Dvě zaměstnání


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dvě zaměstnání  Úvodní stránka -> Ostatní -> Dvě zaměstnání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Počet zaměstnání?
jedno
53%
 53%  [ 23 ]
dvě
11%
 11%  [ 5 ]
více než dvě
4%
 4%  [ 2 ]
žádné
30%
 30%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 43

Autor Zpráva
Douglas


PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 11:23 pm    Předmět: Dvě zaměstnání Odpovědět s citátem

Vyvstala u mě potřeba najít si druhý pravidelný zdroj příjmů. Mám sice jedno slušné zaměstnání a taky nějaké vedlejší aktivity, ale ty jsou dost nepravidelné a já potřebuju mít každý měsíc plus, mínus nějakou sumu. Takže si míním najít druhý job, nebo zkrátka něco podobného.
Vím, že tady na fóru je pár borců (a třeba i borek;-)), kteří dvě zaměstnání mají. Zajímalo by mě všechno ohledně tohoto, jak to lze řešit časově, čemu se vyhnout, jak to zvládáte, výhody, nevýhody, volný čas apod. Prostě veškerá zkušenosti.

Co se týká anketní otázky, zajímá mě pravidelný zdroj příjmů. Zaměstnání, dlouhodobá, nebo pravidelná brigáda, podnikání apod.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 8:44 am    Předmět: Re: Dvě zaměstnání Odpovědět s citátem

Kua, fakt tady není nikdo, kdo by se podělil o svoje zkušenosti s více pracmi?
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě vloni jsem měl dvě zaměstnání..resp. zaměstnání a v so a ne brigádu...řeknu Ti...dlouhodobě to není uspokojivě řešitelný...nemáš čas sám na sebe...na nějaký vzdělávání můžeš přímo zapomenout a přítelka taky nebude zrovna jásat....je to děsná dřina...být sám - jdu do toho, ale takto.....je třeba zvážit jestli je ta druhá nabídka tak lukrativní a jestli Ti stojí ta námaha kvůli řekněme pěti tisícům navíc ....jo a taky osobně bych hledal něco co mě může posunout někam dál...tj. není ideální pracovat pro farmaceutickou společnost a po večerech dělat přidavače na stavbě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saty


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 9:10 am    Předmět: Re: Dvě zaměstnání Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
Kua, fakt tady není nikdo, kdo by se podělil o svoje zkušenosti s více pracmi?


skusal som robit naraz dva jobi (jeden normalne a druhy nocne pripadne vykendy) a asi mesiac som sa tesil ze aha kolko penazi nu a potom som sa na to vysral lebo som zistil ze okrem roboty nerobim nic ine ...
_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Bara


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 9:17 am    Předmět: Re: Dvě zaměstnání Odpovědět s citátem

saty napsal:
Douglas napsal:
Kua, fakt tady není nikdo, kdo by se podělil o svoje zkušenosti s více pracmi?


skusal som robit naraz dva jobi (jeden normalne a druhy nocne pripadne vykendy) a asi mesiac som sa tesil ze aha kolko penazi nu a potom som sa na to vysral lebo som zistil ze okrem roboty nerobim nic ine ...

Já dělám několik činností pořád a někdy mně to taky štve,protože mi celej den zvoní mobil a někdo otravuje,ale nejvíc mně štve,že mi účetní nadává,že moc vydělávám a musím platit moc velké daně.Radši nic nedělat a sedět doma
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara: Tak cast prijmov napis na mna , nikto sa o tom nemusi dozvediet , potom sa rozdelime .
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 9:22 am    Předmět: Re: Dvě zaměstnání Odpovědět s citátem

Já mám tu svoji současnou práci dost specificky časově rozvrženou, dělám dvanáctky a to jenom od neděle do úterka a někdy mám i pracovní sobotu, ale i tak času dost, bylo by škoda to nevyužít.
Toho, že nebudu mít čas na nic jiného se docela bojím. A že bych si měl hledat práci, kde se nezahrabu je taky dobrá připomínka.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Bara: Tak cast prijmov napis na mna , nikto sa o tom nemusi dozvediet , potom sa rozdelime .

Já bych to udělal,ale mám strach,že bys zpychnul a začal po Košicích honit machra
možná,že bych ti mohl platit apanáž za to,že sem každé ráno napíšeš BARA JE BOŽSKÝ atd...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
saty


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara je bozsky

kolko ze je ta apanaz?
_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Bara


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

saty napsal:
Bara je bozsky

kolko ze je ta apanaz?

A sakra.Je to tady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

saty napsal:
Bara je bozsky

kolko ze je ta apanaz?

Nekradni mi job, hyena!!!!
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslím, že dvě zaměstnání je řešení dočasný...nebo pokud jsi sám a beztak se doma nudil...tak pracuješ ( tj. pro workholiky )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magic-storm


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky som mala dve roboty .. z jednejutekala do druhej a domov som sa ledva doplazila... s tym casom to bolo o hubu..
mozno by som na tvojom mieste investovala do vzdelania, urobila si nejaky vecerny kurz a po case a nasla si nejaku lespie platenu robotu adekvatnu vzdelaniu ...
_________________
dik moreee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Objemák


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Loni touhle dobou jsem absolvoval tenhle maratón: škola + prodavač ve fitness shopu + instruktor v klubovým fitku + osobní trenér. V 7 ráno jsem odcházel z baráku a vracel se v 10 večer. Po měsíci jsem to musel výrazně zredukovat, protože jsem byl před zhroucením. To fakt za ty prachy nestálo.
_________________
Be fat and happy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koukam na hlasování a vede počet lidi s jednim flekem ale v druhym poradi jsou hned ti co zadné nemají.

já mam tovej hybrid 2 ïn 1 :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dvě zaměstnání Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: