DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...)

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...)  Úvodní stránka -> Atletika -> DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
powr

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Celá tato "sázka" jak se to snaží stavět mutagen, je samozřejmě absolutní nesmysl. Jak psal 23.12.ve 14:22, že když mu někdo zaplatí každej měsíc dopingovku, že to podstoupí, blabla, takhle to opravdu nefunguje. Dopingovka si sama určí, někdy tedy dá i na udání (např.na soutěži když tě nahlásí šéf tvého oddílu,když VÍ, že jsi nasypanej a nechce přijít o státní dotace,o které přijde,když tě chytnou).Ale jde o to, že nikdy nevíš času. Víte proč to je ? Kdyby sis mohl zaplatit SÁM dopingovku a podstoupit jí, kdy ty chceš, mohl by sis pak TY určit, kdy vylezeš, kdy už budeš vyčištěnej a na tom testu už nic pozitivního nebude. Prostě dopingovka takhle nefunguje. V některých sportech je velký rozdíl, jestli tě chytnou u nás na přeboru nebo někde venku jako reprezentanta.Když tě chytí u nás, jen dostaneš po vyřešení případu stopku a (nevím jak v kulturistice) oddíl přijde o 30procent dotací, když tě chytí venku, zavazuješ se, že zaplatíš dost vysokou pokutu svazu. Takže kdyby sis mohl zaplatit test sám, a mohl by sis ho nechat udělat nanečisto např. před reprezentačním závodem, tak bys mohl v případě pozitivního výsledku ušetřit hodně peněz, takže chápete, že tak se to nedělá. Jinak toto není nic proti mutagen, ten mě vůbec nezajímá, je to každého soukromá věc, jestli mu to za to stojí sypat :-) spíš jsem chtěl trošku objasnit situaci, s tím,jak to funguje s dpng.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spousta příspěvků o ničem.
Padl tady nějaký návrh, tak snad nic není složitějšího než udělat protinávrh a na těch pár korun se můžete složit, pokud je to pro Vás hodně.
Není snad problém navrhnout, aby kontrola probíhala tak, jak probíhá u ADV ČR (jak nastínil powr), tzn. kontrolu navrhnete, kdy budete chtít Vy, Mutagen ji podstoupí, následně jedna strana dostane výhru a nebude muset platit testy (tzn. nikdo nebude muset nic platit do té doby, dokud nebudete mít podezření).
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
Tom.K.

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj vsichni. Jen si dovolim takovou moji malou osobni zkusenost. Mel jsem dlouholeteho kamarada, sportovniho univerzala (trojbojare+kulturistika), kteremu jsem vzdy bezmezne veril a hajil ho v tom i pred ostatnimi, ze je opravdovym naturalem i pres jeho neustale narazky na to, ze on to dela naturalne a ja sypu atd atd atd. Kdyz jsem mu letos gratuloval k forme, ze ktery mi opravdu spadla brada, opet si nezapomel rypnout. A co se stalo v zapeti? Chytli ho na 9, slovy DEVITI latkach!!! Prave po tom, co mel podobne velkohube kecy jako zde Mutagen, ze jemu muzou udelat test kdykoli a ze ma svedomi ciste atd...

Za me od te doby uz neverim nikomu ani slovo. Pohybuju se v silovych sportech uz 18 let a vzdycky jsem veril, ze existujou geneticky zazraky, jako prave on, za ktereho bych sveho casu dal ruku do ohne, ale opravdu jsem byl asi jen naivni.

Na druhou stranu jsem z tech, co si ostatnich nevsima a je mi vylozene jedno, jak si to kazdy dela. Nikomu nic nezavidim, ani nezazlyvam a stejne tak cekam, ze to budou mit ostatni ke me, coz ale vetsinou neplati.

To je asi tak za me. Krasne Vanoce vsem. Tom
Marky V.

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebudu psát dohady o tom, kdo konkrétně sype a kdo ne, ale jedno je jistý: už od nějakých 60.-70. let minulého století se ve všech významnějších sportech jede ve všem na 100 % - perfektní trénink, výživa, regenerace a k tomu perfektní sypka. Ani sebetalentovanější borec se nemůže prosadit bez sypky, protože na mezinárodní úrovni se prosadí jenom ti talentovaní. Představa, že někdo je talent a dříč a tím přebije ty nasypané lumpy, je hodně naivní. Ve vrcholovém sportu se prosadí jen úzká elita, která musí do mozaiky úspěchu položit úplně všechny kamínky. Za každým medajlistou na MS/ON jsou stovky a tisíce těch, kteří do toho dávali úplně všechno - včetně dopingu.
Roper

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já čekám na to, kdo napíše, že i Kratochvílová byla čistá.

Btw, když Marky V. nakousl téma dopingu v 60.-70. letech, tak zde je hezkej a obsáhlejší článek přímo o tom:
http://www.svet.czsk.net/clanky/publicistika/csdoping.html. Je až úsměvný, jak se Bugár vymlouvá, že jako on ne, neboť v inkriminovaný den ležel údajně s horečkou ve vojenský nemocnici. A ty tréninkový objemy Kratochvílový jsou rovněž zajímavý.

Naposledy upravil Roper dne po prosinec 25, 2017 12:17 am, celkově upraveno 1 krát
hcetigol123
(ban)

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2017 8:21 pm    Předmět: .. Odpovědět s citátem

--
Prosím, nezakládejte si zde duplicitní účty.
Spazik

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2017 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu že to pořád někoho baví řešit kdo sype a kdo ne... Informace že na MS v atletice dopuje 100%, 80% lidí nebo nikdo mi přijde tak nějak bezpředmětná, divácký zážitek to nijak neovlivní. 100% to stejně vždycky ví jenom ten dotyčný.
Nelze říct o někom, že sype jen proto, že je 2x silnější nebo větší než já.
Ale všichni víme, že zloděj je vždycky o krok před policajtem, někoho chytnou, někoho ne...
V populárních sportech se točí hodně peněz a kde je hodně peněz, je i hodně lidí co jsou schopni pro to dělat vše.

Jinak někde jsem zaslechl historku o tom, že čeští atleti často jezdili na "soustředění" do Jižní Afriky a když náhodou i tam odrazila dopingovka, tak byli někde "na safari" Nevím jestli je to pravda nebo ne, jedna bába povídala...
Tom.K.

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2017 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik: V jedne atleticke discipline mam info z prvni ruky a jezdi se stale a je to tak nejak vicemene jak jsi napsal.
seeya

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2017 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
..možno o 10%... Alebo o 7%... Lenže keď niekde ide o sekundy, centimetre či kilogramy, ....

Zlepsil sa vdaka sypke len o dve sekundy...........................................................................................................................
...........................................................................
................................................................................................................................................v sprinte na 100m :DD

Inak celkom funky ze aj do nasej zaprdenej posilky rodinneho typu chodi dakych 5-6 sypacov z toho 4 mi aj vraveli co davaju. Tazko si predstavit ze profi sportovec ktoremu ide o strasne prachy, by o tom denno denne neuvazoval.

Napriklad mne nejde do hlavy taka NHL. V jednom kuse sa tam narazaju o mantinely jak zmyslov zbaveni a pohodicka, ide sa dalej. Ja sa raz vydrbem na lyziach, nalomim si palec a 8 mesiacov to neni 100% heh. Tam sa podla mna tiez nejaky zazracny regeneracny gumidzus musi rozdavat.
muhammad

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2017 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen drobnost.... Sport neexistuje proto, aby byl vzorem morálky. Sport = byznys. Je to show pro lidi. Pro mě otázka dopingu neexistuje. Vůbec mě nezajímá kdo kde co bere... První důvod je výše uvedený, a druhý ten, že vím, že to škodí zdraví... Vůbec není důvod být na dotyčného nazlobený, je to čistě jeho osobní věc... Pokud mu to neleze na mozek, a umí se kontrolovat...
Mablung

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
Nebudu psát dohady o tom, kdo konkrétně sype a kdo ne, ale jedno je jistý: už od nějakých 60.-70. let minulého století se ve všech významnějších sportech jede ve všem na 100 % - perfektní trénink, výživa, regenerace a k tomu perfektní sypka. Ani sebetalentovanější borec se nemůže prosadit bez sypky, protože na mezinárodní úrovni se prosadí jenom ti talentovaní. Představa, že někdo je talent a dříč a tím přebije ty nasypané lumpy, je hodně naivní. Ve vrcholovém sportu se prosadí jen úzká elita, která musí do mozaiky úspěchu položit úplně všechny kamínky. Za každým medajlistou na MS/ON jsou stovky a tisíce těch, kteří do toho dávali úplně všechno - včetně dopingu.

Podle mě to je hodně otázka techniky vs fyzický výkon. Když si vezmu třeba cyklistiku, takový Froome je důkaz, že tady se dá vyhrávat i se špatnou technikou. Zatímco třeba u fotbalu je technika důležitější než fyzička (ale bez fyzičky se fotbal samozřejmě hrát nedá. 99,99999999 % fotbalistů se nejmenuje Horvát)
Jak se zmiňoval jeden sport, nebudeme asi oštěpaře jmenovat, jezdící do Jižní Afriky, tady jsou svaly samozřejmě důležité, ale podle mě je důležitější technika a celková koordinace. Když budu mluvit třeba o badmintonu, podle mě tady sypka není až tak důležitá. Mnohem důležitější je technika, dynamika a myšlení.
Ještě dodám. Spousta dobrých sportovců odpadla, protože do toho skutečně nedala všechno, ne kvůli tomu, že neměli peníze na doping. Když do sportu dáš všechno, jako třeba Pavel Nedvěd a nebo Christiano Ronaldo, získáš náskok nad ostatními.
Roper

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 1:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

muhammad napsal:
Jen drobnost.... Sport neexistuje proto, aby byl vzorem morálky. Sport = byznys. Je to show pro lidi. Pro mě otázka dopingu neexistuje. Vůbec mě nezajímá kdo kde co bere... První důvod je výše uvedený, a druhý ten, že vím, že to škodí zdraví... Vůbec není důvod být na dotyčného nazlobený, je to čistě jeho osobní věc... Pokud mu to neleze na mozek, a umí se kontrolovat...

To nejde tak napsat, sport vždy nesloužil jen jako prostá zábava (když odmyslíme siláky a jejich exhibice). V raných dobách v Anglii bylo například ragby chápáno jako rytířský sport, respektive mělo de facto šlechtický status. Měl jsi vysoký postavení, pakliže jsi ho hrál, a v těch časech se abundantní lůza zpravidla na něj nemohla chodit dívat... Platila kopiózní situace, kdy díky počtu zápasů, hráči získávali čím dál tím větší společenskou kredibilitu a popularitu - paradoxně o dost víc než dnes - i bez ohledu na získané trofeje.
xavo

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 2:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:

Platila kopiózní situace

Pro tebe zase plati, ze cim vic cizich slov narves do vety, tim vetsi je sance, ze se netrefis, protoze nemas poneti, co znamenaj. Takze pamatuj, na cizi termity pozor!
Roper

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 2:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

xavo napsal:
Roper napsal:

Platila kopiózní situace

Pro tebe zase plati, ze cim vic cizich slov narves do vety, tim vetsi je sance, ze se netrefis, protoze nemas poneti, co znamenaj. Takze pamatuj, na cizi termity pozor!

Nerozumět jazyk tvůj pavilón.
jari

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
muhammad napsal:

To nejde tak napsat, sport vždy nesloužil jen jako prostá zábava (když odmyslíme siláky a jejich exhibice). V raných dobách v Anglii bylo například ragby chápáno jako rytířský sport, respektive mělo de facto šlechtický status. Měl jsi vysoký postavení, pakliže jsi ho hrál, a v těch časech se abundantní lůza zpravidla na něj nemohla chodit dívat... Platila kopiózní situace, kdy díky počtu zápasů, hráči získávali čím dál tím větší společenskou kredibilitu a popularitu - paradoxně o dost víc než dnes - i bez ohledu na získané trofeje.

Pravdu máš, o historii víš, to je hezký. Ale to je pořád přímá úměra s tou zábavou. To že v tom byli "rytíři a nějaká čest" to vůbec neovlivňuje. Muhammad to píše hodně jednoduše a dobře. Mám na to stejný pohled.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: