DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...)

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...)  Úvodní stránka -> Atletika -> DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mutagenn napsal:
Ronnie napsal:
Mutagenn dal jasnou nabídku, bereš? Pokud ne, napiš to a přestaň ho zkoušet urážet.

Pro mě není urážka,že si myslí,že sypu.Naopak je to pochvala,že to dělám tak dobře.

Já vím, proto jsem tam napsal "zkoušet". :-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Trubens

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napr. na taky rastovy hormon testy vraj neexistuju... A TO NIE JE DOPING ???? TO JE DOPING JAK SVINA... Okrem toho su aj ine latky dopingoveho charakteru, ktore nie su na listinach zakazanych latok, leb su to nejake "undertround" AS. Nie si cisty, Mutagenn, a nebol ani Ronnie & Martin v casoch ked robil trojboj ci ked sutazil v mrtvom tahu.
BANDA KLAMAROV....Pre mna vcelku velke sklamanie...ako si kryjete chrbty... :D ...
Chodte do p*ce. Opovrhujem vami. Toto bola posledna kvapka. Ked je majitel stranky ronnie.cz pokrytec, a takto aktivne este, tak...uz fakt nema zmysel pre mna si na tomto fore ani len prdnut...
Partia klamarov (nemyslim vsetkych co tu chodia), majte sa ;-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
Napr. na taky rastovy hormon testy vraj neexistuju...

Už pár let existují a dělají se.

Trubens napsal:
...uz fakt nema zmysel pre mna si na tomto fore ani len prdnut...

Děkujeme.

...jen mi něco říká, že tohle naposledy (opět) není naposledy. :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
KrystofK

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:

V první řadě Ti moc děkuju,že si myslíš,že sypu!Vážně!Moc si toho vážím.
A za druhé mám pro Tebe nabídku.Nechám si dělat každý měsíc antidopingový test.Pokud bude pozitivní,tak ho zaplatím já a dám Ti 5000kč a pokud bude negativní,zaplatíš ho a mě dáš 5000kč Ty.Každý měsíc,rok,dva jak dlouho budeš chtít.Souhlasíš?Pokud ano,můžeme dohodnout přesné podmínky.

Na neznalé blbečky sice tímto velkohubým gestem možná uděláš dojem, a možná jim i něco dokážeš. Ostatní nejsou tak hloupí, ví co je detekční doba, ví jak velmi krátkou ji některé hračky mají a v neposlední řadě také ví, že s tvou formou by jsi jako naturál patřil do exluzivního 0,001% populace s doslová zázračnou genetikou.[/quote]
kubbas

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens ty si fakt kokot aspon sa takto na sviatky človek može zasmiat pri jedení kolačov a pití whisky... ty do tej prahy ani nechod lebo ta tam do tyzdna niekdo doboda... za tieto tvoje reči

E: A je uplne jedno či niekdo sypal či nie človek čo cvičí dlhší čas tak mu je jasne čo je realne a čo uz nie ale zase kazdy mame inu genetiku ja mam vcelku ok genetiku som vysekany aj pri 100kg ale zase nemam momentálne čas a priority v živote su už inde... Niekdo žije pre kulturistiku a sútaže ja v tom nevidím zmysel si ničit zdravie pre pár kg proteínu nejaku medailu a pohárik... Samozrejme chcel by som si to z recesie niekedy vyskúšať. JA by som kludne šiel do AAS ale s rozumom a keby to fakt malo zmysel a mal by som prácu a čas sa tomu naplno venovať. Lenže momentálne nemám moc času na cvičenie a rozmýšlam čo dalej zo zivotom aj ked mám vlastný byt, auto a skvelú robotu aj tak ma to tahá ešte niečo vyskúšať a nejak tomu fitku nevenujem čas vnútorne ma to serie ale nenarobím s tým momentálne nič...

Naposledy upravil kubbas dne so prosinec 23, 2017 5:43 pm, celkově upraveno 1 krát
mutagenn

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
citace:

V první řadě Ti moc děkuju,že si myslíš,že sypu!Vážně!Moc si toho vážím.
A za druhé mám pro Tebe nabídku.Nechám si dělat každý měsíc antidopingový test.Pokud bude pozitivní,tak ho zaplatím já a dám Ti 5000kč a pokud bude negativní,zaplatíš ho a mě dáš 5000kč Ty.Každý měsíc,rok,dva jak dlouho budeš chtít.Souhlasíš?Pokud ano,můžeme dohodnout přesné podmínky.

Na neznalé blbečky sice tímto velkohubým gestem možná uděláš dojem, a možná jim i něco dokážeš. Ostatní nejsou tak hloupí, ví co je detekční doba, ví jak velmi krátkou ji některé hračky mají a v neposlední řadě také ví, že s tvou formou by jsi jako naturál patřil do exluzivního 0,001% populace s doslová zázračnou genetikou.
[/quote]

Detekční doba není tak krátká.Pleteš si asi dobu účinosti po aplikaci a detekční dobu,kde se bere v potaz poločas rozpadu.Pokud vím při kombinaci látek se navíc detekční doba docela prodlužuje.Při testování např. 1x měsíčně prostě není úniku... :-)
Co vím tak podle té tabulky je NANDROLONE PHENYLPROPIONATE 11-12 mesiacov co už prý dávno neplatí.Teď je to údajně 24 měsíců.
Jinak pokud jsi si jistý můžeme to posunout na test co 14 dní,pokud na to má někdo koule a prachy.Nabídka platí,jsem vstřícný jakémukoliv návrhu.
Dave1913

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jak bych to napsal, abych někoho neurazil.

Možná to mutagenna potěší, že to dělá asi dobře, ale jsem také přesvědčen, že takovou formu, jakou jsi předvedl na posledních několika závodech, co jsi absolvoval, není geneticky možné v takové kvalitě při tvé váze mít.

Můžeš nabízet nabídky jaké chceš, ale jak už zde bylo napsáno, pár neznalých lidí možná oblbneš (mě bys před 3 lety taky oblbnul), ale lidi, kteří o této problematice něco ví, mají jasno.

Teď jsem navíc prošel fotky, co jsi postnul dnes. Po takovém zranění, které jsi podstoupil a po takové době, co jsi necvičil, máš naskutečnou formu, která si zaslouží obdiv. Určitě jsi neskutečný dříč a dřeš více než 95% lidí, co toto forum navštěvují, ale dle mého názoru není možné, abys byl natural.

Doufám, že jsem tě v tuto sváteční dobu neurazil, ale sám sis na to svými názory a oblbováním naběhl. Samozřejmě chápu, že působíš v SKFČR a pan Chlumský může i toto forum monitorovat, takže z malé části chápu tvoje chování. Chceš dál dělat to, co miluješ , a to je kulturistika avšak já bych nemohl takový, s prominutím, pokrytec být.

Ještě jednou doufám, že jsem tě neurazil.

Přeji pěkné svátky, doufám že nerozvířím debatu a slovní napadání.

edit: má vlastně někdo přehled, kolik dopingový test stojí?
kubbas

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nejak som to myslel ako to dave napísal teraz som kukol tu formu a mutagen ak si ty nikdy nesypal tak ja jebem na cele cvičenie hentaku formu mať byť vysekany bez sypačiek? Ak by to bola pravda a začal by si sypať tak všetci MR.O možu ist dopiče s hentaku genetiku by si bol ine zvíra...
A ešte ten vek v 41 rokoch vyzerat takto?? ked človek nema tolko TST a tak podobne tak to je fakt trošku mimo reality ze si nikdy nesypal alebo že nesypeš
Ronnie
Administrátor

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono tvrdit v diskusi, vím, že nejsi naturál, je jedna věc, ale jít do toho s rizikem vlastní ztráty (když fakt budeš, zaplatím testy) je věc jiná. Chvilku jsem si říkal, že na to peníze klidně dám (a netroufnu si jako někteří tady říct, že bych o ně nepřišel; možná přišel - a s radostí), ale přijde mi to vlastně zbytečné, protože stejně by X lidí pořád tvrdilo, že to je podvod a Petr (nebo Lukáš, když tu o něm byla taky řeč) to tam střílejí o sto šest. :)

Btw. Davide stojí hodně, dle mého vyšší jednotky tisíc, ale dost bude i záležet, na co vše se testuje. Navíc myslím, že ve chvíli, kdy je test pozitivní, bude to ještě dražší, protože se (a teď se mohu plést) až následně analyzuje na přesný typ látek (soudě i dle toho, že v případě negativních testů jsou výsledky hotové prakticky za pár dní a v případě, že je cokoliv nalezeno, to dost dlouho k finálním výsledkům trvá). Na druhou stranu mi kamarád zmiňoval, že dělá svým sportovcům testy za cenu do cca 1000 Kč za jeden, ale dál jsem po tom nepátral, tak nevím (ale byl to předseda sportovního svazu, tak myslím, že věděl, o čem mluví).
Turakam

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mutagenn toto máš zapotreby, heh, netrapoš.
kubbas

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vo vačšine prípadov by stačilo dat hodnoty TST z krvy... a človek je hned jasny ak ho ma zvyšený lebo v kazdej kure sa ide TST takze sa ušetria peniaze nieje za čo
Pr!nc

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuji přečíst tohle:
http://www.alanaragonblog.com/wp-content/uploads/2014/11/Aug-2014-AARR-Eric-Helms-Article.pdf
Velmi dobrý článek o naturálním svalovém potenciálu.
Mutagenne, jak dlouho cvičíš? Předpokládám, že asi hodně dlouho že?
Roper

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2017 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokrytectví a naivita v Česku přináší úspěch, respektive prachy; když někdo má tu impertinenci a chce být naturál pro veřejnost, tak ať je, přičemž okolí může syčet vzteky a nic s tím nenadělá. Kdežto ti, co dokáží ty akcesorní plky logicky oddělit, tak mají komprehensivní a racionální představu, jak to ve skutečnosti je. A tvrdit, že za XY (profi) závodníka bych dal ruku do ohně, poněvadž je čistej jak lilie, ani nestojí za zesměšňující komentář.
KrystofK

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Však o Draperově naturálni cestě tu taky byla půlka fora skálopevně přesvědčena, a dala by za to i ruku do ohně, že ano. A to byla ještě o level nižší liga než frajer, co má i po operaci menisku nohy furt jak vysekané klády . Tu se asi fakt zastavil čas někdy v nultých letech nebo co .
kubbas

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono ide dost aj o vek a hentak fakt vyzerat v 41 rokoch bez sypania ehm... Jediny komu verím že je natural je Aleš Lamka ten fakt vyzerá ako natural aj ked sa fotí s nejakymi kulturistami tak vyzera ako pavúk pri nich... a ako tu niekdo písal bez dobreho svetla a uprav ma plazovu postavu... takze tam by som jedine veril ze je natural alebo aspon bol v začiatkoch

Ono najlepšie je sa neozyvat a admin by to mal hned cele vymazat tak by to bolo najlepšie

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: