Divnej Drejprd


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 225, 226, 227
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Divnej Drejprd  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Divnej Drejprd
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
madball


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Volno stale pokracuje a bavi me to cimdal vic


Tak pokud bude hezky, tak je to dobrý, ale co budeš dělat, až bude zas hnusně, stane se z tebe workoholik?
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes "trenink" s Ustinovem, sice jsem tam nesel za ucelem cviceni, protoze tu pauzu chci mit minimalne cely tyden, ale prevlekl jsem se pro pripad, ze by to treba slo. Ovsem jak jsem zjistil po chvili, pauzu budu muset jeste natahnout a vubec by mne nevadilo, kdyby to bylo klidne i nekolik tydnu. Mimo trenink se citim ok, ta unava uz presla, ale jakmile zacnu cvicit, zmocni se mne jakesi divne stavy a pocity a strasne me to nebavi, zacnu usinat, cimz nemam ani energii a celkove to proste stoji za hovno, Sila, alespon u toho mala, co jsem dnes odcvicil, se ale prekvapive celkem drzi, jenze to proste neni zdaleka ono. Nevim, jestli je to v hlave nebo jsem fakt pretrenovanej, mozna bych si i mel zajit na krevni testy, ale kazdopadne cviceni by momentalne bylo nutne zlo a na to kaslu, takze tomu taknejak necham volny prubeh.
Kazdopadne tohle nebyl trenink, normalne bych tam ani nesel, ale dluzil jsem ho Ustinakovi, rad jsem ho zase po roce a pul videl a take jsem si alespon overil, ze ted cviceni nema cenu :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jde volno? Já měl teď tři dny pauzu kvůli školnímu výletu a klidně bych to protáhl na čtyři.. nebo týden, nebo dva
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Greeg


PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

joo tady machruje jak odpočívá a pauzuje a přitom bych se vsadil že doma zatáhne rolety a drtí to tam potají dvakrát tolik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Jak jde volno? Já měl teď tři dny pauzu kvůli školnímu výletu a klidně bych to protáhl na čtyři.. nebo týden, nebo dva


Krome obcasne aerobky necvicim a doufam, ze v tomhle stavu setrvam co nejdele. Cviceni me momentalne nebavi, telo uz bylo unavene a rikalo si o odpocinek a navic mam ted i jine a zabavnejsi aktivity nez travit cas zavreny nekde v posilovne, vic bych to nerozvadel a timto prosim o uzamceni logu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Divnej Drejprd Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 225, 226, 227
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: