Dřep na multipressu?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dřep na multipressu?  Úvodní stránka -> Trénink -> Dřep na multipressu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dřep na multipressu místo velký činky na zádech?
Ano
4%
 4%  [ 1 ]
Ne
96%
 96%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
KabikS


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:31 pm    Předmět: Dřep na multipressu? Odpovědět s citátem

Myslíte, že je velkej rozdíl, nebo hodně špatný, cvičit dřep na multipressu místo VČ na zádech? Páč u nás v gymu nemáme squat a dřepy chci teďka začít jet pořádně kvůli Kortemu. Díky za názor :)
_________________
stand your ground and fight
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Radši bych nedřepoval vůbec než tohle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak furt lepsi ne z nic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Radši bych nedřepoval vůbec než tohle.

nebyl bych tak kateoricky, pokud je to jedina moznost tak asi jo, ale jinak ani omylem
nemas treba nejake vetsi stojany na bench?
dve vysoke lavicky, dva sparingy?
ten pohyb se neda srovnavat, zapojeni svalu taky ne
drep na multaku neni drep, to je na dojebani kolen
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud te u toho nebudou bolet kolena, nebal bych se toho

ja jsem casto na MP drepoval (i celni drepy), vzdy kdyz me prestaly bavit klasicke drepy, tak to byla naprosto super zmena a nikdy jsem s koleny z toho problemy nemel. Ja sice fakt, ze pak prisel uraz, ale rozhodne to nepripisuji drepovani na MP
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepsi by bylo to vyresit nejak jinak, ale to ze je to na dojebani kolen jsou silna slova. Vsak kolik kultiku drepuje na multiprcu denodenne a kolena maj oukej ? Hodne.
Ono s multipressem je problem ze u nej vubec nezapojis stabilizacni svaly, takze si pulroku budes drepovat v mp, pak zmenis posilku kde maji stojan a u prvni serie na drepech s 50kg se vyvalis protoze s tim nebudes schopnej udelat normalni drep, nebudes zvyklej.
Krom toho, volna vaha je volna vaha :]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jadek


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jakej mate nazor na Hacken drepy ? Taky to stoji za velkou belu co ? :/ já jen ze v jedny posilce, co chodim obtyden, nemají stojan na drepy, pouze legpress a stroj na hacken drep.

dále predkopy zakopy, ale to uz je rec o jinym
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KabikS


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra, nějak se mi nepostla odpověď...tak znova:

V posilce máme sice 3 multipressy, ale squat právě ani jeden :D. Jediná možnost jak to vyřešit asi bude dřepovat s velkou činkou co používám třeba na biceps, nebo přítahy v předklonu. Ale horší bude až budu potřebovat nakládat nějaký vyšší váhy (jednou, až budu silnej :D) tak si nedovedu představit, kolik síly budu muset vynaložit jen abych to hodil z toho nízkýho stojánku na záda.
_________________
stand your ground and fight
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JDU TI V PATÁch ...přesně tak....nějak moc povyku ale že by MP tak ničil kolena tok o tom teda nic nevím....
Pokud použije ideálně nohy od sebe a v závislosti na tom jak má dlouhé stehna a podobně si určí jak daleko nebo blízko stát od osy tak dostane docela bezpečný cvik. Druhá liga klasickýho dřepu ale to je stejně tak i LP a podobně.........
tyyyy vole a oni mu to rozmlouvají jako nejlepší ortopedi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
JDU TI V PATÁch ...přesně tak....nějak moc povyku ale že by MP tak ničil kolena tok o tom teda nic nevím....
Pokud použije ideálně nohy od sebe a v závislosti na tom jak má dlouhé stehna a podobně si určí jak daleko nebo blízko stát od osy tak dostane docela bezpečný cvik. Druhá liga klasickýho dřepu ale to je stejně tak i LP a podobně.........
tyyyy vole a oni mu to rozmlouvají jako nejlepší ortopedi

co se tyce kolen, beru to podle sebe, nedrepnu na MP niz nez na paralel, protze me boli kolena
a mam na nem mensi silu
cvicil jsme drepy tak, ze jsem maximalne zvedl stojany na bench a bral jsem to ze sedu
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KabikS


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
cvicil jsme drepy tak, ze jsem maximalne zvedl stojany na bench a bral jsem to ze sedu


Jo, to vůbec není špatnej nápad ;). Jinak ještě k tomu MP, jak jsi psal, že nedřepneš níž než na paralel, tak s tím já problém nemám. I na MP dřepnu ass to grass. Tak uvidim, nějak se s tím poperu ;)
_________________
stand your ground and fight
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drep na mp je jedna z variant drepu, pri ktorej sa zapájajú svaly inak ako pri klasickomdrepe,viac sa odizoluje sval stehna, oveľa menej sa zapájajú svaly chrbta a zadku
pri správnej technike nie je problém s bolesťou kolien, pokiaľ nejaká je bude zlé postavenie zadku a vôbec trupu pod osou mp, vhodné je nohy dať viac pred seba ako pri klasickom drepe, konštrukcia mp telo podrží aj v takej inak bežne neprirodzenej polohe
Hackeny na mp, veľmi dobrávoľba, keďže nemusíme sledovať dráhu činky a vieme sa sústrediť zase na izolované prevedenie cviku

klasické drepy a klasické hackeny sú výborné cviky, ale zmena pre svaly je vždy vítaná, hlavne ak ide ako cieľ nielen sila a mohutnosť svalov ale aj vzhľad a prepracovanosť hmoty
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KabikS


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mýlim se, nebo jsou hacken dřepy ty dřepy na takovým tom stroji, kde nejste úplně na 90° se zemí, ale trošku celým tělem zakloněný?
_________________
stand your ground and fight
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KabikS napsal:
Mýlim se, nebo jsou hacken dřepy ty dřepy na takovým tom stroji, kde nejste úplně na 90° se zemí, ale trošku celým tělem zakloněný?


nemýlíš...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KabikS


PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
KabikS napsal:
Mýlim se, nebo jsou hacken dřepy ty dřepy na takovým tom stroji, kde nejste úplně na 90° se zemí, ale trošku celým tělem zakloněný?


nemýlíš...


Díky ;)
_________________
stand your ground and fight
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dřep na multipressu? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: