Dostačující porce sacharidů ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dostačující porce sacharidů ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Dostačující porce sacharidů ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moth dont care


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 8:34 pm    Předmět: Dostačující porce sacharidů ? Odpovědět s citátem

Dobrý den. Náhodou jsem objevil tohle forum a co jsem si pročítal témata, myslím že by mi tu nějaká dobrá duše mohla poradit . Oč jde - chci se zeptat, zda stačí porce sacharidů kterou dávám.

Výška 185, váha cca 80kg, (nějaký ten tuk na bocích a břichu, nejspíš z pivča :D) ale tlustý nejsem. Trénink jezdím fullbody, 3x někdy 4x týdně, podle času a možností. Pracuju v kanclu, takže když nepočítám trénink, tak sedavé zaměstnání, pokud se mi zrovna chce jdu si ven na chvíli zaběhat (takže tak 3x týdně) na naše hřiště sprinty spojené s pomalým běháním, cca 10 minut než mi dojdou síly, takže by se dalo říct HIIT.

Co se jídla týče :

V tréninkový den dávám okolo těch 1,9 - 2g bílkovin na kg tělesné váhy (= nějakých 150-160g bílkovin), tuků asi jako polovinu bílkovin (takže okolo 70g) a pak tady máme ty sachry a těch dávám 3g na 1g tělesné HM (= asi 240g).

Cíle mám nabrat svaly, ale ne tuk, takže nechci jezdit nějaké ty objemovky kdy pojedu žranice a pak zase rýsovačky kdy zhubnu tuk aby vynikly buchty, radši bych se držel dlouhodobě nějakého udržovacího jídelníčku, aby ty svaly rostly, ale tuk aby buďto mizel nebo zůstal tak jak je. Všude totiž čtu že cvičení na růst svalů se doporučuje 4-6g sachrů na kg thm.

Proto se chci zeptat, jestli je v pořádku dávat okolo těch 3g sachrů na G tělesné hmotnosti, nebo je to prostě málo pro růst svalů a chtě nechtě budu muset přidat ? Vzhledem k tomu jak málo jsem ale fyzicky aktivní si myslím že pokud chci nabírat svaly a ne tuk by to mohlo být v pohodě, ale nechám si radši poradit. Děkuji předem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sval roste z bílkovin a tuku.
Pokud máš sedavé zaměstnání, určitě bych nedával tolik sacharidů. Jak píšeš 240g. Držel bych se nízko sachaidově a navýšil bych to kvalitníma nasycenýma tukama až kolem 150g den.
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moth dont care


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže 240g zbytečně moc ... ok na kolik snížit , třeba 200 nebo 160 a přidat na tucích ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dostačující porce sacharidů ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: