DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...)

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...)  Úvodní stránka -> Atletika -> DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
speedy

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kto veri, ze Mutagen je cisty ako lalia 24/7/365 ... eh 365 je vela 24/7/31 s prizmurenymi ocami.. ,tak sa moze vratit spat do zakladky hladat rozum.

V tej cyklistike je to tiez zaujimave. Wiggins? Astmatik. Yates? Astmatik. Froome? Astmatik. Apropo ako astmatici sli robit profesionalne sporty vyzadujucu nenormalnu kondicku. Americania si sami sebe davaju vynimky na uzivanie zakazanych latok pre svoj zastup invalidnych atletov a rusov absolutne nepoliticky chcu vysupnut rovno z olympiady lebo jeden clovek povedal, ktoreho chrania pred trestnym stihanim za to k comu sa sam priznal. Nepotrebujeme komedie, tento cirkus je komedia rovnako ako zacervenane tlakove hrnce na obaloch zarucenych doplnkov vyzivy na tvorbu svalstva.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mutagenn

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jenom na takovou malou ukázku k genetickým předpokladům:
Fotka z roku 2011 kdy jsem po 4 letech kdy jsem nesáhl na činku začal opět cvičit.Rozdílová fotka je po 3.měsících.Všimněte si geneticky daných stehen.
Jinak dřív jsem byl hodně dobrý v atletických disciplínách a na základce jsem měl dostat zlatý odznak zdatnosti.Ten se musel potvrzovat v Praze a protože se mnou nikdo nejel,tak z toho nic nebylo,i když bodama jsem ho měl.
Ruce a nohy mám dané geneticky a všechno ostatní jsem musel vydřít.
začal jsem cvičit v roce 1990 a cvičil jsem nepřetržitě do roku 1997.Pak byla pauza do roku 2004.Cvičil jsem do roku 2007.A pak opět pauza do roku 2011.To jsem cvičil jen 3 měsíce a znovu pauza do roku 2014 kdy jsem měl výhřez ploténky.Od té doby do teď trénuju.
Je sranda jak hodně lidí tady píše,že tam peru bůh ví co...Jedni přísahají jestli jsem čistej na svoji rodinu druzí se vracejí na základku.Lituji Vás ale bohužel přijdete o rodinu a na té základce z Vás budou mít radost...
Ne vážně pokud si někdo myslí,že nejde nabrat při výšce 173 cm na 75 kg vysekaných tak je to smutný.A že jsem čím dál kvalitnější... tak to se nedivte za ty roky tréninku se to trošku skvalitní a při 100% dietě to pak sakra jde vidět.
Jo a v únoru mě bude 42 roků a fakt nevím jak jsem na tom s testosteronem,ale vlastně mě to zajímá,tak si zajdu k doktorce a nechám si to zjistit,jen tak pro info.
powr

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 10:18 pm    Předmět: :-) Odpovědět s citátem

na té fotce vlevo máš nějaké plnější slipy?
KrystofK

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 10:20 pm    Předmět: Re: :-) Odpovědět s citátem

powr napsal:

Nepotahl v kuře HCG, tak mu šly vajca dolu no
Trubens

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 11:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

**

--
Rando neztrácej psaním zde čas, všechny tvé příspěvky budou odstraněny. Sám ses rozhodl odejít, odejdi a nevracej se.
Trubens

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

**

--
Smazáno.
kubbas

PříspěvekZaslal: po leden 01, 2018 2:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som rok necvičil nohy a zhodil som z nich 10cm Chudak mutagenn urobil osudovu chybu ze dalej prilieval benzín do ohna mal sa na to vykašlat a nie takto si to dokazovat ešte viac... zbytočne to tu bude zase plné spamu.
Berserk_Grom

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 10:03 am    Předmět: Re: :-) Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
powr napsal:

:D :D :D
Hockey1000

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vědomí některých lidí, že sami nedokážou s pomocí dopingu to co jiní bez něj, jim zatemňuje mysl.
Roper

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 1:39 pm    Předmět: Re: :-) Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
powr napsal:

Musel mít hlas jak konipas.
drlift_

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:

Za me od te doby uz neverim nikomu ani slovo. Pohybuju se v silovych sportech uz 18 let a vzdycky jsem veril, ze existujou geneticky zazraky, jako prave on, za ktereho bych sveho casu dal ruku do ohne, ale opravdu jsem byl asi jen naivni.

Ono to zde s ostatnimi asi nema moc cenu resit. Spousta lidi tu nema vubec tuseni, jak funguje monitoring, ale jsou chytry jak radio a samozrejme by testy i pres monitoring bez problemu prochazeli....

Je jasny, ze lidi sypou a to dost casto i ti, kteri tvrdi, ze ne. Rozhodne bych, ale netvrdil to, o co se tu pokousi par "znalcu", ze sype kazdy a bez sypacky se nedá udělat úspěch (mluvím o powerliftingu v kterém se pohybuji cca 30 let. Cyklistiku, atletiku atd. neřeším, v těhle sportech jsem se nikdy nepohyboval). Problem je, že těch opravdu talentovaných je hodně, hodně málo a každý je automaticky posuzuje buď podle sebe nebo svého okolí (do čehož může klidně spadat i Mutagen).
Spazik

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Haha, něco pro odlehčení...

Cratach

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To druhý video jsem viděl už před pár lety, je to dobře (a vtipně) udělaný shrnutí důležitosti dobrý genetiky u BB :) Zvlášť ten příklad s houmlesákem, co má postavu lepší než kdejakej dlouholetej kondičák.
KOSICE_KE
(ban)

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

**

--
Smazáno. Stejně jako všechny další tvoje příspěvky. Jen ztrácíš čas.
Turakam

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, sorry, uz si popisal kadejake bludy, ale tymto si to pochoval, je xyz ludi, co ani necvicia a vyzeraju a su solídne osvaleny geneticky (cernosi a pod.) a bude vyzerat lepsie ako bezna cviciaca populacia, v spojení so stravou a sypkou su potom inde, milion ludi sype a riadne, ovela viac ako ucastnici mr. O a holt nestekne o nich ani pes,v sil. sportoch a kuturistike budu vzdy najlepsi geneticky obdareni a nezmeni na tom nic akykolvek trening, kúra, strava ani motivacia. Deal with it.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DOPING (cyklistika, rýchla chôdza, maratón, atď...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: