuto vládu neberu....já ani jedno však nesdílím a chcu, aby ti dotyční táhli. Podle toho taky budu volit.

A aby bylo jasno...ty kecy o programech, směrech a oproštění se od personálního obsazení vlády....s těmi mi jděte někam. Ukažte mi rezort, který šlape jak má, předkládané zákony nejsou paskvily potřebující okamžitou novelizaci, ministr se chová jako minstr, a ne jako koktající trotl nebo arogantní povýšenecký hajzl...a já mu odpustím, milenku, dvě nemaželské děti, Bentleye i vilu na Bahamách, byť si budu umět spočítat, že si na ně z platu nenašetřil.

Protože se trochu zapomíná, že VŠECHNO je o lidech a v lidech ..... protože sebelepší program ti lidé musí prosadit a hlavně zrealizovat. A pokud se někdo chová zcela nedůvěryhodně a křivě (popřípadě navrch k tomu i neschopně), tak bych musel být blázen, abych věřil jeho slibům o nějakém programu. Já jsem vypsal konkrétní jména, která mi vadí...můžete mi zkusit konkrétně, proč si vy myslte, že jsou to správní lidé na správném místě.

Ad Svoboda ..... kdo si pamatuje taškařice okolo Čtyřkoalice, pokusu o ni, ten si taky pamatuje, že Svoboda je křivák nad kterého není (i když jej mnozí dohnali ).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Metoda pokus/omyl je možná tak dobrá v zemi, která je ekonomicky stabilizovaná a když tam bude nějaký blb, kterého se náhodou povedlo zvolit 4 roky, tak se zas tak nic moc hrozného nestane. U nás je to ale úplně jiný případ a sám si to přesně dokumentoval na Zelených...


A co se v případě Zelených stalo zase tak tragického? Prostě se jen ukázalo, že nejsou o nic lepší, ani o nic horší, než ta ostatní sběř.... navíc jejich ministři celkově patří v té bídě k nadprůměru. Liška fajn, kníže až na kauzu Čunek vcelku taky, Bursík jako ministr, ne jako předseda strany!!!, vcelku ujde..rozhodně nevymýšlí nějaké jooo hovadiny. Džamila...no, tak máme vládu i s maskotem, no .

Shrnu....nenadchli, nepřesvědčili, ale oproti ostatním nejsou o nic horší a žádná trága se nestala.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To Ygg: Jasne, ale tad jde o koncepci a ne o lidi a i kdyz mi budes rikat ze je to jedno neni to jedno, uz proto, ze tuto koncepci, ktera je podle me nejlepsi soucasnou varianntou, nikdo jiny, nez vlada Topolanka neudela. Paroubek, tam je to snad jasne.. A v ODS snad Bem? Ten maximalne opet udela neco na zpusob opozicni smlouvy, nebude se delat nic a za par let to pude do prdelel. O nikom jinem zatim nevim...
Tato vlada lidsky treba castecne neni dobra, ale ma koncept, ktery dobry je. Personalni zmeny se snad udelaji, nebude to tak zjevne arogantni a zacne se vic pracovat na image vlady a reforem, v tom snad ty volby Topolanka pouci.
Jinak opravdu nevidim lepsi varianty politickeho konceptu pro dalsi roky, ty jo? A jestli jo, tak koho?

EDIT: A na mou financni proziravsot mi nesahej, my kluci z vesnice, kteri jeste donedavna pouzivali hajzl papir jen na vanoce a jedny noviny mely pul roku v lednici, aby byly alespon jakz takz cerstve to holt jinak neumime.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.


Naposledy upravil Douglas dne čt listopad 13, 2008 12:08 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
To Ygg: Jasne, ale tad jde o koncepci a ne o lidi a i kdyz mi budes rikat ze je to jedno neni to jedno , uz proto, ze tuto koncepci, ktera je podle me nejlepsi soucasnou varianntou, nikdo jiny, nez vlada Topolanka neudela. Paroubek, tam je to snad jasne.. A v ODS snad Bem? Ten maximalne opet udela neco na zpusob opozicni smlouvy, nebude se delat nic a za par let to pude do prdelel. O nikom jinem zatim nevim...
Tato vlada lidsky treba castecne neni dobra, ale ma koncept, ktery dobry je. Personalni zmeny se snad udelaji, nebude to tak zjevne arogantni a zacne se vic pracovat na image vlady a reforem, v tom snad ty volby Topolanka pouci. Jinak opravdu nevidim lepsi varianty politickeho konceptu pro dalsi roky, ty jo? A jestli jo, tak koho?


Pokud ano...má smysl o tom jim ten hlas dát znova. Pokud ne...FUCK OFF.

To je taky důvod, proč vyloženě nesnáším kecy o tom, že socánci vyhráli volby kvůli podělaným 30Kč. To je prostě lež. Oni volby nevyhráli, oni urpěli vítězství, a ODS prohru. A ne kvůli 30Kč, ale kvůli statisícům nasraných lidí, kteří doufali ve změnu, a místo toho mají pocit, že tam zase sedí ten samý xindl, jen má přemalované xchity. A je to prohra, ale ne tragedie..je to šance se k tomuhle férově postavit a poučit se z toho.

A já jsem řekl přesný opak.....a totiž to, že koncepce je důležitá, ale jsem ochoten volit nějakou koncepci za situace, kdy věřím lidem ....aspoň trochu.... kteří ji prosazují , a kdy z těch lidí nemám pocit, že ji mají jen jako hlásnou troubu a ve skutečnosti jim jde POUZE (když částečně a taky, tak je to v poho) o svoje zájmy, moc, koryta.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I s tim klientelismem a malou domu to asi bylo u CSSD vetsi, viz zname kauzy politiku, viz Krakatice, Kubice... Ale oni kdyz zrali tak tolik nemlaskali a taky si ty huby potom alespon utirali.

Jo a jeste abych ti neco vratil: Me si taky jako pisatel sympaticky, urcite nejsi puvodem z Prahy, ze ne, to bych se moc dilvil.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
I s tim klientelismem a malou domu to asi bylo u CSSD vetsi, viz zname kauzy politiku, viz Krakatice, Kubice... Ale oni kdyz zrali tak tolik nemlaskali a taky si ty huby potom alespon utirali.

Jo a jeste abych ti neco vratil: Me si taky jako pisatel sympaticky, urcite nejsi puvodem z Prahy, ze ne, to bych se moc dilvil.


No, nám, co si ještě matně vzpomínáme na Čermáky, Šrejbrovy sponzorské příspěvky via Hungaria , dluhy ODA ve zanedbatelné výši 54 mega a sponzory na Kajmanech (kdy Vláďa Dlouhý na férovku řekne, že ví, ale nepoví, protože dal slovo, a pár milionů vocasů/občanů/voličů ho nesere), na tu naši echt českou cestu privatizace...nám to tak nějak splývá . Jo, a Krakatice ..... myslíš Íčko s Téčkem . Tady je v hajzlu prostě to, že si jeden nevybere, pokud tedy nechce volit Balbínovu poetickou stranu

A právě že jsem....čtvrtá doložená generace 100% pražáků, pak už tam byly nějaké příměsi . S ohledem na to, že takto "čistý" původ nás tu má tak dvacet , jsme zcela svébytná skupina
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mají KUA rozum????

http://zpravy.idnes.cz/ods-v-krajich-kapituluje-levici-kyva-skoro-na-vsechno-pdm-/domaci.asp?c=A081113_093258_domaci_lpo


Jo jo...hlavní je ta koncepce a programové zásady
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
.a já mu odpustím, milenku, dvě nemaželské děti

zaprvé bych reagoval na Ygga: kolik má politik milenek, nebo dětí, do toho ti nic není, to je jejich věc
zadruhé SZ: K.Jacques, nemá smysl nic psát
K. Schwarz. ten je dobrej, člověk má jistotu, že to neni
komunista, a neni tam kvůli korytu
Džamila
Bursík no..
Liška, moc sem ho neviděl, ale asi bude inteligentní
-jinak k politice jejich strany, např. "obnovitelné zdroje (větrné elektr. apod.) každej kdo studuje strojárnu (nebo jinou školu, kde se to bere?),
tak ví k čemu jsou obnovitelný zdroje (pro neznalé: docela na h**no, a to nejenom kvůli kopcovitýmu terénu u nás) jaderná energie je prostě nejlepší zdroj el.energie a basta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Díky vládě! Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: