drepy predné


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - drepy predné  Úvodní stránka -> Trénink -> drepy predné
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

čelné, predné drepy
1.cvičím pravidelne
39%
 39%  [ 25 ]
2.cvičím občas
37%
 37%  [ 24 ]
3.necvičím vôbec
23%
 23%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 64

Autor Zpráva
Lear


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
kdo chce zmenu tak doporucuju belt squat, je to asi nejlepsi doplnkovy cvik na silu i objem nohou, aniz by se pretezovaly zada a toho se da skvele vyuzit

A mas na to taky takovou tu vec jako ten chlap na videu nebo proste privazes kotouce k pasku nejakym lanem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sabatini


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

.. akorát si moc nedokážu představit realizaci ve fitku.. nejsem si jistá, jestli by mě s tím nevyhodili :)
Ale do nějaký menší činkárny proč ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lear:
mam 2m retez ktery provleknu dirou v kotouci a povesim co nejniz na boky, akorat to trochu reze pri vetsi vaze ale na nepohodli uz jsem si docela zvykl... na opravdu velke vahy staci ten retez omotat treba starou osuskou a pak uz netlaci vubec

sabatini:
proc by te meli vyhazovat? myslim ze jedinej problem je sehnat neco na cem se da stat, pak uz neni co resit
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucynqa


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pro mne byl dycky predni drep tezsi technicky nez zadni.
_________________
Milovat neznamená hledět jeden do druhého, ale pohlížet společně jedním směrem.
[img:6f5d552413]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1232651488_1.jpg[/img:6f5d552413]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
kdo chce zmenu tak doporucuju belt squat, je to asi nejlepsi doplnkovy cvik na silu i objem nohou, aniz by se pretezovaly zada a toho se da skvele vyuzit

pekny, akorat nemame bedny a mezi lavickama by to slo dost blbe. Navic to ale ma i vyhodu,ze si muzes pomahat i rukama a pak se hned zapoji nekolik velkych partii najednou :-))) Jak to je vlastne se pouzivanyma vahama oproti zadnimu drepu?
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ChickenEater napsal:

pekny, akorat nemame bedny a mezi lavickama by to slo dost blbe. Navic to ale ma i vyhodu,ze si muzes pomahat i rukama a pak se hned zapoji nekolik velkych partii najednou :-))) Jak to je vlastne se pouzivanyma vahama oproti zadnimu drepu?

vahy budou vice nez polovicni a to ne z duvodu ze by to neslo povesit na pasek ale proto ze opravdu pracuji jen nohy... ten cvik je opravdovy zabijak, hlavne na vetsi mnozstvi opakovani, ja ho ted jedu z toho duvodu ze zada porad jeste nejsou 100% ale urcite ho budu jezdit i pote co uz budu zase schopny naplno drepovat a tahat protoze ten cvik povazuju za hodne prinosny
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičím predné drepy a ako chlap si vôbec nepripadám
ináč pre je to jeden z najzákladnejších cvikov a tých fakt veľa niet
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rafaelo


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čelní dřepy jsme jednu dobu jezdil celkem dost často a pak jsem ani nechtěl jezdit normální .Je to vážně změna a pěkně to bere kvadry, ikdyž mě na nich štve to držení činky při vyšší váze-já to držím takovým křížencem vzpěračskýho úchopu.

to cizo: ten belt squat jsme skoušel a je to vážně supr!díky za inspiraci.Kámoši na mě hleděli jak na osla-ale oni tomu nerozumíjou.Akorát jedno negativum:že tě pásek pěkně řeže do těla (s větší vahou)
_________________
Za krize musel člověk podvádět......anebo pracovat.Abe Simpson
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rafaelo napsal:
Akorát jedno negativum:že tě pásek pěkně řeže do těla (s větší vahou)

tohle se da vyresit, myslim ze treba popruh ktery se pouziva na stehovani bude gut, vyzkousim to a dam vedet, zatim mi staci ten retez na kterej to vesim obalit hadrem ale pri 100+ kilech uz to asi stacit nebude
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rafaelo


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
rafaelo napsal:
Akorát jedno negativum:že tě pásek pěkně řeže do těla (s větší vahou)

tohle se da vyresit, myslim ze treba popruh ktery se pouziva na stehovani bude gut, vyzkousim to a dam vedet, zatim mi staci ten retez na kterej to vesim obalit hadrem ale pri 100+ kilech uz to asi stacit nebude
Já sem omotával pásek molitanem-ale to by musels mít hodně toho molitanu.Tak 100kg bych tam nedal ani náhodou-navázal jsem na švihadlo 50kg kotouč a víc bych tam stejně nepřipevnil.A když na ty lavičky lezeš pomáhá ti někdo?
_________________
Za krize musel člověk podvádět......anebo pracovat.Abe Simpson
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rafaelo napsal:
A když na ty lavičky lezeš pomáhá ti někdo?

necvicim to na lavickach, stojim na dvou bedynkach ktere pouzivam na dotahy takze se mi cvici pohodlne a nemusim se drapat nikam vysoko
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Treeknee


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemas nekde video? Nebo nemohl by jsi to nekdy natocit? By me docela zajimalo jak to vypada.
_________________
''Even though I seek perfection, I wear my scars with pride.''
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rafaelo


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Treeknee napsal:
Nemas nekde video? Nebo nemohl by jsi to nekdy natocit? By me docela zajimalo jak to vypada.

tady mas belt squat

a nebo si myslel predni drep?
tady:
_________________
Za krize musel člověk podvádět......anebo pracovat.Abe Simpson
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 1:18 pm    Předmět: Re: drepy predné Odpovědět s citátem

maria napsal:
cvičíte predné, čelní drepy,áno, nie?prečo áno, prečo nie?


Predni drep vyborny cvik nejen na nohy, ale i na silu brichu. Kdo ho necvici, mel by zacit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Treeknee


PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rafaelo napsal:
tady mas belt squat

a nebo si myslel predni drep?
tady:

Jojo, belt squat. S tim zavazim to ale nevypada, ze by to nejak extra setrilo zada.
_________________
''Even though I seek perfection, I wear my scars with pride.''
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - drepy predné Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: